320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Kas sul tõesti on nii vähe enesekontrolli või on süüdi hiline kellaaeg? Kurb on lihtsalt su juttu lugeda.

    Kogu mu jutu iva on aga selles, et kõik see daivimine ja teesklemine, kaklemine ja sõimamine sai alguse eelmise hooaja liigakohtumisest Madridis, kus Mourinho esmakordselt oma ‘’tõhusat taktikat’’ Barcelona vastu kasutama hakkas. Pepe toomine keskele ja see liigfüüsiline lähenemine tõi paratamatult välja Barca poiste näitlemisoskused ja muutis edasised mängud nende kahe tiimi vahel ääretult koledaks. Paratamatult? Ma küsin jälle – kui sina seisaks vastamisi tiimiga, kes ei lase sul jalgpalli mängida, lendab kogu kehaga sisse, peksab kossi või Pepe ja Marcelo taoliselt tahab sind vigaseks teha, nii, et sinust enam ohtu nende meeskonnale pole, siis mida sina teeksid? Hakkaksid vastu, teeniksid punase kaarti ja laseksid oma meeskonna alt? Daivimine oli Pepi vastus Mourinhole. Kohtunikud ei näe kõike ja ei tee alati õigeid otsuseid, seega tuleb ennast ise kaitsma hakata. Nii kole ja rõve kui see ka pole, minu silmis on see kätiumine loogiline ja õigustatud. Barcelona fännina peaksingi ma nii ju tundma, kuid ma siiralt loodan, et mõned inimesed siin päevavalgust näeksid ja suudaksid seda olukorda ka minu vaatevinklist vaadata. Kogu selle rõveduse algatajaks on algusest peale olnud Mourinho. Pellegrini ajal midagi sellist ei toimunud. Natuke tugevam ja ohtlikum võib Madrid Mourinho all küll olla, kuid samas ka koledam ja häbiväärsem.

    Ja neile, kes veel õigustavad Madridi meeste käitumist, siis Pep ütles selle kohta ülihästi: pildid räägivad enese eest.
    Ma saan aru kui kukutakse ainult nendes mängudes , mis Reali vastu aga Barca mängijad kukuvad ju teistes mängudes ka , kus väidetavaid väikestelaste hirmutamiseks mõeldud tonte nagu Pepe ja Marcelo pole ?
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      Ma saan aru kui kukutakse ainult nendes mängudes , mis Reali vastu aga Barca mängijad kukuvad ju teistes mängudes ka , kus väidetavaid väikestelaste hirmutamiseks mõeldud tonte nagu Pepe ja Marcelo pole ?
      Ütle nüüd mulle üks Hispaania jalgpalliklubi, kes ei harrasta kukkumist. Marcelo, Di Maria, Ronaldo - kõik need armsad inimesed on kuulsad ka teistes mängudes kukkumisega.

      Muide, Alexis ei saanud eile platsile seepärast, et ta sai soojendusel vigastada. Aga ta peaks ainult kuskil nädal audis olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        teema on niikuinii üle võlli juba ammu, aga kellel OT-st väga halb hakkab, ärgu edasi lugegu siis.


        Ma ka ei näe siit karikate tagant hästi. Mida see Cesc siis võitis Arsenaliga viimase kuue hooaja jooksul?
        Spikriks juurde, kui vaja: 1) 2005/06, 2) 2006/07, 3) 2007/08, 4) 2008/09, 5) 2009/10, 6) 2010/11. Või siis viimase kuue aastaga. Kuupäevaliselt viimane karikas 25. mai 2005, nagu Jasper märkis. Community Shield oli üldse juba 2004 augustis.

        Oskad aidata?
        Kui tähti närida, siis tõesti viimase kuue aasta jooksul (alates eilses kuupäevast) pole midagi võitnud. Sellega ma ju eelmises postituses nõustusin. Aga miks seda teemaks võtta ja nina alla hõõruda? Barca sai ilusa võidu ja elu on lill aga millegipärast peab ikkagi üksteist torkima.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          sellest lähtuvalt on selline tore kisma iga mängu puhul igati tervitatav, sest see on ju sitaks lõbus.
          duubel.

          viimased 4-5 el classicot on puhas kuld olnud. Punaseid, lõhkumisi, draamat...Mingit igavat 2-0 veeretamist, kus kaotaja lihtsalt kurvalt lõpuni mängib puhtalt kohustusest, ei viitsi ma vaadata.

          Kusjuures ma väga-väga ootan mängu, kus Krissu ja Balotelli saaks kuidagi ühel äärel kokku. Äkki tuleb CL-is ära see aasta.

          Ja kes siin mingi teesklemise ja kukerpallitamise peale närvi läheb, siis ega see Inglise värk parem pole. Vaatasin Premmi esimesest voorust 4 mängu ja igal pool oli teater. Tegelt ka!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
            +1

            Nõus! Tegemist oli ühe krdi vinge mänguga ning tahes-tahtmata sõidab in the heat of the moment olukorras mõnel mehel katus minema. Seekord oli lõpuminutitel kaotusseis Realil ja nende mees tegi vea ning Barca sellid olid kohe kõik Cesci ja Marcelo ümber. Järgmine kord võib täiesti olla olukord vastupidine. Minul on tagantjärgi lihtne öelda, et lasnud Marcelol rahus punane saada, platsilt lahkuda ning edasi mängida. Kuna aga tegemist on klassikoga, siis on loomulik, et emotsioonid keevad üle. Seega noored, üldistada tõepoolest ei tasu, lihtsalt nautige algavat liigahooaega... ning punktimängudes näeme! Palju õnne karika puhul!
            +10 Tore , et keegi aru saab vähemalt milles viga mitte ei ole lihtsalt barcaheiter ja ei otsi võimalust neid sõimata
            Btw , kas fabregas jäi kombe ikka ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
              Btw , kas fabregas jäi kombe ikka ?
              Tal mõlemad jalad murdusid ning juba arvati ka Barcelona hingekirjast ta maha.

              Kommentaar


                Paar korda aastas võib selliseid mänge vaadata nagu eile - keegi peab ju huumorit tegema. Muidu ei vaataks ju keegi seda La ligat

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Aga miks seda teemaks võtta ja nina alla hõõruda? Barca sai ilusa võidu ja elu on lill aga millegipärast peab ikkagi üksteist torkima.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maanus Vaata postitust
                    Miks peab Marcelo 3 mängu keeldu saama, tegi vea ära ja ei kobisenud ? Minu jaoks edaspidine kuriteoseis puudub .
                    Täpselt, poiss lihtsalt took one for the team ja läks pesema. Aega oli vähe ning Barca rünnak oli vaja lihtsalt peatada. Keegi ju viga ei saanud ning Marcelo sai punase. Nagu Luis Suarez MM-il või Ole Solskjaer kunagi ammu ManU särgis:

                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                      Täpselt, poiss lihtsalt took one for the team ja läks pesema. Aega oli vähe ning Barca rünnak oli vaja lihtsalt peatada. Keegi ju viga ei saanud ning Marcelo sai punase. Nagu Luis Suarez MM-il või Ole Solskjaer kunagi ammu ManU särgis:

                      See oleks nagu kana võrdlus pardiga. Mõlemaid saab kodus pidada ja nuudlitega maitsevad okeilt.
                      Üks asi on viimase mehena maha võtta mees, kes läheb vv-ga üks ühele mängu lõpus, või panna käsi ette MMi veerandfinaalis üle pea väravasse lendavale pallile. Sama muidugi on asi, et sisuliselt hooajaeelses mängus, minut enne lõppu keskväljal, äärejoone lähedal, palli omaks võtvale mängijale potentsiaalne leg break tekitada. Take one for the team. Padruneid.
                      Või oli see nüüd iroonia? Sel juhul päris peen.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        David Villa olevat siis Özili usku solvanud. Villa tundus Barca poistest nagu kõige sümpaatsem mulle, aga nüüd siis selline asi..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                          Täpselt, poiss lihtsalt took one for the team ja läks pesema. Aega oli vähe ning Barca rünnak oli vaja lihtsalt peatada.
                          jeerum, seda sa ei saa ometi tõsiselt mõelda? milline barca rünnak? cesc oli näoga küljejoone suunas liikumas keskväljakul .. see oli puhas toorutsemine, mitte viimase lootuse viga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            See oleks nagu kana võrdlus pardiga. Mõlemaid saab kodus pidada ja nuudlitega maitsevad okeilt.
                            Üks asi on viimase mehena maha võtta mees, kes läheb vv-ga üks ühele mängu lõpus, või panna käsi ette MMi veerandfinaalis üle pea väravasse lendavale pallile. Sama muidugi on asi, et sisuliselt hooajaeelses mängus, minut enne lõppu keskväljal, äärejoone lähedal, palli omaks võtvale mängijale potentsiaalne leg break tekitada. Take one for the team. Padruneid.
                            Või oli see nüüd iroonia? Sel juhul päris peen.
                            pot. jalaluu(de) murdmisest on asi ikka väga kaugel - kui ta oleks tahtnud korralikult haiget teha, siis oleks lihtsalt tallad ees säärde sõitnud. Praegune oli Fabile tavaline venitamine.
                            Sellist murdmist on tunduvalt lihtsam üle elada kui näiteks seda, et keegi sul suurel kiirusel legaalselt õlga paneb ning sa kui porikärbes minema lendad - sa kaotad tasakaalu, sisikond keeratakse segi ning maandudes ei pruugi enam tajuda olukorda ja võid rahumeeli mingi kondi katki saada.

                            Looks bad, but no harm done.

                            Võiks öelda, et Marcelo tegi mõistlikuse piires haiget... aga see kõlab juba ise nii ägedalt


                            Eks tuleb arvestada seda, et soojemates riikides on aga inimesed peast soojemad.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              No minumeelest on üks asi siin teile silma vahele jäänud selle kakluse juures. See et barca mehed kõik kohale lendasid oli ju ka sellepärast, et neil oli ju vaja aega raisata, et lõpp kiiremini tuleks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                No minumeelest on üks asi siin teile silma vahele jäänud selle kakluse juures. See et barca mehed kõik kohale lendasid oli ju ka sellepärast, et neil oli ju vaja aega raisata, et lõpp kiiremini tuleks.
                                Selles see point ongi tegalt.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X