Vaata hääletusi tulemusi: Imported Poll

Hääletajad
104. Sa ei tohi hääletada
  • U-21 ja teiste noortekoondiste eksisteerimine on m

87 83,65%
  • U-21 ja teiste noortekoondiste eksisteerimine on m

7 6,73%
  • U-21 eksisteerimine on mõtekas aga teiste noorteko

10 9,62%
Lehekülg 1, kokku 100 123451151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1983

Teema: U-21 koondis

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Post U-21 koondis

Kõik U-21 seotud kommentaarid paluks siia kui saaks. Ja ka tulemusi jne.

Eesti 0-1 Belgia

Minu arust pole üldse paha tulemus ei tea mängu ei näinud, aga vähemalt paistab et need viie väravalised saunad hakkavad selja taha jääme mis siin tulid praktiliselt kõikide teiste maade noortekoondiste käest isegi vist Küprose eakaaslaste käest saadi mingi 4-1 võib olla ka mälu petab.
    Veel siuke küsimus targematele vutigurudele, kas Tarmo Kink poleks piisavalt hea mängima U-21???

Küsitlus läks veits pikaks et kõik teaksid siis variandidon:
    1)U-21 ja teised noortekoondised on mõttekad
    2)U-21 ja teised noortekoondised on mõttetud
    3)U-21 on ainult mõttekas
    fc pohmell

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'U-21\'

Arvan, et küsimus on küll mõtTekas, kuid teiste arvates võib olla mõtTetu.

Panid mingit vahet tähele :P

0:1 Belgia vastu oli muidugi hea tulemus, kuigi belglasi segas raudselt \"väike\" lumesadu ning fakt, et saabusid täpselt mängu alguseks.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Ja ma saan aru sinust küll, aga las ta olla kui ei taha ei pea ju vastama nii et jah.
    fc pohmell

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Ma ei saa aru, kuidas sellist küsimust üldse t6stada saab? Kuskohast siis need noored kogemusi peaksid saama? V6i on Sul samasugune kaval plaan, nagu ENSV kunagistel jalgpallijuhtidel, kes plaanisid salaja kodus j6udu koguda ning siis minna ja k6igile pika puuga ära panna.

Kink, muuseas, tuli aga täna vahetusest sisse.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Isegi Muhv ei habla vist seda küsimust välja?!?!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Nonii jalgpalli geeniused olen rääkinud väga paljute treeneritega kes on öelnud et nad ei näe mingit mõtet teha noortekoondisi, kui saadakse kokku umbeks 2 nädalaks ja tehakse 2-3 mängu. Nende arvates olevat praegune süsteem suhtkoht mõtetu nimesi igaksjuhuks ei avalda
    fc pohmell

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

See et keegi treener on, ei tähenda automaatselt, et tegemist on pädeva mehega. Kas kuskil jalgpallimaades on noortekoondis aasta otsa nina pidi koos? Ei, ainult USA-s. Mehed treenivad oma klubides ja aeg-ajalt on siis koondise kogunemised ning maav6istlused. Aga küsin uuesti, seekord siis vasta ka - kustkohast peaksid tulema siis rahvusvahelised kogemused?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Vastuseks su küsimusele on et klubid käivad piisavalt igal pool et saada välisd kogemusi.
    Kuid minust on valesti aru saadud see ei ole minu arvamus et noortekoondised on mõtetud minu arust see on väga õige et koondised on. Aga mängude kava võiks olla tihedam.
    See oli mitme treeneri arvamus et U-21. nooremad koondised on suht mõtetud kui 2 aasta peale tehakse nii 3 mängu aga korda see pole minu arvamus.
    ja selle pädevuse kohta niii palju et ma kujutan ette, et ka sina pole sellekoha pealt kõige õigem inimene ütlema kes on pädev, kes mitte, kui sa just ise mingi vutiguru pole ja ma ei väidagi et mina ka seda oleks.
    fc pohmell

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by fcp

Ja ma saan aru sinust küll, aga las ta olla kui ei taha ei pea ju vastama nii et jah.
    Ei, sa ei saanud aru. Seletan lihtsamalt. Mõttekas ja mõttetu kirjutatakse KAHE tõhh tähega.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by fcp

Vastuseks su küsimusele on et klubid käivad piisavalt igal pool et saada välisd kogemusi.
    Kuid minust on valesti aru saadud see ei ole minu arvamus et noortekoondised on mõtetud minu arust see on väga õige et koondised on. Aga mängude kava võiks olla tihedam.
    See oli mitme treeneri arvamus et U-21. nooremad koondised on suht mõtetud kui 2 aasta peale tehakse nii 3 mängu aga korda see pole minu arvamus.
    ja selle pädevuse kohta niii palju et ma kujutan ette, et ka sina pole sellekoha pealt kõige õigem inimene ütlema kes on pädev, kes mitte, kui sa just ise mingi vutiguru pole ja ma ei väidagi et mina ka seda oleks.
    See nagu küülikule tikut6mbamise 6petamine, aga no ma proovin ikkagi edasi. K6igepealt - 2 aasta peale 3 mängu on suur vale, U17 ja U19 peavad aastas ikka nii 7-8 mängu ringis. Klubide välismaal käimine on küll hea, aga enamasti ei puututa kokku tipptasemega. Vast Flora ühendv6istkonna Hollandis käik oli erand. Aga koondisemängude kava ei saa olla tihedam, sest siis hakkaks see segama liigajalgpallis osalemist.

Mind huvitaks, et kes need treenerid olid, kes arvasid, et koondised on m6ttetud. Kas neil pole oma mehi seal sees, et nii arvavad?

Pädevusest. Clemenceau lausus kunagi, et \"s6da on liiga tähtis, et jätta see ainult kindralite hooleks.\" ja mina arvan, et jalgpall on liiga tähtis, et jätta see ainult palluritele ja treeneritele. Siinkohal tsiteerin ka Inglise legendi Brian Cloughi, kes väitis: \"Enamus jalgpallureid on rumalad.\". Aga ma arvan, et pideva jalgpalli jälgimise ning ka väikese analüüsi tagajärjel v6in ikka s6na sekka öelda küll.
    The Special One

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Allo

Fcp usu mind Jaan on guru, üks suuremaid, keda sa Eestist leiad. Siuke entsüklopeedia moodi guru :P
    Ja palun kui edaspidi kirjutad, loe tekst pärast läbi, paranda kirjavead ja tee laused arusaadavaks. Viimane post on sul ikka klassika

Parimatega
    Chazlor
    Eestlane Finsbury Parkis

Meeskonnaliige Kasutaja Poborsky avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Ka mina hindan Jaani jalgpallialaseid teadmisi väga kõrgelt.
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Sorry kui ta selline guru on siis rohkem ei vaidle.
    Kuid üks asi ikka kripeldab, et nt TJK käivad tiimid iga aasta Soomes, Tsehhis jne väga korgetel turniiridel ja see on ainult TJK ma pakun et näiteks levadia ja Tammeka teevad seda sama.
    Aga Vabandust oo suur Jaan
    fc pohmell

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Originally posted by Poborsky

Ka mina hindan Jaani jalgpallialaseid teadmisi väga kõrgelt.
    Kuna sellest teemast on vaikselt saanud Jaani kiitmise sektor, siis võtaksin ka sõna, kui tohib. Jaan on jah, jube lahe ja teadja mies...

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Peaks kah ennast kiitma, aga ei viitsi. Tegelikult tahtsin ma seda öelda, et fcp - äkki nimetad mulle TJK vastased neil turniiridel vanuseklassides 16-aastased ja ülespoole. No mitte k6ik, aga väike valik.
    The Special One

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

No ma tõesti jään selles osa suu teadmiste varju ning ma ei oska öelda kes nende vastased on aga käidi ka Helsingi cupil mida hinnatakse maailmas väga kõrgelt.

Noo aga kas sulle ikka ei jõua kohale et mina ei arva et noortekoondised on mõttetud. Saa aru minu arust jummala õige idee. Me nagu selles suhtes ühelpoolel aga on inmesi kes nii ei arva.
    fc pohmell

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Jah, ma saan aru, et sina ei arva, et noortekoondised on m6ttetud. Aga Helsinki Cup v6ib k6rgelt hinnatud olla, aga tippmeeskondade noori seal eriti küll ei ole. Vähemalt pole eestlaste vastaste hulgas kohanud neid.
    The Special One

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Eesti U-21 koondis kaotas siis jällegi Bulgaariale 0:1.

Kui ise ei löö, lüüakse sulle.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Üks mitte kõige ülevaatlikum resümee on UEFA-l, rohkem kokkuvõtteid pole kusagilt, mõistagi on see, mida UEFA pakub, LIIGA VÄHE ja nõrgal tasemel.

Teada saab seda, et Vassiljev ise teenis penalti ja lõi selle posti. Poste olevat mõlemad pooled meeleheitlikult tagunud, kuid täpsemalt pole mitte midagi. Kuidas saab sellises infoaugus olla 21. sajandil, praeguse tehnoloogia olemasolul?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud