320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'U-21\'

    poisid olid tublid. aga tüüpiline eesti mäng, kui ise ei löö lüüakse sulle.
    Antz (FCF)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'U-21\'

      Algselt postitas Antz


      poisid olid tublid. aga tüüpiline eesti mäng, kui ise ei löö lüüakse sulle.
      Täpselt parim näide sellest oli see, kui Ats viie joonelt latti lõi ja umbes 2 minti peale seda löödi 2:0

      Kommentaar


        Vastus teemale \'U-21\'

        Algselt postitas Silver


        Vassiljev oli tõesti hea. Väga korraliku mängu tegi. Reinumäe oli kahvatu, kohati tundus, et Kostja mängib keskel üksi. Kams oli esimese poolaja alguses päris hea, kuid siis väsis. Ju oli mängutempo nii kõrge, et suurt midagi teha ei suutnud. Hurt oli alguses suhteliselt ebakindel, kuid mängu lõpu poole kosus. Klavan mängis hästi, ta tahtis ja üritas, kuid noh penalit oli penalti. Kuigi süü oli Postil, kes mehe eest ära lasi. Kauri mängis samuti hästi. Sidolt ootasin ise kah natukene rohkem, kuid no ei suutnud ta midagi erilist seal korda saata. Reelo ei teinud vist kah ühtegi tõrjet, oleks võinud Lepmetsa koondisesse kutsuda või midagi sellist.

        Eesliiniist rääkides, siis Ahjupera mängis enam-vähem. Ats rsk, kurat oleks võinud ilusasti ära lüüa, tahtis vist koos väravavahiga palli kohati väravasse saata.

        Kuid mäng oli täitsa enam-vähem. Ehk suudavad võõrsil midagi ilusat korda saata, kuigi eks ta raske ole.

        Kust kohast Vassiljev hea oli pallikaotused 1 poolajal ja üldse 1poolaeg mini lühikeste söötudega nu fack 2 poolaeg juba norm pallid leidsid tee värava ette kuid ja kahjuks ei realiseeritud ja PURJE TÄITSA PUUJALG 5m vaja täiega...
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Vastus teemale \'U-21\'

          Kuidas Kams mängis? Endal jäi kahjuks mäng nägemata
          Pain is temporary, honour lasts forever...

          www.fcotepaa.ee

          Kommentaar


            Vastus teemale \'U-21\'

            Algselt postitas etsajo


            Kuidas Kams mängis? Endal jäi kahjuks mäng nägemata
            Suht normaalselt, lõpus väsis ära ja algul oli natuke ebakindel, kuid üldiselt ei kurdaks.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'U-21\'

              Algselt postitas rauno
              paremat kohta oleks raske otsida...vastasfännid vähemalt näevad midagi..me oleme ju ilma harjunud
              seda tikutopsi mu käes näed? näed? ei näe - vastastribüünil olijad näevad ka täpselt sama palju sellel tablool olevat:P

              aga jha, juhtusin tõesti ka ise selle ime tunnistajaks olema, et mingi tabloo üles pandi.. eks tast kasu ainult siis ole, kui mingi suurem saun on, siis teab, kas on 7 või 8 väravat löödud aga noh, siis on tglt juba kergelt savi.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Vastus teemale \'U-21\'

                Algselt postitas Tembu


                Oh imet, Arenal on tabloo tekkinud. Nagu Jorgan hästi ütles, et see on kuskilt trollist varastatud. Ja ma ei tea, kas tegu on inimliku eksituse, progammist tingitud veidrusega või on siin estoni käsi mängus, kuid talboo kuvas järgmsit pilti:

                0 ESTON IA 85:34 WALES 2

                Wierd

                Agailusat mängu meie poolt ei olnud. Pikad söödud läksid pikaks ja lõhikeste söötudega püüti pall võrku veetada, mis aga tulemust ei toonud.
                Kahjuks oli \"tabloo\" nii väike, et Tembu tegi seda maha lugedes olulise vea - tabloo keskel ei olnud mingi 85:34 vaid tabloo näitas hoopis kellaaega!!!!! Tõsiselt häbi oli seda trollijullat vaadata, kunagi oli nõukogude ajal isegi teenindusmaja katusel normaalsem.

                Muide, äkki mõni spetsialist seletaks ära, miks eile liivakastis mängiti. Mulle öeldi küll, et kevadeti tulebki liiva valada aga milleks see kasulik on , seda ma ei kuulnud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'U-21\'

                  Õige jah, sealoli tõesti kellaaeg. Minu teada on tabloodel jooksvat mänguaega keelatud näidata.
                  Aa, tegin tabloost pilti ka, aga kuna ta oli nii pisike, siis minu elefon seda fookusesse ei saanud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Oleks aeg vahetada peatreenerit
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'U-21\'

                      Algselt postitas Tembu


                      Minu teada on tabloodel jooksvat mänguaega keelatud näidata.
                      khm...

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Algselt postitas vincent


                        Algselt postitas Tembu


                        Minu teada on tabloodel jooksvat mänguaega keelatud näidata.
                        khm...

                        Selle pildi peal aega täitsa seisab
                        Pain is temporary, honour lasts forever...

                        www.fcotepaa.ee

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Algselt postitas Tembu


                          Minu teada on tabloodel jooksvat mänguaega keelatud näidata.
                          Soomes Finnair Arenal näidati küll jooksvat mänguaega.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Nojah mõned pildid ka üleval.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'U-21\'

                              Kohtuniku lisatud minuteid ei näidata tablool. Muul ajal jookseb ta ikka
                              308

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'U-21\'

                                Eesti U-21 koondis kordusmänguks Walesiga
                                16.05.2006


                                Eesti kuni 21-aastaste jalgpallikoondis kohtub kolmapäeval, 24. mail kell 19:30 (Eesti aja järgi) 2006/2007. aasta U-21 EM-valiksarja play-off ringi kordusmängus võõrsil Walesiga.

                                10. mail Tallinnas A. Le Coq Arenal peetud avakohtumine lõppes Walesi 2:0 võiduga. Kahe mängu kokkuvõttes pääseb parem meeskond alagrupifaasi, kus Eesti või Walesi vastasteks on 13. ehk M-gruppi loositud Türgi ja Iisrael. Ühtekokku on 14 valikgruppi, kus esikohale tulnud koondised pääsevad edasi play-off ringi. Play-offi paaride võitjad kvalifitseeruvad koos korraldajamaa Hollandiga U-21 EM-finaalturniirile.

                                Eesti U-21 koondise peatreener Marko Lelov kutsus korduskohtumiseks koondisse 18 mängijat. Võrreldes avamänguga on koosseisu lisandunud kaitsjad Enar Jääger ja Dmitri Kruglov ning ründajad Vladislav Gussev ja Oliver Konsa.

                                Väravavahid
                                Taavi JÄRVESOO (JK Tulevik Viljandi)
                                Sander REELO (FC Warrior Valga)

                                Kaitsjad
                                Alo BÄRENGRUB (FC Flora Tallinn)
                                Martin HURT (FC Flora Tallinn)
                                Enar JÄÄGER (Torpedo Moskva)
                                Dmitri KRUGLOV (Lokomotiv Moskva)
                                Sander POST (FC Flora Tallinn)

                                Poolkaitsjad
                                Gert KAMS (FC Flora Tallinn)
                                Ragnar KLAVAN (Heracles Almelo)
                                Ott REINUMÄE (FC Flora Tallinn)
                                Konstantin VASSILJEV (FC Levadia Tallinn)
                                Martin VUNK (FC Flora Tallinn)

                                Ründajad
                                Jarmo AHJUPERA (FC Flora Tallinn)
                                Vladislav GUSSEV (FC TVMK Tallinn)
                                Oliver KONSA (JK Tammeka Tartu)
                                Kristian MARMOR (FC Levadia Tallinn)
                                Ats PURJE (FC Levadia Tallinn)
                                Andrei SIDORENKOV (FC Flora Tallinn)

                                Varus
                                Jürgen KURESOO (FC Flora Tallinn)
                                Sander PURI (FC Levadia Tallinn)
                                Kauri SIIM (FC Flora Tallinn)
                                Andrei ŠADRIN (FC Levadia Tallinn)
                                Heikki TALIMAA (JK Tulevik Viljandi)

                                Enari ja Dmitri liitumise üle on mul eriti hea meel.

                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X