320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kõik see mees, kes Türki-Hispaaniasse ei sõida, meie noori kannustama!
    Kutid teevad veel ajalugu!
    no A koondise soojenduseks ju hea algul Arenal 5sept gruusia kotti panna ja 9sept iirimaa ja peale mängu rahulikult siis A koondise mänge vaadata
    sigpic

    Kommentaar


      Kirss tordil. Hea töö, kutid!
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        KAs U-21le on ka nii et kui nüüd saadakse edasi, siis eliitring ka!?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          KAs U-21le on ka nii et kui nüüd saadakse edasi, siis eliitring ka!?
          Alagruppidest saavad edasi 10 alagrupi võitjat ja neli parimat teist kohta, kes play-offide teel selgitavad välja 7 finalisti + korraldajamaa Taani.

          Kommentaar


            Tundub, et sakslane teeb meie noortega imet.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Tundub, et sakslane teeb meie noortega imet.
              davai mehed , naised lapsed ja unstagem see brassi mäng ja meil on tulemas super järelkasvu koondisele. niiet võiksime võtta ennast kokku ja minna samamoodi toetama u21 nagu tegime seda u19 puhul suve keskel. sveitsi kotti panek on väga tugev saavutus.
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                videot sellest saagi värvast kuskil leidub?

                Kommentaar


                  Rääkisin just telefoni teel sõbraga ,kes elab ja töötab Shveitsis , Wintherthuris ja käis mängu vaatamas. Paljud meist teavad ja tunnevad Markot.
                  Marko ütles ,et Saagi värav oli väga ilus, kena söödumängu tagajärjel löödud. Peale seda oli tal kohe võimalus 2-0 lüüa aga kahjuks pudistasid ära. Lisaks oli Eestil veel mitu head võimalust. Shveitsil oli teise poolaja alguses üsna paaniline olukord ,taoti pikka palli ja üritati nii kiiresti tagasi lüüa aga meie omad lugesid selle ilusti ära. Lõpus oli meie väravale päris tugev surve aga Marko kinnitusel oli vv tasemel ja nii ta lõppes.
                  Publikut olevat olnud tuhande ringis. Nende seas üks eestlane Marko ja tema sõbrad Harry ja Anna ,kes olid samuti Eesti poolt.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Ojamaa sai koondisekutse, nüüd on pedrol aeg suveunest ärgata ja paukuma hakata.

                    Kommentaar


                      Iganes kuradi kõva koosseis on.

                      Kommentaar


                        Oleks veel S.Puri ja Zenjov ka, siis oleks ideaalne.

                        Kommentaar


                          Sander Puri on vigastatud minu meelest ja sellepärast ta ei saanudgi kutset.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            lols. 5. ja 9. september läheb neid kahte Türgi ja Hispaania mängule vaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              lols. 5. ja 9. september läheb neid kahte Türgi ja Hispaania mängule vaja.

                              Ma tean. Ma lihtsalt ütlesin, keda vaja oleks, et koosseis ideaalne oleks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
                                Ma tean. Ma lihtsalt ütlesin, keda vaja oleks, et koosseis ideaalne oleks.
                                Ma rohkem ütlesin seda Lehmakesele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X