320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaimari värav U-21 eest Šveitsi vastu

    Kommentaar


      [QUOTE=meesmuiste;1073735]Kaimari värav U-21 eest Šveitsi vastu

      Ei lootnudki ausalt öeldes enam seda näha. Tänks!
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        Mis arvate kas Ojamaa murrab põhisse ?
        sigpic

        Kommentaar


          hahaa vaatan, et keegi ei taha mulle vastata.
          sigpic

          Kommentaar


            Kas levadiast saadud piletiga (kutse) saab ka Gruusia mängule 25 eeguga või mitte?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Jah, saab küll.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Lehmake Vaata postitust
                hahaa vaatan, et keegi ei taha mulle vastata.
                Kes see ikka lollile küsimusele vastata viitsib?
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Läksin liiga ahneks ja seetõttu oleks mul ära anda kaks piletit Rakveres toimuvale Eesti-Iirimaa mängule, kuna mul endal pole sinna mitte mingil juhul võimalik minna. Annaksin, mitte ei müü, et kes soovib, see PM-igu.

                  Kommentaar


                    Küsimus: mis kell mäng Gruusiaga lõpeb, kas ma jõuan Türgi - Eesti mängu alguseks koju?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas v50 Vaata postitust
                      Küsimus: mis kell mäng Gruusiaga lõpeb, kas ma jõuan Türgi - Eesti mängu alguseks koju?
                      Natuke enne seitset peaks lõppema gruusia mäng, oleneb kus sa elad.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Rauno Alliku enne kohtumisi kodus Gruusia ja Iirimaaga - Kodus tahame punkte!





                        Stanislav Pedõki mõtted enne U-21 koondise EM valikmänge

                        Kommentaar


                          Trennis viilijad saavad "luuser" nimelised vestid selga?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Trennis viilijad saavad "luuser" nimelised vestid selga?
                            sellised vestid on jah üpris naljakas oli alul vaadata aga ma ei tea mis süsteemi järgi neid jagatakse kahjuks...

                            Kommentaar


                              EJL WEB TV: Igor Morozov U-21 koondisest: meil on hea meeskond!
                              U-21 koondise keskkaitsja Igor Morozov ütleb enne EM-valikmängu Gruusiaga, et külalised tahavad kindlasti kolme punkti, kuid Eesti koondis ei kavatse võitu n...



                              --
                              selline promomine on igati tervitatav, ootan nii A-koondise kui u-21 uusi intekaid veel täna

                              Kommentaar


                                Nii liigutav oli kuulda,et meie kohalikud venerahvusest koondislased räägivad vägagi hästi eesti keelt. Usun et meil üks viimaste aastate parim koondis ja kogukond. Nad on nagu tõeline meeskond mitte indiviidid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X