320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma arvan, et pigem toetab see vigast mängijat, kui treener temasse usub. Lisaks usun ma, et treeneril ei ole pidevat infot mängijate tervisest. Ja kui mõni kavatsebki jalgpallist loobuda, siis äkki nähes enda nime kutsutute seas, hakkab uuesti treenima. Muidugi võiksid klubid EJL-ile kohest infot anda, kui mängija vigane on.
    Vabandust, aga see jutt on küll täielik hülgemöla. Et kui näiteks keegi saab enne mõnda koondisemängu vigastada, siis peaks ta ka ikkagi nimekirja panema, sest see näitaks, et treener endiselt usub temasse? Või siis lükkaks meistriliigast mõne suva venna ka järgmiseks mänguks A-koondise nimekirja? Mõtle kus mott ju kohe tõuseb ja hakkab kõvemini treenima. Kui treeneril ei ole enne nimede välja ütlemist adekvaatset infot meeste tervise kohta, siis järelikult on lihtsalt kehva tööd tehtud, muud midagi. Sellised asjad uuritakse tsiviliseeritud jalgpallimaailmas välja enne nimekirja avaldamist, mitte pärast. Kui vahepeal tekib vigastusi juurde, siis muidugi jooksvalt muudetakse. Ja kui on vaja kellelegi kinnitada, et vigastusest hoolimata temasse usutakse, siis pigem võtab keegi lihtsalt telefoni ja helistab mängijale.

    ja veel eriti idiootne on siinkohal leida, et klubid peaksid sellest liitu teavitama, mitte liit ei pea ise uurima. Et siis iga klubi saadab päevast päeva jooksvalt uuendusi kõigi oma mängijate tervise kohta? Sest ei või ju teada, millal kedagi tahetakse ühte või teise koondisesse kutsuda.

    erakordselt nõme on vaadata, kui kellegi tegematajätmisi üritatakse mingi täieliku idiootsusega välja vabandada.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ma arvan, et pigem toetab see vigast mängijat, kui treener temasse usub. Lisaks usun ma, et treeneril ei ole pidevat infot mängijate tervisest. Ja kui mõni kavatsebki jalgpallist loobuda, siis äkki nähes enda nime kutsutute seas, hakkab uuesti treenima. Muidugi võiksid klubid EJL-ile kohest infot anda, kui mängija vigane on.
      Et mina jalgpallihuvilisena tean mängijate tervislikku olukorda ning suhtumist paremini kui koondisetreener?

      Ma mõistan, et sa üritad igal võimalusel EJLiga seonduvat kaitsta, kuid no selliste avaladustega sa midagi paremaks küll ei tee, mis muidugi ei tähenda, et sa sõna võtta ei võiks.

      Kommentaar


        Natuke kaldun teemast kõrvale. Minu meelest on vigastatud mängijale koondisekutse saatmine normaalne. 2 nädalat enne mängu tuleb saata, Zenjov jääb ju selle tõttu välja (ja see ei ole esimene ega teine kord).

        Kommentaar


          Mõttetu teiega siin vaielda, kui ükskord ühte vigastatud mängijat koondisesse ei kutsutud ja hiljem ta ootamatult terveks osutus, aga oli hilja kutsuda, siis oli muidugi paha, et vigasele kutset ei saadetud. Ma saan muidugi aru, et ühele õigele fännile meeldib kiruda.

          Kommentaar


            Jap, kahjuks foorumis, tänavale seekord protesteerima ei lähe.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Mind jubedalt huvitab, et kuidas see koondilaste valik õigupoolest toimub? Kas võetakse lihtsalt suvalised nimed, kes tunduvad sümpaatsed, teadmata kuidas kuttide olukord üldse on? Tragikoomiline igatahes, mind võiks samamoodi sinna pukki panna. Jädal pidi olema sõjaväes ja võimalik, et üldse karjääri lõpetama, aga ikka koondises. Tšegodajev, Artjunin, Laabus ja Prosa näiteks hetkel vigastatud, aga samuti nimekirjas, millal ma enda nime sealt leida võiks?
              Jädal jätkab mängimist ning Sillamäel väga suured plaanid temaga. Vahetab ka väeosa ning alustab hooaega Jõhvis.

              Kommentaar


                U-21 mängib hetkel Kaljuga, visake vahel seisule pilk peale

                Kommentaar


                  Eesti on juba esimese pooltunniga 2:0 ees Luxembourgis!

                  Kommentaar


                    3-0 juba! Keegi teab kes väravad on löönud?

                    Kommentaar


                      Hm, 41 minutit ja juba 4:0 meile!

                      Kommentaar


                        6-0 jäi seis. Livescore väidab et väravalööjad olid Ojamaa (3x), Anier, Paponov ja Prosa.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            kõva sõna. U21 või noorte suurim võit??

                            Näitas ära, miks meil Ojamaad tarvis on.

                            Kommentaar


                              Vähemalt sama kõva sõna oli Eesti võidu koefitsient 2,15
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Kes veel ei tea, siis teisipäeval mängib Eesti U-21 Läti eakaaslastega A le Coq arenal.
                                Sooduspilet 3 euroraha ja täispilet 5.
                                Mäng ise algab 1700, nii et Fääri saarte mänguks jõuab uhkelt teleka ette

                                Kommentaar

                                Working...
                                X