320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas seda mängu on võimalik ka hiljem ETV2 arhiivist vaadata? Kahjuks polnud võimalik täna ei staadionile ega ka teleka ette jõuda.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Mäng oli suhteliselt puine. Meerits muidugi vahva. Nr 8 oli teisel poolajal väga hakkaja. Kusjuures - minu täiesti subjetkiivne hinnang ütleks, et individuaalsete oskustega suuri probleeme pole, aga murekohad on julgus (ettevõtlikus jms) ja meeskonnatöö ja -vaim - just see, mis A-koondise puhul tundub praegu tugevaim olevat.


      PS! Tuleb välja, et pikk-poiss (see lihasöök) kotis staadionile ei lubata. Vist mingi turvarisk.. Õnneks tuli Uiboleht appi! Aitüma talle!

      Kommentaar


        Videopopurrii tänastest oludest Tammel, sain enam-vähem kõikidest fännilauludest ühe eksemplari videosse

        Kommentaar


          Ei olnud see mäng midagi nii hull ja igav nagu siin mõned spetsialistid seletavad. Muidugi rikkus mängu lõpus tehtud rumal viga hea tulemuse ära aga horvaadid ei näidanud midagi erilist ja totaalsest ülekaalust ei saa juttugi olla. Tahaks Ojamaad koondises näha. Kaua see sakslane jonnib. Üldiselt on jalgpalliringkondades juba natuke nurinat kuulda ,et sakslane endast liiga palju arvab ja meeletult palju erinevatele noortekoondistele igasugu kogunemisi peab. Sellises vanuses pole neid liiga palju vaja ,arvavad nii mõnedki eestis tuntud treenerid.
          Tamme publikurekord sai kindlalt löödud aga staadion iseenesest mulle head muljet ei jätnud. Tavaline kena ehitis ja ei midagi muud. Parktilisest küljest ,kui võrrelda näiteks Belfastis nähtud kahe staadioniga siis on Tamme staadion täiesti mõttetu monstrum. Tuultele ja vihmale igalt poolt avatud , ehituslikult kasutatud väga kalleid materjale jne. Kas ei taheta või ei osata lihtsalt neid asju teha nagu seda teeb muu maailm. Pigem ei taheta jalgpallile head teha ,sest jalgpall on ohtlik kõiksugu kossu ja muudest munnidest koosnevale poliitbüroole . Muide neid Tartu poliitbroilereid paistis täna seal kohalike juttude järgi üsna palju kohal olevat.
          Atmosfäär oli tänu fännidele üsna lahe . Aga ,mis rikub see rikub ja mina sinna midagi teha ei saa. Need kuradi jooksurajad ja veel mingi tsoon seal tribüüni ees viib kogu jalgpalli õige emotsiooni minust väga kaugele ja seda oli märgata ka paljude noorte seas. Kaasaelamine oleks parem kui sa oleksid ilusti mängu sees nagu see toimub õigel jalgpallistaadionil.
          Aga noh pohhui, küllap ehitame ükskord Tartusse ka õige vutistaadioni ,sest siiani on kõik minu unistused seoses Eesti jalgpalliga enam vähem täide läinud ja mõned isegi ületatud .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Tartu fännid olid tõesti asjalikud ja tulid meie kahe turistiga kenasti kaasa karjuma

            Kommentaar


              Kunn, Ole hea ja käi persse sellega, et Tamme staadion on täiesti mõttetu. Tartus on see ainuke korralik staadion ja Eesti ei kannatakski välja veel ühte jalgpalli staadionit, vähemalt praegusel ajal kindlasti. Oleks Tartus praegu jalgpallistaadion - iseenesest muidugi väga tore, et oleks - oleks see vaid kasutusel vaid 12h nädalas ning kulutused selle "mittemõttetu" monstrumi hooldamisel oleksid üüratult kõrged. Tartus puudub niikuinii korralik professionaalne jalgpalliklubi, et juba selle tõttu on mõttetu hetkel Tartusse spetsjomm statat jalgpalli jaoks ehitada, samuti pole mõtet suurt staadioni ehitada, kui meie Meistriliiga külastavus ei ületa minimaalselt 1000 inimest.
              Praegune Tamme staadion on väga korralik ehitis ning Tartus ainuke koht kus saab publiku ees ka muud sporti teha.

              Kommentaar


                mulle staadion meeldis küll, ei olnud tal häda midagi

                Kommentaar


                  Jah, Tamme staadion ei ole küll päris jalgpallistaadion, aga tartlasena olen selle üle väga uhke. Eriti kui mõelda, milline oli olukord mõned aastad tagasi. Kuna tribüün on mõeldud ka kergejõustiku vaatamiseks, siis paremat lahendust on raske välja pakkuda. Ja kannatab jalgpalli vaadata küll.

                  Kommentaar


                    Raiskamine on ehitada hirmsa papi eest, eriti kui pappi on niigi vähe, staadionitribüüne, kus kõigest "kannatab vaadata küll", miks ei võiks ehitada staaadionitribüünid kohe niisugused, kus on väga hea vaadata, kus on korralik katus vihma eest ja seinad tuulte eest kaitsmiseks.
                    Kas staadion on kergeraksu või vutistaadion, vahet pole, tribüün peab mõlema ala fännide jaoks sobima, olgu seal meie tulevaste imejooksjatest olümpiavõitjate tarbeks muruväljaku ja tribüüni vahele joonitud jooksurajad või mitte.

                    Meile klimaatiliselt lähedase Soome staadionid, nii jooksuradade kui jooksuradadeta. Kõiki neid iseloomustab korralik katus ja mis eriti tähtis, tuultele suletud seljatagune.






                    Kommentaar


                      raiskamine on ka see et jalgpalli jaoks kõige magusamas kohas, keskjoone juures, on teisel korrusel suur tühi auk. kui raha tõesti vähe oli siis jätnud ehitamata see otsapoolne jupp ülevalt.

                      Kommentaar


                        Raiskamine raiskamiseks, staadionitribüün saaks tõesti olla tunduvalt parem, kuid kui lugeda meediat, siis on üldse õnn, et seegi tribüünihoone olemas on. Sest kui see masu pihta hakkas, tuli linnahallituse poolt kisa, et raha vähe ja ilmselt ei ehita. Ehk taheti öelda, et mädanegu kõik, mis pole korvpall. Ning Raadi staadionikompleksi peale pistsid kohalikud väikekodanlased pröökama, et vutiväljakult kostuv rikub nende õnnist rahu. Sittagi rikub, kaubanduskeskus, sihitult ringiliikuvad kambad ja aedniidukid ei riku või. Hea et Tamme staadiongi korras on, teiste statate olukord on ikka väga nutune. Needki tuleks korda saada, et lastelgi oleks hea trenni teha. 2000 igapäevaselt vutiga tegelevat last on mõtlemapanev arv. Tartu linnast paar protsenti, mis ei ole sugugi vähe.
                        Tamme staadionist. Võiks tribüün tõesti suurem olla, kuid see vajaks korralikumaid parklaid. Autode laialilaotumine Tammelinna toob lõpuks kohalike hädakisa. Muidugi on alati alternatiiv teha jalutuskäik, bussi- või rattasõit.
                        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          E: turvakontroll oli soliidne, isegi mind, nahkjopes kiilakat, ei kabistatud. Õlut müüdi vist ka, ma ei viitsinud sabas passida. Ehk tõin päikese kesa õuele?
                          Jah, ainult neil oli kõht tühi, küsisid egas mul oma toitu-jooki kaasas ei ole
                          Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                          Kommentaar


                            Ei olnud seal mingit õlut! Valikmängudel on selle müük keelatud! ://

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok

                              E: turvakontroll oli soliidne, isegi mind, nahkjopes kiilakat, ei kabistatud. Õlut müüdi vist ka, ma ei viitsinud sabas passida. Ehk tõin päikese kesa õuele?
                              Ai, siis sul vedas, mind katsuti ikka läbi, aga no ei hakka sellest suurt draamat tegema. Kahju ainult, et õlut ei müüdud, aga see vist mingi UEFA norm? Oleks tahtnud seda kohati nüridat madistamist vähe meeldivamaks muuta. Kahjuks u21 ei suutnud lõpuni vastu pidada. Kurjustaks ka veidi vanema Anieriga, kes oma võimalust ära ei löönud või no pigem otsustas üldse mitte lüüa.

                              Kommentaar


                                Avaldati U-21 koondis järgnevateks mängudeks ja Ojamaad ikka ei kutsutud . Kuradi bundes raisk oled sa ennast lolliks joond või ? Järgmisel mängul igatahes on vaja talle tribüünidelt asi selgeks teha ,et see on enamiku fännide soov ,et Ojamaa saaks koondise kutse aga mitte ,et üks saksa kukk siin oma suva järgi kamandab.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X