320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei usu mida ma siin näen. Ossivallo käärlöök oli ok ja kõik tore, et see dildomees suudab sähvatada peale paari mängu, aga commoon...zlatanist parem ta ei ole ja ei saa ka olema. Ma tahaks näha rioma pederastide nägusid peale järgmist 3. vooru.
    Ma olen näinud pea enamusi rioma mänge(pm komöödia pärast) ja no krt kas te ise ka aru pole saanud, et tõest ossinäss on scoorinud mingid suht kusised väravad väiksemate klubid vastu(va Lazio, peale seda, kui Lazio ehmatusest üle sai oli oss pildilt kadunud nagu enamus teie superkangelasi), kus teil on suht kontroll mängu üle. Aga suurte vastu lastakse ennast ikka korralikult täis....ma pole pikki aegu nii saamatuid rünnakufinisheid näinud. Üks põhitegija on dildomees ise. Ja eile suutis ta peagu samal tasemel olla pojunniga.
    Aga ka rioma suguse kääbusklubi pooldajatele peab ju loodus mõned rõõmumomendid andma...eile võit Lecce üle on teile umbes sama mis Barca fännile CL võitmine. Jääb selline mulje küll.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Ma tahaks näha rioma pederastide nägusid peale järgmist 3. vooru.
      Järgmine 3. voor tuleb 2012 septembris. Kaua tuleb oodata sedasi
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        (ma ei saanud aru su järjepideva trollimise eesmärgist ja vastasin järgmist käiku oodates)
        on põhjust kahtlustada, et see ei olnud tänase päeva kõige kirkam idee.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          on põhjust kahtlustada, et see ei olnud tänase päeva kõige kirkam idee.
          kusjuures ma tahan selle isegi duublisse lüüa
          ärme kakleme ja kirjutame kõik meeskondlikult alla et zlaatan on eilsed uudised ja Osvaldo on olevik ja tulevik ja et Barca käest tuleb selline saun, et San Siro koridoride põrandad lähevad pisaratest libedaks.
          1love
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            on põhjust kahtlustada, et see ei olnud tänase päeva kõige kirkam idee.
            Ole nüüd. Väike Romaläbu igas päevas.

            Homme postita kuhugi, et Totti aeg on TOTAALSELT läbi ja mees on ikka ilgem peer. Peaks ka kümmekondpostitust tekkima.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              kusjuures ma tahan selle isegi duublisse lüüa
              ärme kakleme ja kirjutame kõik meeskondlikult alla et zlaatan on eilsed uudised ja Osvaldo on olevik ja tulevik ja et Barca käest tuleb selline saun, et San Siro koridoride põrandad lähevad pisaratest libedaks.
              1love
              ärme kakle, embame.


              (ehk Cassano tagasi Milanellos)
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ole nüüd. Väike Romaläbu igas päevas.

              Homme postita kuhugi, et Totti aeg on TOTAALSELT läbi ja mees on ikka ilgem peer. Peaks ka kümmekondpostitust tekkima.
              heh, kõige suurem kaotaja olid tegelikult sina, sest sa proovisid midagi mõistlikku Zlatan-osvaldo'st kirjutada.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                heh, kõige suurem kaotaja olid tegelikult sina, sest sa proovisid midagi mõistlikku Zlatan-osvaldo'st kirjutada.
                Ole nüüd. Miski ei aja Romalasi rohkem pöördesse, kui mõistlik-statistikal põhinev jutt. Kui lihtsalt pröögata "Osvaldo on sitt, Zlatan äge", siis raiutakse tuima, aga kui vastate "Numbrid ju näitavad nii" minnakse ulmeks. Iisi värk.

                Niisama mölina vastus:
                "Siin jääb ainult konstanteerida fakti, et on ainult üks tõeline maailmaklassi tipuründaja Serie A-s , ja tema nimi on Pablo Osvaldo!!! Zlatan on eilsed uudised. Oleks aeg reaalsusesse tulla ja seda tunnistama hakata.
                1 love!"
                vs
                Enamvähem mõistliku jutu vastus:
                "Tead mida v?
                whatevamaaaaan
                See sinu keskmiste numrbite statistika ei näita mitte midagi. Ma räägin inimeste vaimsest stabiilsusest ja nagu sügavamatest teemadest, sa tuled siia migneid keskmiseid toooma. aga ok. keskmiselt on nt Osvaldol üks suppervärav ebaõiglaselt mitte loetud (tseki enavähem kõiki Serie A-ga seonduvaid uudiseid ja see peaks seal kuskil igalpool kirjas olema - samal ajal kui ainukesed zalaataniga seonduvad uudised on roosa ja kollase ajakirjanduse rubriigist ja sinna vaimuhaiguste teemade poole kalduvad). osvaldo on MEES. JALGPALLUR. TIPPTASE!
                Zlaatan on tema hale vari. Nagu kui Osvaldo hakkaks nüüd igapäev jooma, narksi panema ja jääks suguhaigeks ja vaimuhaigeks kodutuks, siis ta oleks 5 aasta pärast samas kohas kus zlaatan on praegu.
                capice?"

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ole nüüd. Miski ei aja Romalasi rohkem pöördesse, kui mõistlik-statistikal põhinev jutt. Kui lihtsalt pröögata "Osvaldo on sitt, Zlatan äge", siis raiutakse tuima, aga kui vastate "Numbrid ju näitavad nii" minnakse ulmeks. Iisi värk.
                  Jeps oli oli oli mõistlik statistikal põhinev jutt. Count võib elutroll olla, aga sina ei suutnud samuti hoiduda siin postitamast ja tulid mingi elujamaga lagedale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    on põhjust kahtlustada, et see ei olnud tänase päeva kõige kirkam idee.
                    Ei miks? Vahest sel on, varsti on kõik jälle kustutatud ja unustatud ju!

                    Zlatani aeg hakkab lihtsalt otsa saama, paar aastat veel ja siis näeb teda mujal kui palliplatsil. Pilti jääb ta igal juhul, tal veel palju-palju asju elus tegemata, ärge nukrutsege kohe siis, kõik ei ole läbi veel teie jaoks! Ei pea meie omasi sõimama hakkama. PM mina ei ütle et Osvaldo on parem kui Zaatan, aga Osvaldo halvem ka ei ole. Zlatan on lihtsalt 1 suuuuuuuuuuur M*NN.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Zlatan on lihtsalt 1 suuuuuuuuuuur M*NN.
                       
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Oot, see Osvaldo on nüüd uus Totti vä? Noh, et mokaotsast mainid "Totti/Osvaldo vist pole hetkel maailma parim", siis on kõik Rooma fännid pöördes. Võtan arvesse.

                        Oleks ma Roma fänn, siis ma panustaks rohkem PJAAAAAAAAAAAAAAANIC hüüetele.
                        Osvaldot ära Tottiga võrdlema tule. eksju.

                        PJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANIC!!!
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          on põhjust kahtlustada, et see ei olnud tänase päeva kõige kirkam idee.
                          Mõtled, et sööd ise kondi pealt liha ära ja siis on ka veel kahju siia see kont koertele pureda visata we???

                          KRETIIN rsk

                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Miks teised meeskonnad midagi sellist ei tee? Ei tohiks ju eriti kallis olla
                            http://www.youtube.com/watch?v=yVZbmyAwxng
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Kui tohib küsida siis millega te selle Cassano olete äraostnud, mees on nagu väike särav lehetäi.

                              Kaks võimalust kas Milan on tal ajud pehmeks teinud või siis Cassano ongi nii särav ja õnnelik persoon igalpool.

                              Võrreldes Cityga oleks nagu tsirkuse telgitagustesse sattunud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                Kui tohib küsida siis millega te selle Cassano olete äraostnud, mees on nagu väike särav lehetäi.

                                Kaks võimalust kas Milan on tal ajud pehmeks teinud või siis Cassano ongi nii särav ja õnnelik persoon igalpool.

                                Võrreldes Cityga oleks nagu tsirkuse telgitagustesse sattunud.
                                Ma arvan ,et ta ongi selline "Õnnelik persoon".
                                JUST DO IT.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X