320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuhu see Dollar jooksis seal momendis? Peaaegu sama hea huumor kui 40milli capitano Raku challenge trikk

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Kuhu see Dollar jooksis seal momendis? Peaaegu sama hea huumor kui 40milli capitano Raku challenge trikk
      Alagrupivõitu tähistama

      Kommentaar


        Suurepärane nädal. Kaka. Robinho. Bonucci. Imeline.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kerge trennimäng oli. 2xSilva on hea, aga mu põhiprops läheks ikkagi 2xCutronele, kes oskab ennast ikka ülihästi positsioneerida, võitleb lõpuni ja on ihu ja hingega asja juures. Ja nagu ikka peab ka Borinit kiitma. Aga noh, liigas näeme ilmselt jälle Kalinici alustamas.
          Kuna kreeklased ei suutnud paremat 2-2 viigist on grupis esikoht kindlustatud ja viimasele mängule Rijekaga saab minna peale põhimeesteta. Tore.

          Kommentaar


            Homme ilmselt nii, vaid Bonucci osalemine kahtluse all, kuna kerge põlvehäda. Nagu ka arvata, ei saa ilmselt ei Silva ega Cutrone võimalust. Toiminud formatsioon keeratakse jälle ümber mingiks pasaks ja peab lootma, et Susol õnnestub üks löök.

            Kommentaar


              Suso wingbackina, sest Borini katki. Või siis 442 ja zapata paremkaitses. Vähemalt Silva saab alustada, ma muus osas jään päris skeptiliseks hetkel. Pärispäris ründav koosseis.

              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Suso wingbackina, sest Borini katki. Või siis 442 ja zapata paremkaitses. Vähemalt Silva saab alustada, ma muus osas jään päris skeptiliseks hetkel. Pärispäris ründav koosseis.
                https://pbs.twimg.com/media/DPjzU0SX4AAseal?format=jpg
                With today's formation against Torino, Milan would have used 23 different formations in 23 games so far this season
                roteerimine

                Kommentaar


                  Hullem kui Mancini juba.

                  Kommentaar


                    Suve suurim möödaost nr. 1 - Hakan türklane. Ma tõesti arvasin, et Hondast hullemat nr 10 ei tule enam. Eksisin.
                    Suve suurim möödaost nr. 2 - Kalinic. Ma arvasin, et Baccast hullemaks ei saa enam minna. Eksisin. Ja see ost on puhtalt MOntella kaelapeal.
                    Montella - mine hüppa tiiki. Ma loodan, et ta on hommikuks lahti lastud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Suve suurim möödaost nr. 1 - Hakan türklane. Ma tõesti arvasin, et Hondast hullemat nr 10 ei tule enam. Eksisin.
                      Suve suurim möödaost nr. 2 - Kalinic. Ma arvasin, et Baccast hullemaks ei saa enam minna. Eksisin. Ja see ost on puhtalt MOntella kaelapeal.
                      Montella - mine hüppa tiiki. Ma loodan, et ta on hommikuks lahti lastud.
                      A kuidas Boonutsi on?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Eile oli korralik. Rünnakul oleks võinud pealelöögi asemel tsenderdada.

                        Gattuso Montella asemele..... oleks vihma käest räästa alla imho.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Gattuso Montella asemele..... oleks vihma käest räästa alla imho.
                          Ja olemas!

                          Oddo oli veel eelmisel nädalal vaba. Nahui teda ära ei toodud? Olnuks umbes 10 korda loogilisem valik.

                          -e-
                          kolm maas, kaheksa veel minna!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Montella - mine hüppa tiiki. Ma loodan, et ta on hommikuks lahti lastud.
                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                            Gattuso Montella asemele..... oleks vihma käest räästa alla imho.

                            Oh well...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              A kuidas Bonucci on?
                              finalmente da miglior Bonucci. minu meelest tõrjus Falque löögi Montolivo ja talle annaks ka üleüldse motmi.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                foh

                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X