320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Oota, riskiinvestoritel on pikaajalised plaanid, s.h. kavatsevad klubisse investeerida ja ma soovlugesin ridade vahelt välja, et nad tahavad jalgpalliklubi majandamisega profiiti ka lõigata? Huvitavad ajad ei ole veel lõppenud.
    Ma usun, et investorite mõttekoht on tegelikult lihtne. (edasised numbrid kõik täiesti suvalised, et ärge neist kinni haarake)

    Hetkel on Milan madalseisus, pole Euroopat, pole mainet, pole mitte midagi ja hind on näiteks 650 miljonit. Laias laastus on kaks varianti:
    a) müüd klubi praegu maha 650 miljoniga
    b) intesteerid klubisse 100 miljonit, vead järgmiseks aastaks klubi Euroopasse, "Lipulaev on tagasi" ja muud jutud ning klubi väärtus on 800 miljonit. Ehk 50 miljonit juskui maast leitud.

    Eeldatavasti istuvadki mehed hetkel exceli taga, et kas see 100m sissepanek 50m teenimiseks on risk mida võtta.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ma usun, et investorite mõttekoht on tegelikult lihtne. (edasised numbrid kõik täiesti suvalised, et ärge neist kinni haarake)

      Hetkel on Milan madalseisus, pole Euroopat, pole mainet, pole mitte midagi ja hind on näiteks 650 miljonit. Laias laastus on kaks varianti:
      a) müüd klubi praegu maha 650 miljoniga
      b) intesteerid klubisse 100 miljonit, vead järgmiseks aastaks klubi Euroopasse, "Lipulaev on tagasi" ja muud jutud ning klubi väärtus on 800 miljonit. Ehk 50 miljonit juskui maast leitud.

      Eeldatavasti istuvadki mehed hetkel exceli taga, et kas see 100m sissepanek 50m teenimiseks on risk mida võtta.
      tundub nii, aga ma sain aru, et Milan oli Li laenu hüpoteek. ehk kõik, mis üle laenu peaks talle minema ...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        tundub nii, aga ma sain aru, et Milan oli Li laenu hüpoteek. ehk kõik, mis üle laenu peaks talle minema ...
        Jepjep, ehk siis võin antud näite puhul võrrandisse panna ka selle, et kõik mis on üle 300 miljoni* on puhaskasu. Ehk siis küsimus on pigem:
        a) müüd klubi praegu maha 650 miljoniga, teenid 350 miljonit
        b) intesteerid klubisse 100 miljonit, vead järgmiseks aastaks klubi Euroopasse, "Lipulaev on tagasi" ja muud jutud ning klubi väärtus on 800 miljonit. Teenid 400 miljonit.

        Numbrid vähe teised, aga point sama

        * taaskord number suvaline, aga sinnakanti äkki see Li`le antud laen oli? ei?

        Kommentaar


          ei, mu point oli, et Elliott ei saa kasumit endale, sest levis selline jutt - nad saavad ainult oma laenuosa nagu hüpoteekide puhul.

          Li laen oli vist 303MM ja nüüd intressidega on 380. maybe Elliott saab aasta aega intresse välja tõmmata, kui enda all hoiavad? a noh, ma ei viitsi ise daivida ka teemal. olen valinud lihtsalt küsimise ja teiste peal liugu laskmise.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            ei, mu point oli, et Elliott ei saa kasumit endale, sest levis selline jutt - nad saavad ainult oma laenuosa nagu hüpoteekide puhul.
            Aa, okei, siis muidugi hoopis teine teema. (kuigi mu meelest see ei kõla loogiliselt)

            Kommentaar


              Minulegi jäi mulje, et kui läheb Elliotti kätte klubi ning ta maha müüakse, siis võlast ülejääv summa läheb hiinlasele. Mismoodi või kuidas need lepingud sõlmitud on, teavad vaid asjaosalised ise.
              Hetkel tundub, et Elliott nagu plaaniks ikka klubi alles jätta - 50 mil eurot klubisse kohe, et näeks spordikohtus asi ilusam välja (EL väljajätmise vaidlus) ja sinna oma kahurväe kohale saatmise, mingid soovid kohtuda Interi ja Milano linna asjapulkadega staadioni osas, ja muu jutt kuidas klubi üles ehitada ja eluterveks teha ja tuua tagasi sinna kuhu ta ajalooliselt kuulub (lause lõpuosa on viimastel aastatel rääkinud juba liiga paljud inimesed).

              Kui hiinlase juurde korra veel tagasi tulla, siis jääb täiesti arusaamatuks, miks ta Rocco pakkumise - raha, mis katab laenud + 30% Milanist talle - tagasi lükkas. Tõesti lootis kõvatada ja kuskilt parema diili välja kaubelda? Kahe nädalaga, mis tal raha maksmiseks aega jäi. Milan on küll palju väärtust kaotanud, aga kulud on ikkagi suured ning tegu pole just paki pähklite ostmisega. Ma väga ei usu, et ta kõik punasele pani, aga tuli null. Ehk. Üsnagi kahtlane värk. Aga kui jääbki kõigest ilma, siis no aasta lollim ärimees päris kindlasti.

              Elliottist - ei, ma pigem ei soovi teda klubi omanikuks. Mingi riskifond, kelle ainus eesmärk elus on võimalikult palju raha kätte saada, valimata selleks vahendeid - ei tundu väga jalgpalliklubi fänni unelmana. Aga eks näis, ehk nemad suudavad rohkem Agnellidelt õppida, kui eelmised omanikud.

              Lootused suveks - et saaks selguse ning et ühtegi põhimeest maha ei müüdaks. Põhimeeste all pean silmas kaitseliini, Kebabi, Kessiet, Bonaventurat, Susot, Cutronet. Ülejäänud - õige pakkumise korral ok. Erilist ostmist ilmselt see suvi nagunii ilmselt ei tule. Hea kui juuli teiseks pooleks on omanik selge ja kodanikud, kes peaks klubi juhtima. Üleminekuaken aga lõppeb mälu järgi juba augusti keskpaigas. Et liiga palju aega ei ole.

              Kommentaar


                Boom:
                Elliott prefers selling a minority stake rather than liquidating the entire club, as it believes it can make a bigger return on its investment if it holds on to the asset longer, several people informed about the situation said.
                Kahtlen sügavlt, et Li siit midagi enamat kätte saab, kui ta just kiirelt kogu võlga ei suuda ära maksta.

                Aga see riskifond paneb asjad tööle, kiirelt ja korrektselt, seega teretulnud.

                Kommentaar


                  Vahelduseks ka muudel ebameeldivatel teemadel. Locatelli tunneb, et ei saa piisavalt mänguaega ning tahab minema. Aga kahjuks mitte laenule. Ega isegi mitte müük + tagasiostuõigus. Vaid puhas müük. Hinnaks 15 miljonit. Loodetavasti pannakse talle aru pähe, et Montolivo on viimasel aastal ja Biglia vana ja väsinud, et ära muretsa saad korralikult mängu uuel hooajal. Pärast on jälle Cristante 2.0.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    Kui Kalinic ja Silva lahkuvad, mis siis neile kaasa elada?
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    hind lakke.
                    Kalinic could already be returning home from the World Cup after refusing to come on off the bench (due to his dissatisfaction with not starting) claiming he was experiencing pain in his back. There will be an official press conference at 16:15 CET
                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust


                    Tea, mis Kalinic ka täna õhtul tegi.

                    Kommentaar


                      Board meeting täna kell 17:30 :O.

                      Kommentaar


                        Jah, hiinlased visatakse juhatusest nahui ja Elliott paneb mingid omapoolt välja valitud võllid asemele. Suurt revolutsiooni tänasest ei oodata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Jah, hiinlased visatakse juhatusest nahui ja Elliott paneb mingid omapoolt välja valitud võllid asemele. Suurt revolutsiooni tänasest ei oodata.
                          Fassone ja Mirabelli üle parda viskamine oleks korralik muutus.

                          NY Cosmose COO twitteris:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Jah, hiinlased visatakse juhatusest nahui ja Elliott paneb mingid omapoolt välja valitud võllid asemele. Suurt revolutsiooni tänasest ei oodata.
                            Hiinlased ei ilmunud kohale, kvooti ei saanud täis, mindi laiali. 21.07 aktsionäride koosolek, kus kutsutakse juhatus tagasi ja pannakse pukki uus.

                            Kommentaar


                              Elliott pidavat tahtma Leonardo meeskonna juurde tagasi tuua. Natukene kahetised tunded.

                              Mängijate teemal - Everton olla teinud pakkumise Bertolacci eest 6 mil (mu meelest vähe küsitud premmiklubi käest) ja PSG tahtvat Bonuccit (ei imesta ning ei saa ka väga pahaks panna kui läheb).

                              Kommentaar


                                Ja Romast toodi mingi talent. Loodetavasti järgmine Totti.

                                Milan has signed Leonardo Rossi from Roma, who is a 14-year old striker, who is considered a great talent in Rome and has scored 22 goals in 22 games for Roma U15.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X