Lehekülg 894, kokku 894 EsimeneEsimene ... 394794844884890891892893894
Näidatakse tulemusi 17 861 kuni 17 867, kokku 17867

Teema: AC Milan

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Homme minnakse Rahvusvahelisse Spordikohtusse õigust nõudma EL väljajätmise pärast. Otsust ei tea keegi prognoosida, aga arvatakse et klubi Elliottile üle minek on positiivne suund. Lisaks apelleeritakse sellele, et Milanile pannakse tunduvalt karmimalt kui paljudele varem on pandud. Kuulamine on hommikul ning sama päev peaks selguma ka otsus.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Homme minnakse Rahvusvahelisse Spordikohtusse õigust nõudma EL väljajätmise pärast. Otsust ei tea keegi prognoosida, aga arvatakse et klubi Elliottile üle minek on positiivne suund. Lisaks apelleeritakse sellele, et Milanile pannakse tunduvalt karmimalt kui paljudele varem on pandud. Kuulamine on hommikul ning sama päev peaks selguma ka otsus.
    Tänaseks vastuse saamine tundub kahtlane, sest andmine on kõva ning isegi lõunapaus jäeti ära. Eks näis.

Üleminekutest - Bonucci juttude järgi PSG-sse minemas, ehki ise olla öelnud, et ootame spordikohtu otsuse ära ning siis vaatame. Enne ei toimu niiehknaa midagi ühegi mängijaga kui on see aktsionäride koosolek laupäeval ära olnud plus tänane /homne otsus. Igasuguseid minekuid ja tulekuid on läbi käinud ning osad on ka sellised, et pm on kõik lukus, aga ametlikuks tehakse uue nädala alguses.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Interneti vahendusel on sõprusmäng vs Novara siiski jälgitav

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tänaseks vastuse saamine tundub kahtlane, sest andmine on kõva ning isegi lõunapaus jäeti ära. Eks näis.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

BREAKING: The Court of Arbitration for Sport (CAS) has decided to overturn the one-year ban issued by UEFA in late June.
    Ma saan aru, et EL on mingi mudaliiga, aga mulle meeldib Milani Euroopas mängimas näha, et ma rahul.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    nüüd siis lipulaeva ülesandeks ka teisi tiime Euroopasse aidata. palju õnne, Fiorentina!

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Ma saan aru, et EL on mingi mudaliiga, aga mulle meeldib Milani Euroopas mängimas näha, et ma rahul.
    CL on õliliiga. EL ongu üks õige Euroopa karikasari! Enamus CL-i kunagisi võitjad on sinna kolinud: Marseille, Milan, Ajax jne.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud