320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AC Milan News ‏@Milanello Milan-Juventus is sold out: 78.681 tickets have been sold. Ticket income: €3.2m (3.233.620). It's a Serie A record.
    Ses suhtes tore, et hooajapiletite müük oli erakordselt s*tt.
    Euro puudumise tõttu ka ilmselt tähtsuselt teine kodumäng pärast derbyt.

    Kommentaar


      Kui mälu ei peta, siis see bänner oli suunatud Leonardole



      Ehk on homme ka midagi oodata.....

      Kommentaar


        Millal viimati staadion välja müüdi?

        Tänaseks mänguks



        ForzaMilan!
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Klassivahe.
          Mäng kaotati keskväljal.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Klassivahe.
            Mäng kaotati keskväljal.

            Täielikult!

            Viik oleks olnud super tulemus. Inzaghile hea test, vähe mõtlemisainet.
            Milanista

            Kommentaar


              Juve vääris võitu, olid kindlalt paremad. Nagu orbit ütles, siis jah, mäng kaotati keskväljal.
              Kui keskväljal ei suudeta võimalusi ründajatele luua, siis pole midagi teha.

              Ega siin midagi nutta pole, järgmine nädal Cesena ette võtta ja elu läheb edasi.
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                sierra india tango tango.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  sierra india tango tango.
                  Kuskohast neid seeni korjata saab?

                  Keskkaitse paar toimis? Et võiks asendada eelmistes mängudes figureerinutega?

                  Ma mängu ei näinud, mingi interneti nuss oli. livescore ftw

                  Kommentaar


                    Mängu hailight

                    Kommentaar


                      Mis seis jäi? Tegite juvele tule alla nagu Laziole jah? Mul krt jäi sitaka uks kinni......oli õhtu küll, aga võtsin natuke kangemat kohvi ja nagu Alan Harperil tõmbas krt pasa lahti ja kohe jooksuga peldiku poole. Ja no muidugi terve päev polnud midagi söönud siis mõtlesin, et oh võtan juustuvõilevad kaasa pellerisse. Mõeldud tehtud jooksin kohe nagu välk väljakäigu poole ja hops sisse ja uks kinni....kõik ilus tore, perse läikis ja vajadused rahuldatud, aga siis ikka korralik agoonia-uks kinni kiilunud. Selgus, et üks juustuvõileb jäi täpselt lengi ja ukse vahele kinni. Venita nii ja naa pidi...m*nnigi. Krt nagu kummirihma oleks kinni löönud. No püüdsin juustule peale puhuda etc....igat paska....nothing...mission impossible. Aga ei tea ju see kummijuust andis ka alla ja, kui olid igasuguse lootuse kaotanud, istud seal norus peaga peldiku potil järsku uks läheb kerge kriiksuga lahti, võileib kukub maha ja nagu algul ei saa nagu pointile pihtagi. Ja siis äkki realisisid, et fuck yeahhhh im free again.........what a fucking feeling. Olingi vaba....võtsin siis võipsi pihku ja hops jälle teleka ette Grossi-Juve mängu vaatama. Olen Grossi poolt igatahes...ostsin veel poest Olegi grill-liha ja jogurtit.


                      Imege munni btw!!!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Mis seis jäi? Tegite juvele tule alla nagu Laziole jah? Mul krt jäi sitaka uks kinni......oli õhtu küll, aga võtsin natuke kangemat kohvi ja nagu Alan Harperil tõmbas krt pasa lahti ja kohe jooksuga peldiku poole. Ja no muidugi terve päev polnud midagi söönud siis mõtlesin, et oh võtan juustuvõilevad kaasa pellerisse. Mõeldud tehtud jooksin kohe nagu välk väljakäigu poole ja hops sisse ja uks kinni....kõik ilus tore, perse läikis ja vajadused rahuldatud, aga siis ikka korralik agoonia-uks kinni kiilunud. Selgus, et üks juustuvõileb jäi täpselt lengi ja ukse vahele kinni. Venita nii ja naa pidi...m*nnigi. Krt nagu kummirihma oleks kinni löönud. No püüdsin juustule peale puhuda etc....igat paska....nothing...mission impossible. Aga ei tea ju see kummijuust andis ka alla ja, kui olid igasuguse lootuse kaotanud, istud seal norus peaga peldiku potil järsku uks läheb kerge kriiksuga lahti, võileib kukub maha ja nagu algul ei saa nagu pointile pihtagi. Ja siis äkki realisisid, et fuck yeahhhh im free again.........what a fucking feeling. Olingi vaba....võtsin siis võipsi pihku ja hops jälle teleka ette Grossi-Juve mängu vaatama. Olen Grossi poolt igatahes...ostsin veel poest Olegi grill-liha ja jogurtit.
                        Selle asemel, et jõuga uksest läbi murda ja kiiresti mängu nautima minna, jäid sa lihtsalt lootma, et uks avaneb iseenesest??? WTF

                        "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                        Kommentaar


                          Tegemist ei olnud 12eurose Grossi toidupoe household osakonnast ostetud junnuksega. Mul on korralik terasuks peldikule pandud. Kui mees läheb hädale siis saab hädal ka oldud. Ja kuna ma ei hoia relakat peldikus siis jah ei murra sealt läbi nagu sul uksel. Nii vb murrab As Roma poiste tagauksi brasiilia Maicon, aga mitte mina.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Jah Uuu, me saime Juvelt peksa. Juve siiski ju valitsev meister, seega häbeneda pole midagi, vähemalt me Grossi fännid pole sellised, et kui lemmik tiim peksa saab, siis kaome nädalaks foorumist.

                            Ma olen nii kindel, et su Lazio saab veel hullemad ploomid, kui meie saime.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              PS! Ootame kõigepealt Lazio-juve ära. Ja ma ei kadunud nädalaks ära. Olin puhkusel ja 5110nega netis ei käi ju?
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                PS! Ootame kõigepealt Lazio-juve ära. Ja ma ei kadunud nädalaks ära. Olin puhkusel ja 5110nega netis ei käi ju?
                                Ma ei teadnudki, et sügisel lasteaias puhkust antakse.
                                Naljakas, et sa läksid just siis puhksele, kui su lemmik klubi sai korralikult tala Grossi käest.

                                @Milanello

                                Inzaghi: "Scudetto? When Milan hired me, they asked me to make the team grow and to return it to its former glory."
                                Scudettole polegi vaja mõelda. Ikkagi eesmärk TOP3-e jõuda ja Interist rohkem punkte saada. Seega rahu Pippo.

                                Inzaghi: "I'm happy with the spirit and desire that the squad has shown. We can fight for a top 3 spot when all our players are fit."
                                See kõige tähtsam ja, et põhimehed terved oleksid. Eriti pean silmas selliseid mehi nagu: SES, De Jong, Menez, Honda jne,
                                Väravavahtidega pole õnneks probleeme, meil kaks super vv-d.

                                Kokkuvõtteks, et midagi pole veel kadunud ja tuleb oma vigadest õppida.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X