320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

    Originally posted by Mayhem


    Originally posted by jansa


    ... meelde tuli üks kandidaat jobuauhinnale : ajakirjanik Valeri Maksimov Poostimehest...kes oskab ja viicib (mina ei oska ja pole ka aega) see võiks tema kevadise/suvise artikli lehest jalkafännide kohta ülesse otsida ja siia riputada - siis pole põhjendamisel enam eraldi mõtet...

    mõtled seda artiklit?

    eriti \"hea\" on ikka artikli lõpp:Ükskord tahaks näha fänne, kes sisenevad areenile mitte korratu lärmaka karjana, vaid näiteks nii: hanereas, aeglaselt ja väärikalt ridade vahele astudes... ...krdi idikas
    ... just seda artlikit mõtlesin loomulikult...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

      väike seisukohavõtt mittepatsiendilt. teie idee valida nn geenius ja jobu on igati tervitatav. on alust arvata, et teie valikut kajastab kuigivõrd meedia, sõltudes muidugi oluliselt sellest, kes saavad nimetatud isikud olema. sellega seoses on mul teile 2 ettepanekut:

      1. idee valida positiivseid ja negatiivseid tegelasi saab varjutatud lapsikutest terminitest geenius(kuigivõrd veel talutav) ja jobu(lihtsalt labane ja kõik). sellised terminid distantseerivad avalikkuse ettevõtmise sisust, sest vorm on ebameeldivusttekitav.
      sama efekt nagu \"savisaar on pede\". antud mõtte saab edasi anda ka stiilsemalt. ise ma ei arva, et eesti vutifänn on klassikaline harimatu töölisnoor kusagilt tööstuslinnast, kelle eesmärk on jalgpalli sildi all end sisemiselt välja elada. lihtsustatult kokku võttes: avalikkuse ette jõudvad väljendid \"pede\" ja \"jobu\" teevad kahju ainult eesti vutifännidele, mitte nimedele, mis mainitud väljendite kõrval seisavad.

      2. nii nagu alluvate töövõitude eest võtavad au ja kuulsuse omale juhid, peavad nad ka vastutuse omale võtma. kui valite \"jobu\" funktsionäride hulgast, siis peab ta olema tuntud isik. sama asi \"geeniusega\". andes tiitli Veikole tunnustate te tema äärmiselt tähelepanuväärset tööd. siiski jääb valik laiema avalikkuse jaoks hõlmamatuks ja seeläbi jääb ka tiitli jagamise eesmärk osaliselt saavutamata. usun, et need sadakond inimest, kes regulaarselt soccernet.ee\'d kasutavad oskavad mainitud tegelase tööd niigi hinnata.

      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

        Respect esimese punkti suhtes.
        Supplies!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

          Originally posted by vandersell


          Respect esimese punkti suhtes.
          I double that.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

            I trible that ja lisan veel respecti teise punkti suhtes

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

              Toredad mõtted teil siin.

              Minu poolt ka midagi.

              aasta geenius- Pasi Rautiainen / jumala õiuge jutt, et tema tõi tagasi põnevuse eesti meistrikatele. Võib-olla peab ka koondise hea esituse põhjuseid otsima selle tagant, et ka koduliigas pidi pidevalt pingutama ? Arnole aasta geeniuse tiitli andmine oleks lihtsalt ettearvatav pugemine. Ja tegelikult, oleks eesti siis horvaatiat või belgiat võitnud, siis oleks uba teine asi.

              aasta jalgpallijobu- ma pakuks täiesti uue nime välja- Rolf Ida-Virumaalt. Ma arvan, et teate keda mõtlen. Niigi on eesti meedias pidevalt jalgpallist juttu negatiivsete teemadega seoses ja siis veel mingi vend stabiilselt märatseb ka. Normaalne inimene ei tule ju perega staadionile, kui seal sellised tegelased ringi tõmbavad.

              Auhind Big Daddy- See oleks Pohlakule loomulikult, justkui elutööauhind, aasta geenius oleks ta siis, kui suudaks KeRe käest staadioni lõpetamiseks vajaliku papi hankida.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                Originally posted by troll

                aasta geenius- Pasi Rautiainen / jumala õiuge jutt, et tema tõi tagasi põnevuse eesti meistrikatele. Võib-olla peab ka koondise hea esituse põhjuseid otsima selle tagant, et ka koduliigas pidi pidevalt pingutama ?
                mhmh. n6us... v2gagi...

                Arnole aasta geeniuse tiitli andmine oleks lihtsalt ettearvatav pugemine. Ja tegelikult, oleks eesti siis horvaatiat või belgiat võitnud, siis oleks uba teine asi.
                horvaatia horvaatiaks ja belgia belgiaks... isegi kui need m2ngud oleks v6idetud, j22ksid nad ikkagi yhe teise m2ngu varju, mis kah aastal 2002 peeti ja mille V6IT arnol taskus on -- eesti v6itis venemaad!!! igal juhul aasta suursyndmus -- ja seda mitte ainult jalgpallis... arvan, et kui press hakkab aasta l6pus eestisyndmuste TOP\'e koostama, siis on 27. m2rts ysna t2htsal kohal...

                aasta jalgpallijobu- ma pakuks täiesti uue nime välja- Rolf Ida-Virumaalt. Ma arvan, et teate keda mõtlen. Niigi on eesti meedias pidevalt jalgpallist juttu negatiivsete teemadega seoses ja siis veel mingi vend stabiilselt märatseb ka. Normaalne inimene ei tule ju perega staadionile, kui seal sellised tegelased ringi tõmbavad.
                hmm... nujaa... sel teemal on siin ja seal r22gitud ja tehtud kah, aga arvan, et sellest miskit paremaks kyll ei muutu, kui rolfile see h2bistav tiitel kaela m22rida... pigem m6juks selline k2itumine pugemisena... negatiivne tiitel v6iks kaasas k2ia tegelasel, kes terve aasta v2ltel on jobuna k2itunud... aga kui v6tta n2iteks seesinane venemaam2ng, siis oli rolf yks vaffamaid f2nne sel yritusel... oeh...


                n6ndamoodi siis...

                cheers troll ja teised ka!

                aiFo.
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                  Rääkides nüüd JALGPALLIGEENIUSEST .. Veiko Kampurast, kui Soccerneti loojast, kooshoidjast jne. Ei saa jätte märkimata, et tegemist on siiski üpris kitsale seltskonnale suunatud projektiga - mille kasutajatering piirneb kusagil 300-400 inimesega.
                  Jots, kui vaatad, siis on Soccerneti foorumi liikmeks registreerinud end praeguseks hetkeks juba 1670 inimest. Tõsi, et väga paljud neist aktiivsed postitajad pole, kuid julgen väita, et oma tuhatkond külastab siiski pidevalt foorumit ja Soccerneti portaali.

                  Ja kuidas sa saad rääkida kitsast ringist inimestest, kui Eesti koondise mänguks on kohale oodata umbes 3000 inimest. Niimoodi vaadates tundub see 1000 üpriski muljetavaldav number, nii et Soccerneti näol on tegu üritusega, mis hõlmab siiski üpriski suurt osa Eesti jalgpallipublikust.

                  Ning ega need sajad tuhanded foorumikülastajad kuskilt tulema saagi, sest Eestis lihtsalt nii palju jalgpallifänne ei leidu. Toetan omapoolt igati Veiko nimetamist Eesti Jalgpalligeeniuseks.


                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                    Originally posted by Artur


                    Rääkides nüüd JALGPALLIGEENIUSEST .. Veiko Kampurast, kui Soccerneti loojast, kooshoidjast jne. Ei saa jätte märkimata, et tegemist on siiski üpris kitsale seltskonnale suunatud projektiga - mille kasutajatering piirneb kusagil 300-400 inimesega.
                    Jots, kui vaatad, siis on Soccerneti foorumi liikmeks registreerinud end praeguseks hetkeks juba 1670 inimest. Tõsi, et väga paljud neist aktiivsed postitajad pole, kuid julgen väita, et oma tuhatkond külastab siiski pidevalt foorumit ja Soccerneti portaali.

                    Ja kuidas sa saad rääkida kitsast ringist inimestest, kui Eesti koondise mänguks on kohale oodata umbes 3000 inimest. Niimoodi vaadates tundub see 1000 üpriski muljetavaldav number, nii et Soccerneti näol on tegu üritusega, mis hõlmab siiski üpriski suurt osa Eesti jalgpallipublikust.

                    Ning ega need sajad tuhanded foorumikülastajad kuskilt tulema saagi, sest Eestis lihtsalt niipalju jalgpallifänne leidugi. Toetan omapoolt igati Veiko nimetamist Eesti Jalgpalligeeniuseks.

                    Respec.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                      Nii, AiFo eelnevas sõnavõtus on iva sees. Samas tahaks nagu vältida seda, et Jalgpallijobu tiitel kellelegi jalgpalli välisele antakse. Vaieldamatult on seda Savipäts&Co. See nagu selgelt devalveeriks ka tiitli väärtust ja annaks taas põhjust negatiivseteks pealkirjadeks ajalehtedes.

                      Olgem nüüd tegusad inimesed ja saagem aru sellest, et järgmised kolm aastat on Savisaare käes rahakraanid, ning tema ja ta kaastvõitlejate solvamisega me kaugele ei jõua. Kui seda raha ei tule, on kolme aasta pärast Lillekülas mitte staadion, vaid mingi vare, kus noored narkarid soome penskaritel suhu võtmas käivad. Savisaare Jalgpallijobuks nimetamine seega väga väär samm.

                      Siin nimetati küll aga ühte huvitavat nime- Valeri Maksimov. See sobiks ideaalselt. Kui näiteks Õhtuleht kirjutab mängueelsel päeval Eesti koondise ettevalmistusest, siis Postimehes on tihtipeale lugu kas moodsast viievõistlusest või naiste võrkpallist. Samuti on Maksimov tegelikult tegija ajakirjanik, kellelt nii eluvõõrast artiklit/arvamust ei suudaks küll kuidagi oodata.

                      Sellega seoses tuleb meelde seik Eesti-Portugali mängult Kadriorus. Eesti üritas parasjagu rünnata , ja mina, fänn, kargasin istmelt püsti, karjusin kõva häälega ja lehvitasin lippu, kuid selja tagant kostus vihaseid hüüdeid a la istu maha, me ei näe midagi. Ei mäleta hästi, aga need võisid olla Valeri ja ta perekond.

                      Jalgpall on oma olemuselt kirglik mäng ja selle eitamine on raudselt Jalgpallijobu tiitli vääriline. Eriti selle eitamine Eesti suurimas päevalehes.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                        Originally posted by troll

                        Vaieldamatult on seda Savipäts&Co.
                        Savisaare Jalgpallijobuks nimetamine seega väga väär samm.

                        Nagu vasturääkiv, või kuidas? Kuid mulle on õpetatud, et asju tuleb nimetada õigete sõnadega ja suurim pidur ning jobu Eesti jalgpallile on Savisaar&Co

                        See oli ka minu viimane ülesastumine selle teema raames

                        PEACE

                        Jalgpallihaigla juhatuse liige

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                          Samas tahaks nagu vältida seda, et Jalgpallijobu tiitel kellelegi jalgpalli välisele antakse. Vaieldamatult on seda Savipäts&Co
                          Õige tsiteering oleks see.

                          Loe ikka kõik korralikult läbi. Sinu osavat lõiget vaadates võiks oletada, et tegu ajakirjanikuga.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                            See \'geeniuse/jobu\' värk tundub praegu väga kummaline olevat. Mille järgi pakutakse inimesi yhele v6i teisele tiitlile kandideerima? Kas geenius on see, kes on fännidele k6ikse rohkem head teinud ja jobu see, kes fännidele pinda käinud? Rohkem subjektiivsemaid tiinitiitleid ei saakski välja pakkudagi. Miks neid tiitleid yldse jagatakse ja mida yleyldse selle tiitliga tahetakse saavutada?

                            OK, Veiko on olnud t6esti tubli ja yhendanud fännid t6eliselt m6nusaks seltskonnaks ja Savisaar&Co on käitunud nagu t6eline saastahunnik, kuid minu arvates on see parim viis, kuidas luua tiitel, mis kedagi ei huvita ja tegelikult isegi naeruvääristab meie m6nusat seltskonda. Pakun siin välja miskit, millel minu arvates v6ib vähe rohkem jumet olla.

                            Aasta Tegija (inimene, tänu kellele on Eesti jalgpall aasta jooksul märgatavalt huvitavamaks/paremaks läinud) - Siia pakuks kyll Pasit, sest ilma Levadia konkurentsita oleks Eesti liiga ikka t6eliselt mannetu urgas (muideks, enamus jalgpallihuvilisi väljaspool Eestit ei tea yhtegi Eesti tiimi peale Flora ).

                            Aasta Mängija (keegi, ilma kelleta Eesti jalgpalli oleks raske ette kujutada) - siia pistan Piiroja, esiteks muidugi personaalse sympaatia pärast, kuid eelk6ige tema hiilgava kaitsetöö eest Eesti Koondise ridades. Samas, v6ibolla sobib siia m6ni täkk meie liigast?

                            Elutöö (tiitel mis hindab pikemaajalist panust ja on minu arvates märksa kaalukam ja olulisem kui yksk6ik milline yheaastatiitel) - Ainus, kes minu arvates sobib siia on Pohlak (no kurat, mees, kes paneb 2000 noort yle eesti jalgpalli mängima, väärib tiitlit). Temale on vastast vaat et v6imatu leida.

                            Aasta Fänn (inimene, kes on k6ikse rohkem teinud Eesti jalgpallifänluse edendamiseks v6i p6him6tteliselt tiitel, mis antakse tondile, kes JH seltskonnale k6ige enam meeldib) - ilmselgelt Veiko, sest ilma Soccernetita oleks Eesti fännlus sama hädine kui aastaid tagasi

                            Aasta Juhmard (inimene, kes on järjekindlalt yles näidanud äärmist ebakompetentsust jalgpallivaldkonnas ja oma käitumisega on Eesti jalgpalliarengud k6vasti pidurdanud; iga selle tiitli kandidaat peaks tegelikult äärmist piinlikust tundma) - siia on raske leida sobivat isikut, sest meie poliitikamaastik lausa kubiseb nendest. Justnimelt poliitikamaastik - minu arvates ei tohi olla niiv6rd piiratud, et pyyda leida geeniuseid ja jobusid vaid otseselt jalgpalliga seotud isikute hulgast. Ise arvan, et Savisaar sobiks päris hästi meie Juhmardiks - ta on päris järjekindlalt t6elisi pärleid poetanud: alustades Lillekyla probleemidest ja l6petades sellega et ta on Keskerakonnast

                            NB! Ja ma olen ikka purjus - v6ibolla peaks jalgpallijobuks tituleerima yldse selle kuju, kes mulle eile piiritust andis, tema panus jalgpalli on ju ka meeletu - muidu ma ju siin niiv6rd olulist Eesti jalgpallimaastikku kujundavat kirja ei kirjutaks :P

                            GWRN

                            PS! Ja kuidas kurat ma oma vana accoundi tagasi saan, kui ma parooli ei mäleta ja vana accoundi emaili ka lugeda ei saa.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                              Kuradikurat Nii asjalik jutt kukkus välja, et lausa ise tahaks Aasta Tegija tiitlit

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                                Originally posted by gwrns


                                Kuradikurat Nii asjalik jutt kukkus välja, et lausa ise tahaks Aasta Tegija tiitlit
                                Annaks sulle küll heameelega selle tiitli, sest pole sinu sulest juba pikemat aega midagi lugenud :P Esimese korra (ja ebakaine seisundi) kohta kukkus päris kobe välja

                                PS! Millal taas Tallinnas oled? Väiksed õlled tahavad lahendamist
                                Jalgpallihaigla patsient #172
                                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X