320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sunderland AFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

    Thanks to Indrek.
    Ex ma edaspidi yrita.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

      Originally posted by rohelineKonn


      tere ülikõvad mehed!

      ma mõistan kui sellist asja ignoreeritakse, aga taolise mõnitamise lugemine on suht rõve. kusjuures antud olukorras on mõnitamine ka täiesti põhjendamatu. juhin Teie tähelepanu et kritiseeritav on küll naiivne, amatöörlik ja teiste nooremapoolsetele inimestle omaste tunnustega, kuid siiski igati siiras ja positiivne. te peate ise olema ikka mingites erilistes probleemides vaevlejad, et selline vastne foorumlane rõvetsemiseks ette võtta.

      edu ka isiklikus elus,


      martin

      *päris tige ikka seekord*
      eks igaüks mõtle vastavalt oma rikutuse tasemele
      isiklikult arvan, et kui on tegu õige mäkkemiga , siis kasvab temast vähemalt tõeline opponent Toon Armyle , kui ei ... no siis lihtsalt pole midagist parata
      299195

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

        Originally posted by INCE


        Originally posted by rohelineKonn


        tere ülikõvad mehed!

        ma mõistan kui sellist asja ignoreeritakse, aga taolise mõnitamise lugemine on suht rõve. kusjuures antud olukorras on mõnitamine ka täiesti põhjendamatu. juhin Teie tähelepanu et kritiseeritav on küll naiivne, amatöörlik ja teiste nooremapoolsetele inimestle omaste tunnustega, kuid siiski igati siiras ja positiivne. te peate ise olema ikka mingites erilistes probleemides vaevlejad, et selline vastne foorumlane rõvetsemiseks ette võtta.

        edu ka isiklikus elus,


        martin

        *päris tige ikka seekord*
        eks igaüks mõtle vastavalt oma rikutuse tasemele
        isiklikult arvan, et kui on tegu õige mäkkemiga , siis kasvab temast vähemalt tõeline opponent Toon Armyle , kui ei ... no siis lihtsalt pole midagist parata
        oma rikutuse tasemele?.....my arse


        üritan enda jaoks tõlkida: kui liitub uus konkureeriva klubi toetaja ja teeb midagi, millest on võimalik kinni hakata, siis tuleb teda algatuseks kõvasti mõnitada. kui ta selle üle elab, siis ehk kasvab temast võrdväärne oponent. Paul on vähemalt Fausti või Meister ja Margaritat lugenud ja üritab olla foorumi Mefistofeles (või siis vähemalt Woland). minu lugupidamine.








        *jätkuvalt teid suht lihtsakoelisteks meesteks pidades*

        martin
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

          Originally posted by rohelineKonn


          Originally posted by INCE


          Originally posted by rohelineKonn


          tere ülikõvad mehed!

          ma mõistan kui sellist asja ignoreeritakse, aga taolise mõnitamise lugemine on suht rõve. kusjuures antud olukorras on mõnitamine ka täiesti põhjendamatu. juhin Teie tähelepanu et kritiseeritav on küll naiivne, amatöörlik ja teiste nooremapoolsetele inimestle omaste tunnustega, kuid siiski igati siiras ja positiivne. te peate ise olema ikka mingites erilistes probleemides vaevlejad, et selline vastne foorumlane rõvetsemiseks ette võtta.

          edu ka isiklikus elus,


          martin

          *päris tige ikka seekord*
          eks igaüks mõtle vastavalt oma rikutuse tasemele
          isiklikult arvan, et kui on tegu õige mäkkemiga , siis kasvab temast vähemalt tõeline opponent Toon Armyle , kui ei ... no siis lihtsalt pole midagist parata
          oma rikutuse tasemele?.....my arse


          üritan enda jaoks tõlkida: kui liitub uus konkureeriva klubi toetaja ja teeb midagi, millest on võimalik kinni hakata, siis tuleb teda algatuseks kõvasti mõnitada. kui ta selle üle elab, siis ehk kasvab temast võrdväärne oponent. Paul on vähemalt Fausti või Meister ja Margaritat lugenud ja üritab olla foorumi Mefistofeles (või siis vähemalt Woland). minu lugupidamine.








          *jätkuvalt teid suht lihtsakoelisteks meesteks pidades*

          martin
          kas sa ise oled lugend va? ja mida tead sa üldse paulist? ja mis on teil liidsis üldse kogu sellele NUFC-SAFC asjaga asja???
          tundub , et ei jagu enam tähelepanu või mis?
          299195

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

            Originally posted by INCE
            kas sa ise oled lugend va? ja mida tead sa üldse paulist? ja mis on teil liidsis üldse kogu sellele NUFC-SAFC asjaga asja???
            tundub , et ei jagu enam tähelepanu või mis?
            Seda, kas isand rohelinekonn on lugenud või ei - oleks tavamõistusega inimene juba tema vastusest välja lugenud.

            leeds ei puutu ju antud juhul üldse teemasse ning ausalt öeldes puutub siia samapalju ka nufc-safc. teen veelkord puust ja punaseks, onu martin oli kuri sellepeale, et te nii labased olete - elate omi sügavaid isiklikke probleeme jms välja kellegi peal, kelle lemmikklubi teile ei meeldi.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

              Originally posted by INCE
              kas sa ise oled lugend va? ja mida tead sa üldse paulist? ja mis on teil liidsis üldse kogu sellele NUFC-SAFC asjaga asja???
              tundub , et ei jagu enam tähelepanu või mis?
              Ilmselt käiks ka sulle \"Faust\" ja \"Meister ja Margarita\" pisut üle jõu, kui sa juba rohelisekonna jutu mõttest aru ei saa. Nii et ole aga lahke ja loe Barbara Cartlandi ja Jilly Cooperi romaane edasi. Sisu lihtsam ja enamasti on selge kah, kes on head ja kes on pahad!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

                Originally posted by kyps


                Originally posted by INCE
                kas sa ise oled lugend va? ja mida tead sa üldse paulist? ja mis on teil liidsis üldse kogu sellele NUFC-SAFC asjaga asja???
                tundub , et ei jagu enam tähelepanu või mis?
                Ilmselt käiks ka sulle \"Faust\" ja \"Meister ja Margarita\" pisut üle jõu, kui sa juba rohelisekonna jutu mõttest aru ei saa. Nii et ole aga lahke ja loe Barbara Cartlandi ja Jilly Cooperi romaane edasi. Sisu lihtsam ja enamasti on selge kah, kes on head ja kes on pahad!
                suur tänu sulle soovitatud lektüüri eest, kuid ära igal pool oma kirjanduslikku maitset ka liialt üle võimenda.
                kui nüüd tõlkida, siis isiklikult pidasin ma oma postituses meeles just neid \"vanu s********d`i kalasid\" , kes kõike täpselt teavad ja kelle ülesandeks olekski \"mittekogenud\" foorumlase välja õpetamine, aga ...
                mis puutub mõnitamisse, siis on vist teie valulävi oluliselt madalam kui mõnel teisel ja seetõttu olen hetkel tõeliselt hämmeldunud, kui persoon kes on oma avatarina uhkelt määratlenud mõne premieri lipulaeva oma, ei mõista ehedat inglise huumorit ... see on tõesti tähelepanuväärne...
                299195

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

                  Originally posted by INCE

                  olen hetkel tõeliselt hämmeldunud, kui persoon kes on oma avatarina uhkelt määratlenud mõne premieri lipulaeva oma, ei mõista ehedat inglise huumorit ... see on tõesti tähelepanuväärne...
                  Ei ütleks et Forest nüüd just lipulaev on ja veel enam Premieri oma.

                  Niisama küsin, et milline siis sinu kirjanduslik maitse on? Näha et hindad kõrgelt inglise satiiri, aga mõni autor ehk?

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

                    Originally posted by kyps


                    Originally posted by INCE

                    olen hetkel tõeliselt hämmeldunud, kui persoon kes on oma avatarina uhkelt määratlenud mõne premieri lipulaeva oma, ei mõista ehedat inglise huumorit ... see on tõesti tähelepanuväärne...
                    Ei ütleks et Forest nüüd just lipulaev on ja veel enam Premieri oma.

                    Niisama küsin, et milline siis sinu kirjanduslik maitse on? Näha et hindad kõrgelt inglise satiiri, aga mõni autor ehk?
                    Teil tuleks õppida hoiduma isiklikke märkusi tegemast, see on väga kasvatamatu ... LC

                    Mis puutub Forestisse , siis oli see üks esimesi klubisid inglismaal kes (koos astonvilla ja liverpooliga ) toonase kesktelevisiooni kaudu noorukese jalgpallihuviliseni jõudsid ja olgugi , et Nottinghami suuremad saavutused jäävad kaheksakümnendate algusesse, jälgin ma aegajalt nende tegemisi seniajani ja millegipärast mulle tundub , et järgmine hooaeg võib forestit jälle lugeda premieri lipulaevaks, sest oma panuse tõttu väärib ta seda kohta oluliselt rohkem kui mõni muu albioni klubi.
                    299195

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

                      No kui siin foorumis peale minu veel fänne on, siis niipalju, et täna teeb oma esimese etteaste Sunderlandi särgis Mart Poom, Leeds Unitedi vastu.

                      Veel teade, et nädalavahetusel kaotasid mustad kassid Birminghamile 0:1,
                      hetkel ollakse 14 punktiga 15-st mängust liigatabelis 17. kohal. Eespool ootavad püüdmist Manchester City, Leeds United ja Charlton Athletic, kellel on 17 punkti.
                      Tagapool jätkavad jälitamist Bolton(13 punkti) ja West Bromwich Albion ning West Ham United (mõlemal 12 punkti).


                      Olukord ei saa enam eriti kehvemaks minna, seepärast tuleb loota, et näiteks Poom aitab meeskonnal veidi kõrgemale tõusta.

                      Pea püsti!!!

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

                        Originally posted by rohelineKonn


                        tere ülikõvad mehed!

                        ma mõistan kui sellist asja ignoreeritakse, aga taolise mõnitamise lugemine on suht rõve. kusjuures antud olukorras on mõnitamine ka täiesti põhjendamatu.
                        *päris tige ikka seekord*
                        Ma küll päris hästi ei mõsta, et kes nüüd sinu peppu hammustas, aga ma olen kindel, et sinu väikses peakeses liigub tubli annus paranoiat. Kui asi ei ole ninnunännu kutipluti, siis ei pea ta ilmtingimata mõnitav olema ju. Aga jah,uuele foorumlasele niipalju sõbralikuks soovituseks, et vaata enne, mis siin on ja mis siin ei ole ja siis lenda täiesti UUTE uudistega peale, onju.

                        Ärge nüüd siis kohe nii endast välja minge, peaasi, et ta skungiraibert ei ole

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

                          egas sind sünnitusel maha ei visatud kogematta??

                          jah ja ainuke safc fänn oled sa siin tõesti

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

                            Originally posted by M6iss


                            No kui siin foorumis peale minu veel fänne on, siis niipalju, et täna teeb oma esimese etteaste Sunderlandi särgis Mart Poom, Leeds Unitedi vastu.

                            Veel teade, et nädalavahetusel kaotasid mustad kassid Birminghamile 0:1,
                            hetkel ollakse 14 punktiga 15-st mängust liigatabelis 17. kohal. Eespool ootavad püüdmist Manchester City, Leeds United ja Charlton Athletic, kellel on 17 punkti.
                            Tagapool jätkavad jälitamist Bolton(13 punkti) ja West Bromwich Albion ning West Ham United (mõlemal 12 punkti).


                            Olukord ei saa enam eriti kehvemaks minna, seepärast tuleb loota, et näiteks Poom aitab meeskonnal veidi kõrgemale tõusta.

                            Pea püsti!!!
                            Poom mängib siiski täna Sunderlandi reservide eest.

                            Hoidke jah pea püsti ning keerake teine põsk ette - järgmine nädal on SMB\'si kavas Chelsea võõrsil. SMB\'si ründeteravus, 8 liigaväravat see hooaeg, on nõrgim kogu nelja liiga peale ning Chelsea vastu vaevalt lisa tuleb. Eelmine hooaeg löödi 28 või 29 liigaväravat, saab näha kas seekord ületatakse 30\'ne maagiline piir, raha selle peale igatahes panna ei tasuks...

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Sunderland AFC\'


                              Poom mängib siiski täna Sunderlandi reservide eest.
                              vahi mida tema k6ike ei tea...
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Sunderland AFC\'

                                Mulle tundub hyydnimi Mustad Kassid kuidagi kunstlik ja see oleks nagu v2lja m6eldud, mitte iseeneseslikult tekkinud. Uups... J22gem ikka oma liistude juurde ehk mackems v6i nagu eesti keelde on juurdunud - m2kkemid.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X