320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    ja eks ta ole jah. kui 11 multimiljonäri ei saa aru, et tegu on Meistrite Liiga veerandfinaaliga,ei suuda end kokku võtta ning mängivad nagu kamp faggoteid, siis ongi alati peatreener süüdi. Ma arvan, et Mancini peaks neil nüüd lutsukommid ära võtma ning lastesaated ära keelama, et äkki suudavad veel Serie A-s midagi päästa.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas dannar


      ja eks ta ole jah. kui 11 multimiljonäri ei saa aru, et tegu on Meistrite Liiga veerandfinaaliga,ei suuda end kokku võtta ning mängivad nagu kamp faggoteid, siis ongi alati peatreener süüdi. Ma arvan, et Mancini peaks neil nüüd lutsukommid ära võtma ning lastesaated ära keelama, et äkki suudavad veel Serie A-s midagi päästa.
      Jälgi Interit, siis saad aru, mida see mees teeb. Treeneri töö on mängijad mängima panna.

      Minnes Materazzi juurde, see oli sihilik küll, kuid suht kindlalt ei olnud see mõeldud Sorini näkku. Pigem üritas ta nagu ikka vastu õlga lüüa, et hoog maha saada, aga noh, Sorin on lilliputt...
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        ei aga tegelt ka, on siis Solari vigastatud või mitte? kui mitte, siis aru ma ei saa et kui mees lööb mingi 3 päeva tagasi 2 kolli, siis mees ei mahu isegi pingile. või olen ma millestki ilma jäänud?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas lorenzo


          ei aga tegelt ka, on siis Solari vigastatud või mitte? kui mitte, siis aru ma ei saa et kui mees lööb mingi 3 päeva tagasi 2 kolli, siis mees ei mahu isegi pingile. või olen ma millestki ilma jäänud?
          Ma postitasin ju Mancini pildi. Pidi nagu ta väga kiindunud olema Solarisse, kuid nagu näha on lood vastupidi ning toodi sisse Cesar. Solaril oli küll raske eluga kohaneda, kuid tema väljajäämine pingilt on mulle suur mõistatus... Või ei ole kah
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Tanel


            Algselt postitas lorenzo


            ei aga tegelt ka, on siis Solari vigastatud või mitte? kui mitte, siis aru ma ei saa et kui mees lööb mingi 3 päeva tagasi 2 kolli, siis mees ei mahu isegi pingile. või olen ma millestki ilma jäänud?
            Ma postitasin ju Mancini pildi. Pidi nagu ta väga kiindunud olema Solarisse, kuid nagu näha on lood vastupidi ning toodi sisse Cesar. Solaril oli küll raske eluga kohaneda, kuid tema väljajäämine pingilt on mulle suur mõistatus... Või ei ole kah
            pilt tuli enne kui selgitav tekst

            aga sel juhul ühinen- Mancini out! Mancini out! Mancini out!

            või tegelt poogen..
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Figo välja......ja Mihaijlovic sisse...:S
              ...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Tanel

                Ja, kui selle eest bänn tuleb, siis olen ma sada protsenti veendunud, et kõik organisatsioonid on meie vastu. Matrix isegi ei näinud, et Sorin joostes tema selja tagant tuli ning esmalt ei saanud ta arugi kuhu ta lõi.
                ei näinud? see kukk peaks igas mängus mitu punast saama, niipalju kui ma interi mänge olen näinud ja ometi pääseb ta tihtipeale isegi kollaseta platsilt tulema... väga must mängija.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas erts


                  Algselt postitas Tanel

                  Ja, kui selle eest bänn tuleb, siis olen ma sada protsenti veendunud, et kõik organisatsioonid on meie vastu. Matrix isegi ei näinud, et Sorin joostes tema selja tagant tuli ning esmalt ei saanud ta arugi kuhu ta lõi.
                  ei näinud? see kukk peaks igas mängus mitu punast saama, niipalju kui ma interi mänge olen näinud ja ometi pääseb ta tihtipeale isegi kollaseta platsilt tulema... väga must mängija.
                  ja isegi villarreali poolel tacchinardi sai oma kollase katte kaks parajat:P
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Solari on minu teada Interist lahkumas, sest olla mingi tähtsama asjapulgaga parajalt tülli läind, kuskil oli artikkel, aga suuret täpselt ei mäleta. Samas on minu arvates Inter üks kõige voolavama kaadriga meeskondi Euroopa jalgpallis vähemalt viimase 10 aasta jooksul. Igakord, kui auhinda ei saada, sis lüüakse treener risti ning vahetatakse persetäis mängijaid ära. Ka see hooaeg on mingi Interi asjapulk (mai mäleta kes, kas Moratti ponld kellegi nimi..) ajand pea iga jalgpalluri kohta juttu, et Inter on neist huvitatud.

                    Eilsest mängust siis. Inter läkski väga kaitsvalt mängima, kuigi Mancini seda intervjuus välistas, kuid Zanetti näiteks rääkis just, et minnakse kaitset betoniseerima. enivei kõik oli enamvähem ok 53 minutini ja sealt edasi jäädi täiesti peata. Värav oli eriti hale. NÖ. võitleja Materazzi ja Co oli jäänud vist meestepuntrasse kulme ja muid näoelemente purustama niiet Arruabarrena jäeti 6 kasti juurde täiesti üksindusse. Forlan oleks võinud teise ka ära lüüa sis oleks kõik ok olnd. Samas oli Martinsil lõpu eel üks üsna hea võimalus, kuid tugijalg libises enne lööki alt ära ning sellest löögist suurt midagi ei tulnud. Nagu karta oli Figo taaskord otsustavas mängus üsna nähtamatu, sest rünnakul Interil eriti asja ei olnud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'


                      Nagu karta oli Figo taaskord otsustavas mängus üsna nähtamatu, sest rünnakul Interil eriti asja ei olnud.

                      Seda enam tundub paslik lugeda Figo komme nii Interi kui Reali aadressil.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Mancini jäägu ka järgmiseks hooajaks!

                        Noh, siis on Serie A tiitli pärast võistlemas ainult kaks meeskonda ja CL`is on kah Juvel lihtsam Tegelikult muidugi kurb, et Itaalia klubi nii välja langes. Pigem oleks lootnud Interit kui Milani näha poolfinaalis, aga no mis teha. Ja dannaril on selle koha pealt õigus, et Interil on kuradima suur kaadrivoolavus. Võin kihla vedada, et sellelgi suvel ostetakse vähemalt kolm-neli uut algkooseisu mängijat, siis läheb jällegi hooaeg halvasti ning ring algab taas.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas dannar
                          Värav oli eriti hale. NÖ. võitleja Materazzi ja Co oli jäänud vist meestepuntrasse kulme ja muid näoelemente purustama niiet Arruabarrena jäeti 6 kasti juurde täiesti üksindusse. Forlan oleks võinud teise ka ära lüüa sis oleks kõik ok olnd. Samas oli Martinsil lõpu eel üks üsna hea võimalus, kuid tugijalg libises enne lööki alt ära ning sellest löögist suurt midagi ei tulnud. Nagu karta oli Figo taaskord otsustavas mängus üsna nähtamatu, sest rünnakul Interil eriti asja ei olnud.
                          Vahetult enne karistus nätas kaameraga situatsiooni, kus Veron Arruabarrenaga 16 kasti joonel puskles, läks mööda umbes 3 sekundit ja Arruabarrena vajutas peaga täiesti vabalt positsioonilt ära, õigemini kõksas ainult nõrgalt palli, et see teekonna värava poole võtaks. Kordusest oli näha, et Veron oli löögihetkel miski 3-4 meetrit kaugemal. Ma ei tea muidugi Interivastaste karistuslöökide formatsioone, aga kas pidi Veron olema see mees, kelle kohustus Arru eemale oli lükata?
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Matrix polnud väravas süüdi. Siis oleks ta jälle jäänud süüdi väravas, kui pall oleks üle tagapostis olevale mehele lennanud ning see värava löönud. Veron markeeris Arruabenna\'t. Aga ausalt öeldes pole mul üldse mingit tuju vaielda, moraalne seis on hullem, kui eile. Vaid koolis oli täna normaalne tunne, ülejäänud aja on suunurgad allpool. Seda kõike ühe jalgpallimängu tulemuse üle... Häbi oli vaadata seda \"tiimi\" eile. Rääkimata treenerist, kel ei olnud isegi terakestki aimu, kuidas olukorda paremaks muuta. Vaid üksikud mängijad nagu Toldo, JZ, Martins ning Materazzi üritasid midagi. Ning kõik 4 mängijat on minu austuse ära teeninud ning vähemalt Toldo\'t, JZ\'d ja Materazzit mäletan ma elu lõpuni. Viimane tegi seda küll oma moodi, kuid vähemalt mängis ta südamega ning poleks teda kaitses olnud oleks sellele väravatearvule võinud vabalt lisada 2 väravat juurde. Kahjuks näevad enamikud temas lihuniku, kes vaid jalgu murrab. (ka paljud Interi fännid, kes samas eiravad seda et Cordoba ja Samuel võivad tihtipeale samasuguseid dirty-nippe teha) Aga seda just sellepärast, et tema mängib südamest, mitte sellepärast, et näha, kuidas F.C. Internazionale Milano on talle kuu lõppus ~100 000 eurot pangaarvale kandnud. Soovitan lugeda kasvõi ühte mehe intervjuud. Külmavereline on ta vaid jalgpallimurul ning selliseid mehi oli vanadel aegadel küllalt, kuid hetkel otsi luubiga temasuguseid. Ning lihtsalt, kui on inimesi kes arvavad, et Matrix on halb inimene, siis pean meelde tuletama, et tal on 3 last ja abielus, samas kui need pealtnäha korralikud mängijad panevad iga õhtu eri naisega ringi.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Tanel, ara poe, jargmine aasta jalle loodetavasti
                              ja Materrazzile edu isiklikus elus!


                              muide vaadake tana Euronewsi spordiuudisteklippi, poisid said kodus vageva vastuvotu tifoosid mollasid sajaga! hea et moni mees molli ei saanud seal
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas lorenzo


                                muide vaadake tana Euronewsi spordiuudisteklippi, poisid said kodus vageva vastuvotu tifoosid mollasid sajaga! hea et moni mees molli ei saanud seal
                                Vot seda ma näha tahtsingi. Kui Curva Nord juba midagi tahab, siis on ikka tõsine mure. Ma kujutan juba ette, mis toimuma hakkaks, kui derby ka järgmine nädal pähe saadaks.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X