320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Tõepoolest, tekitas penalti.
    Pigem lõi värava, aga saan aru millele sa vihjad. Seda olukorda vaatab igaüks subjektiivselt. Samuel andis keha küll, aga vastane kukkus maha ka üsna kergelt. Igatahes fakt on see, et 45 minutiga ei suudetud vähemuses olnud Interile ära lüüa. Võimalusi oli tohutult ja statistika näitas, et Milan hoidis teisel poolajal palli 30 minuti kanti.

    Kommentaar


      Ainus üliveider otsus oli tegelikult see, kui kohtunik esimese poolaja lõppenuks vilistas (või veel hullem, vea Emanuelsonile, kui Juan selja tagant tuli ja ise pikali kukkus).

      Metrolivo värava olukord: analoogne situatsioon keskväljal oleks veaks vilistatud (kui mängija lööb palli mööda/minema ja järgneb kontakt, mille tõttu palliga mänginu pikali kukub, siis vilistatakse viga). Peaaegu fakt on aga see, et Handanovic poleks väravasse tagasi jõudnud isegi siis, kui Emanuelsoniga kontakti poleks olnud.

      Penalti: no ma ei tea. Mu arust polnud see kontakt piisav, et seal pikali kukkuda. Metroivo põhimõtteliselt tunnistas ka, et ilmselt oli Samueli kontakt Robinhoga üsna nõrk, aga nõudis penaltit Samueli kavatsuste eest.
      sigpic

      Kommentaar


        Keegi teab mille pärast lõpus tõuklemine toimus? Milito ja Mexes olid vist põhilised. Cambiasso ja Handanovic tirisd Milito eemale, peale mida Handa läks ise sinna olukorda sellise moega, et kütab kellegile kümpi kohe.

        Pisut enne 53 minutit hakkab:

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Esimesel poolajal oli intsident, kus kohtunik vilistas väravalöögi samal ajal, kui situatsioonis olnud interi mängija(Ranocchia?) valmistus kornerit kaitsma(vt ka Martins-Nesta penalt Domenico Messina lsd tripi ajal). Pärast vaidlust tuli ikka korner Milanile ja korraks näitas nagu keegi Milanist andis Ranocchiale(?) kätt. Tunnistas üles ... fair play? Respect.
          Cambiasso: "I also wanted to point out Ranocchia's act of fair play amidst all the chaos of a derby: in the first half he admitted he was the last one to touch the ball for that corner."


          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Ainus üliveider otsus oli tegelikult see, kui kohtunik esimese poolaja lõppenuks vilistas (või veel hullem, vea Emanuelsonile, kui Juan selja tagant tuli ja ise pikali kukkus).

            Metrolivo värava olukord: analoogne situatsioon keskväljal oleks veaks vilistatud (kui mängija lööb palli mööda/minema ja järgneb kontakt, mille tõttu palliga mänginu pikali kukub, siis vilistatakse viga). Peaaegu fakt on aga see, et Handanovic poleks väravasse tagasi jõudnud isegi siis, kui Emanuelsoniga kontakti poleks olnud.

            Penalti: no ma ei tea. Mu arust polnud see kontakt piisav, et seal pikali kukkuda. Metroivo põhimõtteliselt tunnistas ka, et ilmselt oli Samueli kontakt Robinhoga üsna nõrk, aga nõudis penaltit Samueli kavatsuste eest.
            Selle Handanovici veaga viivitas ta kuni löögini. Samas oli kord El Shaarawyl kogu äär vaba, et vasturünnakule purjetada, aga kohtunik vilistas võttis kiirrünnaku vilega maha ja andis palli Milanile.

            Metrolivo-Metroivo

            Ranocchiale veelkord pai vaatamata sellele, et sarnaselt Klosele mõjutati mängijat üles tunnistama.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Ranocchiale veelkord pai vaatamata sellele, et sarnaselt Klosele mõjutati mängijat üles tunnistama.
              kamoon. õige mees oleks öelnud "käige perse, huuj läks minust välja", milani mängijad oleksid pöördes, peatreenerid pöördes, kohtunikul mäng käest läinud jne. selliste pussyde pärast eile ei tulnudki löömat, verd ega vägivalda ja sestap ma sisuliselt pool teist poolaega magasin maha.

              KAS ME SELLIST DERBIT TAHTSIMEGI?

              ps. Strama on nagu vaese mehe Conte ja Inter üleüldse on nagu vaese mehe Juventus. Esmakordselt jalgpallivaatamise ajaloos on Inter 0,01% sümpaatne. Aga küll see hullus üle läheb.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                kamoon. õige mees oleks öelnud "käige perse, huuj läks minust välja", milani mängijad oleksid pöördes, peatreenerid pöördes, kohtunikul mäng käest läinud jne. selliste pussyde pärast eile ei tulnudki löömat, verd ega vägivalda ja sestap ma sisuliselt pool teist poolaega magasin maha.

                KAS ME SELLIST DERBIT TAHTSIMEGI?

                ps. Strama on nagu vaese mehe Conte ja Inter üleüldse on nagu vaese mehe Juventus. Esmakordselt jalgpallivaatamise ajaloos on Inter 0,01% sümpaatne. Aga küll see hullus üle läheb.
                ma ei saa aru, mida ma lugesin.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  ma ei saa aru, mida ma lugesin.
                  Sa pead lugema seda õige ättituudiga.

                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Metrolivo-Metroivo
                    Ei teagi, kas peaks lahti seletama või mitte.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Lives jäi eile nägemata, praegu däünlaadin seda showd. FORZA WALLY FORZA INTER!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Ei teagi, kas peaks lahti seletama või mitte.
                        no proovi. ma kahtlustan, et tegu on bollocksiga.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          no proovi. ma kahtlustan, et tegu on bollocksiga.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            ja ongi yaoming.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Sa pead lugema seda õige ättituudiga.

                              http://img1.moneycontrol.com/news_im.../devil_190.jpg
                              värskema peaga juba mõikan. gol di montolivo on uus gol di muntari. robinho penalt on lahjam versioon nendest andmata jäänud penaltitest cafu vastu hooajal 2005/06, millega gobbi endale tiitli varastas, mille inter/telecom seejärel kõnedega endale pätsas. ka esimese poolaja lõpus olnud kaardiga karistatava vea vilistamine vastastele on tuntud juventuse ringkondades kui kood kollane. come la juve.

                              PS! Stramacionni gif ilmus hiljem. mulle meennutab see rohkem Mourinho moodi fännidelt poliitiliste punktide kerjamist. C*nte on mulle varem jätnud ausamate emotsioonide tunde, a ega ma tema puhul mingi ekspert ei ole. (kuigi ma olin üks väheseid, kes ootas temalt korra majja löömist gobbis)

                              :7
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Oleks Juan teise kollase saanud, siis poleks Yuto 99,99% tõenäosusega sattunud antud teise kollase kaardi olukorda. Kõik on seotud.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X