320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Martin Reim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Martin Reim\'

    Originally posted by Swifty2002


    Heh vajavad väga miks ta seal siis ei mängi ???

    Teda kui inimesena ma ei tea aga kahjuks mängijana ta mulle ei meeldi nagu ka esimesest lausest vist aru saate aga eks see ole minu probleem , minu arust on ka siin eesti liigas paremaid mängijaid nt. Kulik , Novikov , Piiroja , Haavistu , Stepanov ja neid on veel aga need on need kes mulla ka meeldivad kui mängijad on ju häid mängijaid nii TVMKs kui ka Maardus!!!
    KULIK!?!?!? Mängimas oled teda näinud?

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Martin Reim\'

      Mulle ka see Kuliku võrdlemine Reimiga kuidagi kahtlane ikkagi suht imelik mõelda et Flora jääks hätta ilma Kulikuta aga Reimita Florat on raske kujutada
      fc pohmell

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Martin Reim\'

        Originally posted by duff_K


        Mulle ka see Kuliku võrdlemine Reimiga kuidagi kahtlane ikkagi suht imelik mõelda et Flora jääks hätta ilma Kulikuta aga Reimita Florat on raske kujutada

        MA tahks muidugi näha kummal juhul rohkem väravavõimalusi ära lüüakse aga muidugi on poolkaitsate kaotus suurem kuid Reimile eelistaks siiski näiteks annistet või Novikovi või ka Haavistut

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Martin Reim\'

          mees mida sa oma arust võrdled nagu Kulik ründaja ja reim poolik Kuliku ülessanne ongi võimalusi ära lüüa nägid sa teda hooaja lõpul mängimas ainult uimerdas väljakul ei löönud ta mitte ühtki võimalust ära.
          fc pohmell

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Martin Reim\'

            Originally posted by duff_K


            mees mida sa oma arust võrdled nagu Kulik ründaja ja reim poolik Kuliku ülessanne ongi võimalusi ära lüüa nägid sa teda hooaja lõpul mängimas ainult uimerdas väljakul ei löönud ta mitte ühtki võimalust ära.
            mees sa oled idioot ve?

            seda ma ütlesingi ju et kulik on ründaja ja reim poolik nagu???

            a võibolla ei oska sa licalt lugeda. Loe uuesti läbi kui midagi pisnokkima hakkad.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Martin Reim\'

              Sa ära tõmble nii palju siin ma ei saanud kohe su mõtekäigule pihta nüüd saan ja nüüd vastan su esialgsele postitusele võimalusi lüüakse rohkem siis ära kui Kulik ei ole väljakul see on väga selge. Kulik lõi nagu hooajal vict mingi 8väravat Hamre aga 22 nii et Kulik ei ole midagi Florale nii tähtis kui Reim sa mõtle peaga veits.

              Ja ära närvitse siin.
              fc pohmell

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Martin Reim\'

                Muidugi meeldib mulle ka Hamre rohkem aga me rääkisime viimati eestlastest eitea mix sa norra kallale lähed?

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Martin Reim\'

                  huvitav teemaarendus martin reimi fanclubi loomisest...:P

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Martin Reim\'

                    Vabandust et teemast oleme veits mööda kaldunud aga kohe see ka lõppeb vähemalt minu poolt. Muuseas kust me ainult eestlastest räägime ah nagu Florast käis jutt.
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Martin Reim\'

                      tähendab ... teema on Martin Reim ... täiesti loomulik et siin tema tegemistest arutatakse ... tema fänklaabist arutatakse sellel kodukal ... ja ka siin miks mitte ... yhesõnaga kui tegemist on midagi martin reimiga siis see OT pole

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Martin Reim\'

                        Originally posted by Swifty2002



                        minu arust on ka siin eesti liigas paremaid mängijaid nt. Kulik , Novikov , Piiroja , Haavistu
                        Tõesti - Kulik tõestas minu jaoks end juba sellega, kui Flora kiirrünnakul kohtunik ilma suurema vaevata mehest lihtsalt mööda jooksis. Päris nobe vend.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Stok
                          No vot siis. Pehrssonile polegi plagu vaja, tuleb hoopis koondise treenerite vana plagu üles otsida, Aitäh Mart & Martin, või kuidas ta kõlaski.
                          Esimeses postituses viidatud fännklubi lehekülg paraku enam ei toimi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #43
                            Kunagi oli FC Flora mängijate seas nali.
                            Martin Reim läheb õhtul koju, aga ei saa uksest sisse. Keegi oli uksemati ära varastanud.

                            Kommentaar


                              #44
                              keegi peaks hoopis tegema nüüd plagu "legendid on tagasi!"

                              Kommentaar


                                #45
                                Kas ei saaks teha Reimile teema "Käsi kullas või Reim mullas""
                                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X