320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Francesco Totti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Francesco Totti\'

    Nii ta on et filmi lastakse kõvasti aga itaallased pole ainukesed kõik suuremad staarid armastavad kukkuda. Kuid mina näen et kui mängija oskab hästi kukkuda siis on see pluss fännile võib see närvi käia aga ikkagi kui lähed viimasel minutil karistusalla ja teed seal paar koomilist liigutust ja viskad pikkali ning kohtunik kolistab penalti siis on see teie poolt \"makaronidele\" tembeldatud stiil täiesti õigustatud. Ei võida ju alati see kes mängib paremini.
    fc pohmell

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Francesco Totti\'

      Kunagi oli kellegiga see vaidlus. Minu arust ei ole valetamine ja petmine 6igustatud. Arvestades suuri rahasid, mis t2nap2eva jalgpallis m2ngus on, pole paralleel varastamisega yldse vale. Varastamine on aga kriminaalkuritegu, kui sa seda varem ei teadnud. Lisaks veel muidugi fair play, aga sind see ju eriti ei koti vist.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Francesco Totti\'

        Capello selle hooaja eelistused edurivis on olnud kergelt üllatavad. Kui mängitakse 352 süsteemi, siis saadetakse paberi peal tinglikult edurivisse Cassano ja Totti. Kui vaadata aga mängustiili, on mõlema puhul tegemist aga selgete mezzapunta\'dega, kes peaks mängima kahe puhta ründaja taga. Ja pole harvad olnud ka olukorrad, kus on kasutatud 3412 skeemi, sel juhul on ründeliinis mänginud tavaliselt Delvecchio ja Cassano. Aga jällegi ei lisaks Cassanole ka Delvecchiot tüüpilise strikerina võtta. Ausalt öeldes on see ilmselge, et mees ei ole Roma-tasemel ründaja. Mängis ta 3 aastat tagasi hea hooaja, lüües hooajal 18 väravat, kuid pärast seda pole millegi erilisega hakkama saanud. Delvecchio tuleb liiga palju poolkaitsele appi ja teeb palju musta tööd, kuigi peaks pigem väravalöömisele mõtlema.

        Siinkohal oleks vast parim variant selline, kus ründes mängiks Montella - Batistuta, nende taga Totti, keda vahetaks välja Cassano.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Francesco Totti\'

          Nojaa kohe varastamisega paralleele tõmbama jah. Ausus on muidugi tähtis polegi seda öelnud et ei ole. Ma lihtsalt väidan et see jalgpallurile pluss kui ta oskab hästi filmi teha.

          ja ikka vargusest on asi väga kaugel lõppude lõpuks on jalgpall siiski mäng hoolimata kõigest mis selle ümber ja sees toimub.
          fc pohmell

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Francesco Totti\'

            Selles asi ongi, et see ei ole lihtsalt m2ng. Loe mu postitus yle ehk saad aru. V6i vaata klubide aastaaruandeid. Paljud on b8rsiettev6tted, seega on dokumentatsioon avalik.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Francesco Totti\'

              aa et nagu sa arvad et see on varastamine jah siis peaks sinu loogika järgi hakkama mängijaid kriminaalkorras karistama pärast mängu kui nad karistusalas sukelduvad. Kuule see ei ole normaalne. Sama hästi võib ka tõmmata paralleele et kui kaitse niidab ründaja maha saab kollase pärast mängu saab vend kriminaalsüüdistuse kallaletungi eest. Jalgpall on mäng seal on reeglid mida murtakse shitt happens aga ikkagi nagu alati Jaan sa ei saanud minule pihta et minu algmäte oli et kui mängija oskab sukelduda siis on see hea omadus kuna võib tiimile sellega võidu tuua. Jõuab see sulle kohale ma ei räägi kas see on õigustatud või mitte.......... Ok nüüd räägin kuna sa siin ise tõstatasid seda.
              fc pohmell

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                See kui inimene oskab tulusaid r88vm6rvu planeerida, on siis ka hea omadus - saab emale poest vorsti ja kohukest tuua. Vahet pole, kas tegelikult teeb v6i mitte, aga nii igaks juhuks, v6i mis? Elu on n2idanud, et kui see omadus on olemas, siis seda ka kasutatakse. Aga jalgpalliv2ljakul ryndamise eest, muuseas, on esitatud kriminaalsyydistusi. On vangigi mindud. Juhul kui tegemist on m2nguv2lise situatsiooniga, siis nii vale see polegi.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                  Originally posted by Jaan

                  Aga jalgpalliv2ljakul ryndamise eest, muuseas, on esitatud kriminaalsyydistusi. On vangigi mindud. Juhul kui tegemist on m2nguv2lise situatsiooniga, siis nii vale see polegi.
                  Big-Dunc for example...

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                    oh jah sa ikka armastad igast vaidlustesse laskuda aga noh jah ütleme nii kui saa juba siukseid võrdlusi tood siis pereisa on parem jah kui paneb poest juppi vorsti rotti kui laseb perel nälgida. AGA SAA ARU SEE ON PERE SEISUKOHAST. Samuti nagu on ka et mängija on niii või naaa parem kui ta oskab filmi teha kas see jõuab sulle kohale ta võib meeskonnale võidu tuua see on kõige tähtsam on hullemaid asju ostetakse kohtunike ära jne. aga lõppude lõppuks on see siiski kohtuniku kala kui saab penalti või muu sarnase asja. MEESKONNALE ON SEE KASULIK saad sellest aru või ei saa.
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                      V2ga paljud asjad on selle tegijale kasulikud, aga moraalsest seisukohast ei pea ykski teoreetiline k2sitlus selliseid krutskeid 6igeks.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                        Muidgui moraalsest küljest on muidugi see vale ma seda pole üritanudki väita jalgpallis tehakse moraalselt palju valesi asja rebitakse korneri ajal särgist kus igalt poolt veel see ka pole õige aga mäng on siuke mis teha.
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                          ei meeldi mulle totti mängustiil. noh, vahel lööb mõne värava, ma ei eita, aga ta ei ole mingi eriti kõva mängija sellegi poolest - pigem väärib ta tähelepanu oma näitlejameisterlikkuse eest. ta on rohkem murul pikali kui püsti ja pidevalt seesuguse näoga nagu hakkaks sünnitama
                          *rossonero*

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                            here we go again....

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                              hmm..pats kihla ja kismet vahele, et blonde on kluivert..või äärmisel juhul tema noorem vend.:P
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                                Originally posted by blonde bomba


                                ei meeldi mulle totti mängustiil. noh, vahel lööb mõne värava, ma ei eita, aga ta ei ole mingi eriti kõva mängija sellegi poolest - pigem väärib ta tähelepanu oma näitlejameisterlikkuse eest. ta on rohkem murul pikali kui püsti ja pidevalt seesuguse näoga nagu hakkaks sünnitama
                                Kohe näha et blondiiniga on tegemist? :P
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X