320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Keda huvitab, siis kella viiest peaks Evertonil sõprusmäng olema, kus värske info järgi Rooney alustamas...
    Yea. 35 minutil tegi juba seda, mida punaste eest väga enam lõpus ei teinud
    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

    Kommentaar


      Algselt postitas risto Vaata postitust
      Yea. 35 minutil tegi juba seda, mida punaste eest väga enam lõpus ei teinud
      https://www.youtube.com/watch?v=DKibdObYUHg
      Vastupidi, hooaja lõpus just tegi hkhmmm Hulli vastu maasu hkhmmm
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Ja kilo kaupa sissetoomine jätkub.

        Everton sõlmis lepingu Cuco Martinaga, kellel sai leping läbi Sotoniga... eih lõbus eksperiment.
        Meenutab seda kuidas Spurs kulutas omal ajal Bale'i raha. Kõik mis põnev (või isegi vähempõnev) tundus krabati kokku ja... tulemuseks paar kaotatud aastat.

        Veider on vaadata kuidas meedias kohati arvaja 1 või arvaja 2 räägivad sellest kuidas Everton "sihib meistrite liiga kohta oma täiendustega" kui ostetakse kilohinnaga kokku hunnik mehi, kes ei pääseks ka keskpärasel päeval ühegi eelmise aasta Top4 (ja pigem isegi top 6) algkoosseisu.

        Ma praeguse seisuga arvan, et sellest eksperimendist tuleb korralik dumpster fire veel...

        Kommentaar


          Everton hetkel EL pole? Manu käest kohta ei saanud? Manu läks ju CL.
          ..ja nii ongi

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ja kilo kaupa sissetoomine jätkub.

            Everton sõlmis lepingu Cuco Martinaga, kellel sai leping läbi Sotoniga... eih lõbus eksperiment.
            Meenutab seda kuidas Spurs kulutas omal ajal Bale'i raha. Kõik mis põnev (või isegi vähempõnev) tundus krabati kokku ja... tulemuseks paar kaotatud aastat.

            Veider on vaadata kuidas meedias kohati arvaja 1 või arvaja 2 räägivad sellest kuidas Everton "sihib meistrite liiga kohta oma täiendustega" kui ostetakse kilohinnaga kokku hunnik mehi, kes ei pääseks ka keskpärasel päeval ühegi eelmise aasta Top4 (ja pigem isegi top 6) algkoosseisu.

            Ma praeguse seisuga arvan, et sellest eksperimendist tuleb korralik dumpster fire veel...
            Martina asemel oleks võinud tõesti kedagi pädevamat tuua, kuid eks igal treeneril ole omad lemmikud, kes klubist klubisse kaasa rändavad. Loodetavasti siiski sama õnnetu juhtum ei ole nagu nt Martineze ja Alcarazi taaskohtumine ja RB tordist lõikavad suuremad tükid Kenny ja Holgate.

            Paariaastataguse Spursiga võrreldes on rohkem värvatud end PLs juba tõestanud mängijaid, nii et julgeks loota, et õnnestumisprotsent on suurem. Sandro ja Klaasseni koha pealt muidugi elame, näeme ja Rooney osas võib nõustuda, et eelmise aasta vormi pealt istunuks ta ka teistes tiimides varumeestepingil, kuid Pickford ja Keane võinuks küll vabalt end nt Man Citys või Liverpoolis põhisse murda...

            Pealegi peaks olema ilmselge, et tõelisi tippmängijaid ei suuda Everton endale meelitada ja seega tulebki oma ostud teha nõks madalamal tasemel, millega kaasnevad suuremad riskid (mida mingil määral peaks maandama see, et klubi peaskaudiks on Steve Walsh (kes tõi Leicesterisse Mahrezi ja Kante).

            CL eesmärgina ei ole küll midagi ulmelist, sihid peavadki kõrged olema. Kui mitte sellel hooajal, siis ülejärgmisel või üleülejärgmisel. Tegu pole mitte eksperimendi, vaid "projektiga", kui klubi ametlikku kantseliiti kasutada. Ning Moshiri senised väljaütlemised ja teod ei anna praegu küll põhjust kahelda, et tal tõsi taga poleks ja et ta nii kergelt käega lööks nagu nt Lerner Aston Villas, kui CL koht tulemata jäi.

            Kommentaar


              Algselt postitas moya Vaata postitust
              Martina asemel oleks võinud tõesti kedagi pädevamat tuua, kuid eks igal treeneril ole omad lemmikud, kes klubist klubisse kaasa rändavad. Loodetavasti siiski sama õnnetu juhtum ei ole nagu nt Martineze ja Alcarazi taaskohtumine ja RB tordist lõikavad suuremad tükid Kenny ja Holgate.

              Paariaastataguse Spursiga võrreldes on rohkem värvatud end PLs juba tõestanud mängijaid, nii et julgeks loota, et õnnestumisprotsent on suurem. Sandro ja Klaasseni koha pealt muidugi "jury is still out" ja Rooney osas võib nõustuda, et eelmise aasta vormi pealt istunuks ta ka teistes tiimides varumeestepingil, kuid Pickford ja Keane võinuks küll vabalt end nt Man Citys või Liverpoolis põhisse murda...

              Pealegi peaks olema ilmselge, et tõelisi tippmängijaid ei suuda Everton endale meelitada ja seega tulebki oma ostud teha nõks madalamal tasemel, millega kaasnevad suuremad riskid (mida mingil määral peaks maandama see, et klubi peaskaudiks on Steve Walsh (kes tõi Leicesterisse Mahrezi ja Kante).

              CL eesmärgina ei ole küll midagi ulmelist, sihid peavadki kõrged olema. Kui mitte sellel hooajal, siis ülejärgmisel või üleülejärgmisel. Tegu pole mitte eksperimendi, vaid "projektiga", kui klubi ametlikku kantseliiti kasutada. Ning Moshiri senised väljaütlemised ja teod ei anna praegu küll põhjust kahelda, et tal tõsi taga poleks ja et ta nii kergelt käega lööks nagu nt Lerner Aston Villas, kui CL koht tulemata jäi.
              Jah, sellega olen nõus, et on PL kogemusega mehi. Selles osas on lähenemine teine.

              Aga selle tippmeeste v mitte tippmeestega... noh see on nüüd ka eksole selline kallutatud jutt mis tuleneb minu klubilisest eelistusest, aga kas siis poleks jätkusuutlikum variant otsida mingeid päris hidden gem'e? Praegu mulle tundub et ikkagi keskendutakse sellele, et ostame pildis olevad kuulsad mängijad kokku (kes oma klubides lammutavad ja vähegi saadaval on) ja loodame parimat. Nagu ka ise välja tõid siis tippmängijaid Everton tuua ei suuda - selles osas mul ka Keane'iga ka seotud küsimus - kui mõni top6 klubidest teda tõsiselt tahtnuks, siis oleks ta ikka Evertonis maandunud?

              Aga kui juba praegu on toodud 7 uut mängijat (ilmselt veel lisandusi tulemas) siis kas sellest ka meeskond kokku kasvab? Just sellepärast on mul tõsiseid kahtlusi kas tegemist on "projektiga" või pigem "eksperimendiga". Ise kaldun viimase poole.

              Ja eesmärgiks peab tõesti olema midagi suuremat. Lihtsalt see kuidas mingi BBC'gi uudiste captionid hoiatavad, et "top 4 hoidke alt - järjekordne täiendus Evertonile" mõjub veidralt just sel põhjusel mis ma mainisin. Kuidas Sa tõused mööda meeskonnast x kui soetad endale mängijaid kes ilmselt pole paremad kui meeskonna x mängija samal positsioonil.

              Aga see on muidugi lihtsalt minu arvamus ja eelaimdus.
              Ja pigem ajendatuna murest kui ärapanemise soovist kuivõrd Everton minu jaoks alati pigem sümpaatne klubi olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                Everton hetkel EL pole? Manu käest kohta ei saanud?

                ei

                If United win the Europa League and increase England's Champions League contingent to five, England would then only have two Europa League entrants
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  siiski jah*.

                  inglastel ongi ELis seekord kohti ainult kaks, aga kuna manku võitis ka liigakarika, läks sedakaudu saadaval olnud ELi kolmanda kval ringi koht ikkagi liiga seitsmendale ehk Evertonile. mängivad seal kas slovakkide Ružomberoki või Branniga, avamängu võitis Brann võõrsil 1:0.

                  *siin on muuseas Echo enda (lol) täpselt kuu aega varasem artikkel, mis samuti seda kinnitab.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Jah, sellega olen nõus, et on PL kogemusega mehi. Selles osas on lähenemine teine.

                    Aga selle tippmeeste v mitte tippmeestega... noh see on nüüd ka eksole selline kallutatud jutt mis tuleneb minu klubilisest eelistusest, aga kas siis poleks jätkusuutlikum variant otsida mingeid päris hidden gem'e? Praegu mulle tundub et ikkagi keskendutakse sellele, et ostame pildis olevad kuulsad mängijad kokku (kes oma klubides lammutavad ja vähegi saadaval on) ja loodame parimat. Nagu ka ise välja tõid siis tippmängijaid Everton tuua ei suuda - selles osas mul ka Keane'iga ka seotud küsimus - kui mõni top6 klubidest teda tõsiselt tahtnuks, siis oleks ta ikka Evertonis maandunud?

                    Aga kui juba praegu on toodud 7 uut mängijat (ilmselt veel lisandusi tulemas) siis kas sellest ka meeskond kokku kasvab? Just sellepärast on mul tõsiseid kahtlusi kas tegemist on "projektiga" või pigem "eksperimendiga". Ise kaldun viimase poole.

                    Ja eesmärgiks peab tõesti olema midagi suuremat. Lihtsalt see kuidas mingi BBC'gi uudiste captionid hoiatavad, et "top 4 hoidke alt - järjekordne täiendus Evertonile" mõjub veidralt just sel põhjusel mis ma mainisin. Kuidas Sa tõused mööda meeskonnast x kui soetad endale mängijaid kes ilmselt pole paremad kui meeskonna x mängija samal positsioonil.

                    Aga see on muidugi lihtsalt minu arvamus ja eelaimdus.
                    Ja pigem ajendatuna murest kui ärapanemise soovist kuivõrd Everton minu jaoks alati pigem sümpaatne klubi olnud.
                    Tehakse nii üht kui teist: ostetakse toiduahelas veidi madalamal asuvatest klubidest staarmängijaid ning pannakse käpp peale ka obskuursematele tulevikumeestele (tooks välja Lookmani, DCLi, Onyekuru ja Bowleri). Lisaks (traditsiooniliselt) eeskujulik noortetöö (möödunud hooajal võideti ära PL U23 liiga), ja sealt on nii mõnigi saanud jala esindusmeeskonna ukse vahele. Ehk siis riske hajutatakse ikka ka ja peetakse ka jätkusuutlikkust silmas. Ja kui hindadest veel rääkida, siis üle maksti inglise poiste eest, Klaasseni ja Onyekuru eest välja käidud vastavalt 23,5 milj ja 7 milj naela on hetkel suht tavaline taks ning Sandro saadi üldse võileivahinna eest kätte (5,2 milj).

                    Eks muidugi uute mängijate meeskonda sulandamine võtab oma aja, ent mina näen ikkagi seda osana eelmisel aastal alguse saanud läbimõeldud protsessist, milles Koeman vormib Walshi kaasabil oma taktikale ja printsiipidele vastavat satsi, et teatud aja pärast siis vilju hakata lõikama. Päris niisama ei rahmita ja need (senised) sellesuvised ostud oleks tehtud ka Lukakut müümata, raha taha poleks asi jäänud.

                    Aga jah, väheusutav, et kohe see hooaeg top 4 latt ületatakse, esialgu loodaks, et jõutaks tippsatsidele mänguliselt ja punktiliselt lähemale, sest läinud hooajal oli tasemevahe reeglina ikka silmnähtav. Muidugi midagi enneolematut selles poleks, kui hästitimmitud ühtse löögirusikana mängides saadakse jagu paberil tugevamatest vastastest (eriti võõrsil, Goodisonil on see ootuspärane) ja edestatakse mõnda neist ka terve hooaja lõikes. Seetõttu seda mängijate võrdlust ma alati nii üksüheselt ei võtaks ning alates teatud piirist on see üpris meelevaldne. Aga praegu, kui pole uustulnukaid õieti mängimas näinudki veel, on jah ilmselt mõistlikum skeptiline olla top 4 väljavaadete suhtes.

                    Kommentaar


                      • EL play-offi vastaseks loositi Spliti Hajduk. Eelnevalt alistati kehva mänguga kaks korda 1:0 slovakkide Ružomberok.
                      • Siggy üleminek peaks olema üsna lähedal väidetavalt.
                      • Dowell saadeti Forestisse laenule.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Esimene poolaeg ülimalt vaevaline ja läbinähtav, Klaassen täiesti nähtamatu (ja ega ta saanudki mängu sisse, vahetati 60. minutil Daviese vastu välja), Rooneyl tuli ilmselt ülipüüdlikkusest praaki sisse, kuid heastas selle pa lõpuminutil DCL tsenderdusest löödud ilusa väravaga. Teiseks poolajaks pani Koeman mehed loogilisematele positsioonidele (üleminek neljasele kaitseliinile (Williams välja, Martina sisse), DCL ja Sandro kahekesi ees ja Rooney paremal äärel (kuigi tegelikult jätkus teda kõikjale, pani oma kogemused maksma ja dirigeeris palju paremini seda orkestrit). Mängupilt läks märksa paremaks, kuid Pickfordi ja Keane'ita oleks ilmselt punktide kaotus tõsiasi olnud. Stoke'i vastu tuli ära, aga järgmistes mängudes tugevamate vastu pole sellise mänguga suurt midagi teha...

                          Kommentaar


                            Gylfi Sigurdsson: Everton agree £45m deal for Swansea midfielder

                            Everton complete the club-record signing of midfielder Gylfi Sigurdsson from Swansea City for a fee believed to be about £45m.
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Arvestades seda, et Koemani sõnul on kindel plaan veel üks ründaja ja winger (ning LCB/LB) tuua, siis võib varsti keeruliseks minna parimad pojad korraga platsile mahutada. Peaasi, et Siggyt siis tema õigel kohal ehk nr 10 peal mängitatakse, mäletatavasti Spursis topiti teda äärele, kus ta kasutegur madalamaks jäi.

                              Teine uudis eilsest oli see, et Barry müüdi WBAsse £1m eest. Üldkokkuvõttes jäävad head mälestused temast, eriti esimesest hooajast. Hiljem kippusid tal juba jalad töntsiks jääma, EL ja PL korraga oli selgelt liiast 2014/15 hooajal, ent see polnud siiski pöördumatu allakäik ja järk-järgult kahanenud rollis võis ta esitustega enamasti rahule jääda.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X