320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Everton\'

    Naguke asjalikku ka. Sain just kätte üüe FourFourTwo (jaanuari number) ning seal on kaanelugu herr Rooney\'st pealkirjaga \"A Star is born\".

    Ei ole jõudnud lugeda, kuid kellele huvi pakub, see võiks silmitseda.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Everton\'

      The star oli päris sitt eilses mängus Chelsea vastu.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Everton\'

        Originally posted by Mätas
        The star oli päris sitt eilses mängus Chelsea vastu.
        äkki on veel natuke vara nõuda? peale väravaid arsenali ja leedsi vastu kisas inglise kollane press ka, et rooney peaks oweniga koos rünnakul mängima inglise koondise eest. no ma ei ole kindel, paari liigamängu kogemusega ... äkki ootaks veel paar aastat ja siis saab näha, mis noorhärrast tegelikult saab. lootustandev - vaieldamatult.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Everton\'

          Originally posted by SleepWalking


          Originally posted by Mätas
          The star oli päris sitt eilses mängus Chelsea vastu.
          äkki on veel natuke vara nõuda? peale väravaid arsenali ja leedsi vastu kisas inglise kollane press ka, et rooney peaks oweniga koos rünnakul mängima inglise koondise eest. no ma ei ole kindel, paari liigamängu kogemusega ... äkki ootaks veel paar aastat ja siis saab näha, mis noorhärrast tegelikult saab. lootustandev - vaieldamatult.
          poiss olevat hakanud viimasel ajal staaritsema ja miskeid trikke proovima, mis ei õnnestu :P juba saab ta kriitikat kui kuu aega kiideti teda taevani
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Everton\'

            väga hea.. tegelik pale tuleb välja kuradi täispuhutud monkey

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Everton\'

              Everton näitas täna Chelseale hambaid, kui kaotas vaid 1-2... - kurb, ent nüüd võeti Newcastle nda tuulde ja eks me näe, kas tõesti nii hästi alustanud Everton hakkab ära vajuma...kuigi vara muidugi öelda. Loodetavasti mitte

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Everton\'

                Originally posted by Newcastle


                Everton näitas täna Chelseale hambaid, kui kaotas vaid 1-2... - kurb, ent nüüd võeti Newcastle nda tuulde ja eks me näe, kas tõesti nii hästi alustanud Everton hakkab ära vajuma...kuigi vara muidugi öelda. Loodetavasti mitte
                1-3 oli ikka aga Everton ... nagu Martin ja allakirjutanud juba eelnevalt ennustasime, suutes ise lüüa 0 kuni 1 väravat mängus, edu (hea tabelikoht) kaua ei kesta. Chelsea muidugi tundub lausa üllatavalt tugev sel aastal, lausa konkurent tiitlile äkki.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Everton\'

                  3-1 oli jah, vabandan...

                  Aga ma ennustaks, et Chelsea lihtsalt vajub mingil hetkel ära...lihtsalt selline tunne on, samas Hasselbaink, Zola ja Gudjohnen on kõik suurepärases vormis, ent kui kaua nad vastu peavad, pole teada...

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Everton\'

                    jajah oleks Poom seal Wrighti asemel siis oleks ikka täitsa lõpp

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Everton\'

                      tänase mängu põhjal otsustatuna nüüd Chelsea küll tiitlipretendent ei ole. mängu kontrollis siiski Everton. eriti nukra mulje jättis Chelsea ründepaar Hasselbaink-Zola. esimese värav oli lihtsalt Lampardi löögi enda ette tõrjunud Wrighti süü. Wright tundus üldse suht ebakindel.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Everton\'

                        Originally posted by rohelineKonn


                        tänase mängu põhjal otsustatuna nüüd Chelsea küll tiitlipretendent ei ole. mängu kontrollis siiski Everton.
                        tihtipeale saabki hea meeskond tulemuse ka halvasti mängitud mängust, ehk siis see on vahest hea meeskonna tunnus. chelsea on aga viimastel aastatel liialt ebastabiilne olnud, kui sellest suudavad üle saada ... siis miks mitte.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Everton\'

                          Originally posted by SleepWalking
                          tihtipeale saabki hea meeskond tulemuse ka halvasti mängitud mängust, ehk siis see on vahest hea meeskonna tunnus. chelsea on aga viimastel aastatel liialt ebastabiilne olnud, kui sellest suudavad üle saada ... siis miks mitte.
                          mul jäigi eelmise postituse mõte pisut poolikuks. oli kiire vahepeal.

                          chelseast jäi nimelt mulje, et tegemist pole mitte hea meeskonna kehva mänguga, mis siiski võidetakse. pigem tundus, et keskpärane võistkond sai tänu õnnele tulemuse, kuid oleks sama hästi võinud ka kaotada. näide tugevast võistkonnast, mis kehval päevalgi tulemuse saavutab on juba teist nädalat manU. nagu pooligi oli ka arse parem aga ei sittagi, ikka punktid manchesteri.
                          chelsea laeks sel hooajal pean viimast CL kohta, kuid erilist usku pole mul sellesegi. ennustaks neile viiendat kohta. see oleks isegi edasiminek eelmisest hooajast, õnnetuseks leedsi arvelt.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Everton\'

                            Aafriklased on moes. Lisaks sellele, et arvatavasti on Sir Bobby Robson toomas nigeerlast Okoronkwot Newcastlesse, on veelgi lähemal uue kaitsja ostmiseks David Moyes, kes juba arvatavsti järgmistel nädalatel arvatavsti teatab, kas mees kolib Inglismaale või mitte - tegemist on senegaallasest kaitsja Pape Sarriga. Sellega täituks üsna huvitav tõsiasi - Sarr oleks juba viies senegaallane lisaks Dioufile, Diaole ning hiljuti Birminghami laenule võetud Ferdinand Coly koos \"sealse\" Aliou Cissega.

                            Nii juba läheks...Everton tugevdaks veelgi oma kaitset ja Newcastle ostaks omale \"kaitsesamba\" kaitsesse. Muideks, aafriklastest kaitsjad on minu arust vägagi head, nii et huvitav mis nende hinnaks olla võib?

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Everton\'

                              huvitav kas sul aju on??

                              a muide mis seal huvitavat on kui 5 senegaalast inglismaal mängivad?? ja võibolla mädaneb neid kuskil allpool veel rohkem

                              ja aafriklastest kaitsijad on enamjaolt täielikud lontrused ega sa eriti kuskil hakkama

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Everton\'

                                Originally posted by eston#21


                                huvitav kas sul aju on??

                                a muide mis seal huvitavat on kui 5 senegaalast inglismaal mängivad?? ja võibolla mädaneb neid kuskil allpool veel rohkem

                                ja aafriklastest kaitsijad on enamjaolt täielikud lontrused ega sa eriti kuskil hakkama
                                Ausalt öeldes ei viitsi ma sellise postituse peale isegi vaadata, aga kuna sa ütlesid, et aafriklastest kaitsjad on lontrnused - vaidlen vastu:

                                Aafrika kaitsjad on minu arust väga head, seda põhjusel, et nad on suurepärased peamängijad ja ründessetulekul põdema ei löö - üödiselt ja mkuna olen ka aafrika jalgpalli pooldaja, siis mulle meeldib nende kirev mängustiil, mis minu arust tuleb välja just kaitses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X