320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma tõesti loodan, et otsus on langetatud, lastakse need viimased kaks mängu veel tal pukis püsida ja seejärel paari nädala jooksul lüüakse minema see šarlatan. Vastasel juhul ootab uuel hooajal ees Villa/Newcastle'i saatus. Ilma liialdamata.

    Kommentaar


      Mille peale Evertonil màngida oli?

      Kommentaar


        Algselt postitas moya Vaata postitust
        Ma tõesti loodan, et otsus on langetatud, lastakse need viimased kaks mängu veel tal pukis püsida ja seejärel paari nädala jooksul lüüakse minema see šarlatan. Vastasel juhul ootab uuel hooajal ees Villa/Newcastle'i saatus. Ilma liialdamata.
        Kui ma ei eksi, siis hiljuti ütles ühte vooru BBC-s kommenteerinud Kevin Kilbane, et tema meelest on Evertonil praegu viimase 30 aasta tugevaim koosseis. Selle osas raske kaasa rääkida, aga mis see lootus siis sellele koosseisule on? Ma saan aru, et praegune kesktabeli koht ei rahulda. Siin postid tagasi oli Martinezi sõnade järgi toodud saavutused, mis ei paista eriti veenma. Ühte pidi saan aru, 44 puntki 36 mänguga ja 12s koht ei ole vb maksimum, aga mis siis võiks olla?

        Kommentaar


          Praegust koosseisu arvestades tahaks nagu uskuda, et fännide ootustes noolitakse vähemalt top 4 lähedal terve hooaja lõikes ja euroopa liiga koht peaks nagu selline poolenisti eeldus olema. Okei, tegu väga tiheda konkurentsiga liigaga...aga me räägime siiski tiimist, kus on sellised maailmaklassile lähenevad nimed nagu Stones, Lukaku ja Barkley.

          Kommentaar


            Algselt postitas delorean Vaata postitust
            Praegust koosseisu arvestades tahaks nagu uskuda, et fännide ootustes noolitakse vähemalt top 4 lähedal terve hooaja lõikes ja euroopa liiga koht peaks nagu selline poolenisti eeldus olema. Okei, tegu väga tiheda konkurentsiga liigaga...aga me räägime siiski tiimist, kus on sellised maailmaklassile lähenevad nimed nagu Stones, Lukaku ja Barkley.
            Olen sama meelt. Nagu 2013/14 hooaeg näitas, on selle koosseisuga võimalik kõrges mängus kaasa mängida, vähemalt EL koha pärast peaks küll suudetama võidelda. Selleks aga peaks Martinez kas muutuma kordades paindlikumaks ja pragmaatilisemaks ehk peegli ees kolm korda "David Moyes" ütlema, mida ei juhtu, või siis oma barcalikku "jalgpallifilosoofiat" täie rangusega rakendama, st pallivaldamise täienduseks pallita aktiivsemat pressi tegema. Kolme hooaja peale võib selliseid mänge ühe käe sõrmedel üles lugeda, kus korralikku meeskondlikku kõrget pressingut on tehtud (esimese hooga meenuvad Arsenal võõrsil 2013.a ja Chelsea FA karikas sel aastal).

            Kommentaar


              Algselt postitas andreasr Vaata postitust
              Kui ma ei eksi, siis hiljuti ütles ühte vooru BBC-s kommenteerinud Kevin Kilbane, et tema meelest on Evertonil praegu viimase 30 aasta tugevaim koosseis. Selle osas raske kaasa rääkida, aga mis see lootus siis sellele koosseisule on? Ma saan aru, et praegune kesktabeli koht ei rahulda. Siin postid tagasi oli Martinezi sõnade järgi toodud saavutused, mis ei paista eriti veenma. Ühte pidi saan aru, 44 puntki 36 mänguga ja 12s koht ei ole vb maksimum, aga mis siis võiks olla?
              Kilbane pole ainuke, kes nii arvab. Fännide seas on üldine konsensus, et kokku on saadud üks võimekamaid koosseise alates kahekskümnendatest. Sedasama on märkinud ka mitmed siniste prillideta vaatlejad. Selle üle võib muidugi vaielda, kumb on nt kõvem tuumik, kas Moyesi parimate päevade Lescott-Jagielka-Bainaar-Arteta-Fellaini-Cahill või Martineze (")tulevikutähed(") Stones-McCarthy-Barkley-Deulofeu-Lukaku, aga praegune koosseis tervikuna näib ühtlasem ja sügavam kui varasemad.
              Tõsi, mitmete talentide kohale on kogunenud tumedaid pilvi ja küsimärke. Stonesi kohta minu arvates siiski kehtib see vorm on ajutine, klass jääv mõttetera, ilmselt aitaks tal tagasi järje peale saada back-to-basics õpetussõnad treenerilt, kes kaitsemängust midagi jagab/seda tähtsustab. RM selleks meheks ei ole. Barkley allakäigus ma Martinezt niipalju ei süüdistaks kui Stonesi puhul, kuigi Rossi surumine äärele või nr 10 rolli ning üldse ülemängitamine on olnud RM karuteene. Pigem näeks teda box-to-box poolkaitsjana kui mängujuhina. Selleks aga võiks ta suvatseda vahepeal üritada ka vastaselt palli ära võtta, mitte terve mäng niisama ringi loivata. Seda meeletut haipi, mis talle osaks on saanud, on ta ikka väga napilt õigustanud (vahelduva eduga üle-eelmise aastal ja mõned mängud läinud sügisel, ülejäänud aeg on ta kas varjus püsinud või negatiivselt silma hakanud). McCarthyt kiideti RM esimesel hooajal õigustatult taevani, aga nüüdseks on ta taandunud tavaliseks keskpäraseks üheülbaliseks keskpoolikuks, kellesuguseid Premmis on jalaga segada. Aga hea küll, noored mängijad, vormikõikumine on paratamatu. Potentsiaali nimetatud mängijates + nt Besicis, Deulofeus (Lukakust rääkimata) on küllaga. RM ei ole lihtsalt õige isik selle avamisele kaasa aitama.

              See pask ja spinn, mis Martineze suust mängueelsetel ja -järgsetel pressikatel välja tuleb, lendab mul juba ammu ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Kodustes karikasarjades poolfinaali jõudmine ei saa olla mingi argument või edulugu Evertoni jaoks. Otsigu lolli, kes seda mingiks saavutuseks peaks. Käesolevat hooaega jääb meenutama kõigi aegade kehvim koduvorm (jagu saadi vaid relekakandidaatidest + Chelseast, kes tol hetkel kõigilt tappa sai) ja poolfinaalides läbikõrbemine, mitte sinna jõudmine.

              Kommentaar


                Mulle tundub, et see üleminekuaken on Evertonile make or break. Esmalt tuleb vaadata, kes pärast ebaõnnestunud hooaega üldse alles jääb ja siis algab loodetavasti suuremat sorti kulutamine. Kui hästi läheb, suudetakse tippudele ka edaspidi kuklasse hingata, kui halvasti läheb, vajutakse lõplikult keskpärasuse sohu.

                Kommentaar


                  Teen livescore lahti ning näen kuidas Everton saab suhkamisse 0-3. Sunderlandi käest.
                  No milleks?

                  Kommentaar


                    Mine tea ehk tehakse halastuslask juba lähipäevil ära või muidu paneb Goodison Bobby pühapäeval elusalt nahka.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Sunderland ostis ära? ooh... nad on viimane aeg olnud nagu Flora II järelkasv
                        The One and Only

                        Kommentaar


                          kavliteetajakirjandus

                          Kommentaar


                            täna peaks uudis tulema vist...



                            Everton's players concluded on Thursday morning that they have lost their manager after Roberto Martinez did not show at the training ground.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Low või Pellegrini võiks tulla.

                              Kommentaar


                                Täna või mitte, aga minu jaoks oleks väga üllatav kui RM pukki jääks.

                                Sellise koosseisuga tabeli teises pooles olla on ikka kriminaalne. Täiesti kõrvaltvaataja pilguga nõustuks ka selle mingi varase statementiga, et Evertonil on koos parim sats teab-mis ajast, aga tulemused... jah...

                                Suvel on ilmselt suur tulevärk Lukaku osas ees ootamas. Baines on vist liiga vana, et ManUd ja jutud live'i lendaks... Coleman ja Barkley iseenesest võiksid ka huvilisi ligi tõmmata.
                                Mirallas tundub selline element, kes niigi juba liiga kauaks jäänud. Ainult, et tema tulevane klubi saab olema väga palju kahvatum kui Lukaku oma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X