320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma saan aru, et see suvi oleks üleminekute turul korda läinud ka siis kui jääksid alles nii nt Stones kui ka Lukaku?

    Ehkki ma olen natukene üllatunud, et pole toodud suuremaid tugevdusi. Kulisside tagust tööd muidugi ei näe, aga ma saan aru, et Koemanile anti tubli ressurss uute mängijate jaoks + võimalik raha lahkujate müügist. Või mis on tunded poolel teel hooaja alguseni?

    Kommentaar


      Tundub, et esialgu oli prioriteediks spordidirektori ametikoha täitmine ja nüüd, kus sellega on ühel pool (mõne päeva eest teatatati Leicesteri värbamisosakonna pealiku Steve Walshi liitumisest Evertoniga), ja Koeman on saanud squadist esmase ülevaate, siis küll hakkavad varsti ka uudised uutest täiendustest tulema.

      Mis lahkujatesse puutub, siis kui kevade poole võis arvata, et pigem jäädakse ilma Lukakust kui Stonesist, siis nüüd on olukord vastupidine ja ilmselt on aja ja 50-60 milj naela küsimus, et uuel hooajal kannab Stones teatud helesinist särki.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Nüüd ongi kõik ajalehed tuurid üles võtnud ja tundub, et John Stones läheb £50m eest Man Citysse. Pöörane, kui minu arvamust küsite.
        Evertonile hea diil none the less.
        Ja noh, see, et ManC põletab arutult raha stiilis Boateng 15 mln eest välja, Mangala 45 ja Otamendi 30 mln eest sisse... ei tohiks ju ka üllatav olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Evertonile hea diil none the less.
          Ja noh, see, et ManC põletab arutult raha stiilis Boateng 15 mln eest välja, Mangala 45 ja Otamendi 30 mln eest sisse... ei tohiks ju ka üllatav olla.
          Eks ta ilmselgelt HG-mängijate puudusest tingitud ole, imestan, et äärekaitsesse mõnda kodumaist ei ole tahetud/suudetud tuua (Clyne, Routledge?).
          Ja mõelda vaid, Spurs sai Toby 11,5 milli eest...
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Väga lähedal peaks olema ka Ashley Williamsi ületulek.

              Kommentaar


                Algselt postitas moya Vaata postitust
                Bargain. PL-i eelmise hooaja top 5 omal positsioonil. Mõnede statistiliste näitajate põhjal oli vaid Kante parem.

                Kommentaar


                  Praegust hindade juure sikka päris võiku eest ostetud.

                  Kommentaar


                    Väiksed uuendused seoses särginumbritega on samuti tehtud.
                    Barkley on nüüd #8 (oli #20);
                    Oviedo on nüüd #20 (oli #8);
                    Deulofeu on nüüd #7 (oli #19);
                    Besic on nüüd #21 (oli #17).

                    Uus mees Gueye hakkab kandma numbrit 17. McGeady, Niasse, Garbutt on numbrist ilma jäetud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas moya Vaata postitust
                      Tundub, et esialgu oli prioriteediks spordidirektori ametikoha täitmine ja nüüd, kus sellega on ühel pool (mõne päeva eest teatatati Leicesteri värbamisosakonna pealiku Steve Walshi liitumisest Evertoniga), ja Koeman on saanud squadist esmase ülevaate, siis küll hakkavad varsti ka uudised uutest täiendustest tulema.

                      Mis lahkujatesse puutub, siis kui kevade poole võis arvata, et pigem jäädakse ilma Lukakust kui Stonesist, siis nüüd on olukord vastupidine ja ilmselt on aja ja 50-60 milj naela küsimus, et uuel hooajal kannab Stones teatud helesinist särki.
                      Arusaadav.

                      Samas tekib mul küsimus, et kui Everton peaks olema ambitsioonikam kui Saints, siis milles see väljenduda võiks? Hetke seisuga pole küll ei Stones ega ka Lukaku lahkunud, aga akna lõpuni on veel aega. Eeldades, et Ashley Williams on Stones-i asendus, ja väidetava 10 milli eest tundub suhteliselt hea ost, siis miks ei oleks võinud nt osta teda lisaks Stonesile. Kui nüüd eeldada, et ajakirjanduses läbi käinud 100 milli üleminekuteks + müüdud mängijatest saadud raha on tõene, siis 10 milli Williamsi eest Stonesi kõrvale oleks jätnud muudeks tehinguteks veel 90 milli.

                      Kui nüüd eeldada, et müüakse maha nii Stones kui ka Lukaku, teeks see Koemanile üleminekutele kulutatavaks rahaks 100 + ülteme ca 100 = 200 milli. Koeman on mõistlik mees, ma ei usu, et ta sellest väga suurt osa kulutaks. Kõik ei saa küll mõõta rahas ja mängijate eest ei pea maksma ulme summasid, aga mul lihtsalt tekib küsimus, et miks siis üldse sellistest summadest rääkida. Ja milles see ambitsioon seisneb?

                      E: Ambitsioonikus ei pea muidugi alati kajastuma üleminekutes, aga mulle tundub, et Evertoni ja Saintsi eesmärk võiks olla suhteliselt sarnane, trügida võimalikult lähedale esinelikule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        PL-i eelmise hooaja top 5 omal positsioonil.
                        täklite ja vaheltlõigete poolest küll


                        Algselt postitas Nick Higginson
                        And first in giving away possession and fouls.

                        He is absolutely dreadful. Delighted he has gone. Ignore the stats, you will be pulling your hair out
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          kaks viga mängus kaitsva pooliku poolt - pole paha
                          korra mängus kaotab palli - kaitsev poolik - pole paha
                          10 kollast... nii ja naa, Kantel näiteks kolm
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            See kommentaar tundub rohkem pettunud Villa fänni jorin. Vigade tegemises pole ju tegelikult midagi negatiivset lõhkuva pooliku puhul, kui ta seda õiges kohas teeb (a la võtab vastaste lubava kiirrünnaku maha) ja sellele punast kaarti ei järgne. Sellega vigade raiumisega tihtipeale kaasnevad ka paraku kollased kaardid. Kante võime palle puhtalt ära napsata on muidugi klass omaette.

                            Edit: 10 kollast küll, aga 0 punast, mis on ju positiivne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                              Arusaadav.

                              Samas tekib mul küsimus, et kui Everton peaks olema ambitsioonikam kui Saints, siis milles see väljenduda võiks? Hetke seisuga pole küll ei Stones ega ka Lukaku lahkunud, aga akna lõpuni on veel aega. Eeldades, et Ashley Williams on Stones-i asendus, ja väidetava 10 milli eest tundub suhteliselt hea ost, siis miks ei oleks võinud nt osta teda lisaks Stonesile. Kui nüüd eeldada, et ajakirjanduses läbi käinud 100 milli üleminekuteks + müüdud mängijatest saadud raha on tõene, siis 10 milli Williamsi eest Stonesi kõrvale oleks jätnud muudeks tehinguteks veel 90 milli.

                              Kui nüüd eeldada, et müüakse maha nii Stones kui ka Lukaku, teeks see Koemanile üleminekutele kulutatavaks rahaks 100 + ülteme ca 100 = 200 milli. Koeman on mõistlik mees, ma ei usu, et ta sellest väga suurt osa kulutaks. Kõik ei saa küll mõõta rahas ja mängijate eest ei pea maksma ulme summasid, aga mul lihtsalt tekib küsimus, et miks siis üldse sellistest summadest rääkida. Ja milles see ambitsioon seisneb?

                              E: Ambitsioonikus ei pea muidugi alati kajastuma üleminekutes, aga mulle tundub, et Evertoni ja Saintsi eesmärk võiks olla suhteliselt sarnane, trügida võimalikult lähedale esinelikule.
                              Suurim erinevus Evertoni ja Southamptoni vahel, kui ajalugu kõrvale jätta ning rahast ja ambitsioonidest rääkida, on vast see, et Soton laseb end iga hooaja järel rappida, Everton seevastu on viimasel ajal ikka väga kõvasti sõrgu vastu ajanud. Ja nt Everton poleks ealeski lasknud mõnel tabelikeskmikul Moyesi pärast edukaid hooaegu üle lüüa. (Stonesi ja/või Lukaku lahkumine ca 50m/ca 70m eest käiks Suareze ja Bale'i müügi laadi paratamatuste alla.)
                              Üldisemalt, Moshiril näib klubi arengust olevat terviklik nägemus, alates klubi struktuuri moderniseerimisest kuni uue staadioni ehitamiseni. Läbimõeldud tegutsemine mängijate hankimisel ja oma noorte edutamine (nagu Spurs Pochettino ajal), mitte arutult sahmimine a la naftašeikide esimesed aastad Man Citys. Ei midagi enneolematut või erakordset, aga millegipärast tema tulevikuvisioonid+korralik rahaline peibutus mõjusid nii Koemanile kui Steve Walshile.
                              Seda 100 või 200 milli pole mingit karjuvat vajadust kohe korraga huugama panna (hoiatavad näited on juba Spursi ja Liverpooli näol ees). Ilmselge ka, et Everton ei suuda hetkel mängijateturul palganumbrite ja eriti atraktiivsuse poolest tippklubidega konkureerida ja kuigi pole välistatud Witseli vms suurostu tegemine veel selle akna ajal, on ilmselt laiemas plaanis sihiks järk-järguline ülestöötamine läbi eduka skautimise (Mahrez ja Kante Leicesterisse oli just Walshi teene) ja treeneritöö (teatud timmimise ja lisandustega võiks olemasoleva koosseisu taas korralikult mängima saada).

                              Kommentaar


                                Haha, kustkohast see 200 milli nüüd järsku lauale tulnud on? GOTis käib mingi sarnane huumor pikemat aega.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X