320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Everton\'

    Siis, on nähtud Sunderlandi ja on nähtud Ipswichi. Nüid nähakse ehk Evertoni. Leian selle olevat ülimalt positiivse. Vastukaaluks saab sesse suhtuda veel veidi skeptiliselt, vähemalt jaanuarini.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Everton\'

      Originally posted by dakrazy


      Originally posted by Undi


      kulla mees, sa oled ikka eriline läbustaja

      kui evertoni fännid tahavad midagi öelda, siis teevad ise teema...pole sul vaja postirallitada siin
      ainult paistab, et neid meie maal ei ole. vähemalt pole neid siia foorumisse ära eksinud. siiski oleks suvel mardi yleminek läbi läinud, oleks poolehoidjate arv suurenenud nagu keskerakondlasi pärast valimisi.

      nii et newcastle, muuda oma nimi toffee\'ks ja usu oma lemmikusse edasi.
      muide, ma ei näe fulhami teemat kuskil. newcastle???
      Mida kuradit, meeskonnal läheb hästi ja see on tore...mõtlesin, et räägiks neist...aga kohe mölisemine ....tee ise, raisk oma Fulhami teema ja muideks, Newcastle on ikka mu lemmik...

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Everton\'

        Fulham on ikka eriti vaimukas...

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Everton\'

          Originally posted by Newcastle
          ehk siis lõppjäreldus - pagana hästi läheb neil ja kui vaadata kuskilt tabeliseisu, kaotab ta ManU`le näiteks ainult seisude vahega, Chelseale punktiga ja Liverpoolile kahe punktiga...nad on suutnud nimede poolest mitte eriti tugevast meeskonnast teha ühe satsi, mis suudab lõdvalt vastu hakata kasvõi Arsenalile (2-1)...mis viib:
          Noormees - oleks pidanud seda esialgset küsimust kuidagi tõsisemalt võtma ja mitte põhjendama seda, et neil läheb hästi sellega, et neil läheb hästi (ehk siis liigatabeliga).

          Aga Evertonist niipalju, et nende edu aluseks mu meelest on olnud peamiselt seni laenulepingu alusel mänginud Nigeeria kaitsja Yobo (kelle on Marseille nõus vist £4,5M eest päriselt Moyes\'le müüma) ja Wright, kes peale edutut arsenaliaastat nüüd hooaja alguses ikka päris väravavahiks näib kasvanud olevat. Wright aga samas oli Arsenalis nagu näha väga aldis oma vigadele järgnevalt mängukindlust täiesti kaotama, Evertonis loodetavasti see ei kordu. (Samas pole Arsenal varuväravavahtide jaoks just ideaalne paik, sest vanahärra Seaman on nii mõnegi noore talendi karjääri oma jälje jätnud - kasvõi Alex Manninger, kes valiti meremehe vigastuse ajal Premieri kuu mängijaks märtsis 98 ning peale Seamani paranemist kohe pingile istutati. Sellega tuhmus oluliselt noormehe lubavalt alanud karjäär). Aga vaadates seda, kui vähe Everton suudab ise lüüa - tekib ikkagi küsimus, et kui kaugele ja kui ruttu nad liigatabelis kukuvad.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Everton\'

            Ma ütleks niimoodi, et Evertonil on tõesti Yobo üks võtmemängijaid....kuid selle väravatelöömise kohapealt ütleks, et Everton on palju võitnud 1-0 mänge...kuid siiski näitab see et kuigi ei suudeta väravaid palju lüüa, suudetakse kaitse korras hoida...ühtegi 5-4 kohtumist ma ei näe...:P

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Everton\'

              Nagu ikka tavaks on saanud, omab detsembrikuu selles üsna suurt tähtsust. Kes peale seda mäe peal on, võivad sinna hooaja lõpuks ka jääda.

              Evertoni programm detsembris on selline:

              7.12 Everton - Chelsea
              14.12 Everton - Blackburn
              22.12 Liverpool - Everton
              26.12 Birminham - Everton
              28.12 Everton - Bolton

              Raskeim nendest on kahtlemata Merseyside-derby Anfieldil. Samuti pole ka Chelsea koduväljakul walk-over. Ülejäänud kolm mängu on Evertonile väga jõukohased (mis ei tähenda, et Pool ja Chelsea poleks), kui nad oma senist head kaitsemängu jätkavad.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Everton\'

                Originally posted by Newcastle


                Everton on Inglise Liigas nii kõrgetel kohtadel, aga teemat ja fänne pole. Miks?
                Seega sinu loogika oleks selline, et teema ja fännid peavad olema just kõrgetel kohtadel olevatel klubidel (või peaksid nad tekkima, kui klubi sellise staatuse omandab)?

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Everton\'

                  Originally posted by SleepWalking


                  Aga vaadates seda, kui vähe Everton suudab ise lüüa - tekib ikkagi küsimus, et kui kaugele ja kui ruttu nad liigatabelis kukuvad.
                  Ega nad ei pruugigi ära vajuda. Näiteks Arsenal, kui mansa 70/71 hooajal nii liiga kui FA Cupi võitis, mängis vägagi koledat ja kaitsest lähtuvat vutti. 1:0 ja 0:0 olid põhilised seisud, mida Highburyl nähti. Mitte et ma ise neid mänge nägin , seda kõike kirjeldab väga humoorikalt Nick Hornby raamatus Fever Pitch.
                  Muidugi ei taha ma väita, et Everton võidab, kuid kuue hulka on küll reaalne tulla, ennegi underdogid hooaja lõpuni vastu pidanud.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Everton\'

                    Originally posted by Kaarel


                    Originally posted by Newcastle


                    Everton on Inglise Liigas nii kõrgetel kohtadel, aga teemat ja fänne pole. Miks?
                    Seega sinu loogika oleks selline, et teema ja fännid peavad olema just kõrgetel kohtadel olevatel klubidel (või peaksid nad tekkima, kui klubi sellise staatuse omandab)?
                    Einoh, asi selles, et kui isegi Sunderlandil (näiteks ) on oma teema..suisa mitu tükki...siis tegelikult arvasin, et Evertonil on mõni poolehoidja ka tekkinud...ega see, kas meeskond on kõrgel või madalal kohal, ei otsusta fännistaatuse üle...aga kui mingi meeskond mängib üllatavalt hästi..siis võivad ta tekkida poolehoidjad!?

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Everton\'

                      Muide, midagi teemale vastavat:

                      December is vital - Legwinski

                      Sylvain Legwinski believes that Fulham\'s aspirations of silverware will be decided in December and says everyone is desperate for success.
                      Jean Tigana\'s men have endured a difficult November, having won just three of their eight league and cup games, but the next month, which includes crucial games in the Premiership, Uefa Cup and Worthington, is crucial to their hopes of silverware.
                      And French midfielder Legwinski believes that December will determine whether they win anything this term, insisting that everyone is determined to bounce back from the disappointing results in November.
                      \"It is a very important month ahead - it could decide if we have a good season or a bad season,\" he said. \"Jean Tigana said November would be a difficult time and we can say now he was right as we have had some bad results but everyone is determined to put a stop to it.
                      \"There are big games ahead and we have to forget what has happened so far and concentrate on the future.\"

                      Picture: Legwinski: Says everyone at Fulham is determined to win silverware


                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Everton\'

                        Originally posted by Newcastle
                        Einoh, asi selles, et kui isegi Sunderlandil (näiteks ) on oma teema..suisa mitu tükki...siis tegelikult arvasin, et Evertonil on mõni poolehoidja ka tekkinud...ega see, kas meeskond on kõrgel või madalal kohal, ei otsusta fännistaatuse üle...aga kui mingi meeskond mängib üllatavalt hästi..siis võivad ta tekkida poolehoidjad!?
                        Isegi Sunderlandil? Kallis inimene, klubi poolehoidjaks võib saada tänu sellele, et meeskonnal läheb hästi. Aga see pole küll mingi eeltingimus. Evertoni fänne Eestis kindlasti leidub, aga foorumis neid tõesti veel ei ole.
                        Mis armsate kaaslinlaste praegusesse edusse puutub, siis see teeb ainult rõõmu. Olen Evertonile alati siiralt kaasa elanud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Everton\'

                          Originally posted by Newcastle


                          Ma ütleks niimoodi, et Evertonil on tõesti Yobo üks võtmemängijaid....kuid selle väravatelöömise kohapealt ütleks, et Everton on palju võitnud 1-0 mänge...kuid siiski näitab see et kuigi ei suudeta väravaid palju lüüa, suudetakse kaitse korras hoida...ühtegi 5-4 kohtumist ma ei näe...:P
                          Sa oled ikka totaalne ohmoon.

                          Vaata ka korraks kelle vastu Everton on oma kaitset hoidnud. Iga normaalne meeskond peaks sellega hakkama saama. Ainuke hea tulemus on mängust Arsenali vastu, kuid seal suutis vanameister ponipats hiilata.

                          Kui Everton samamoodi jätkab, siis lõpetab ta selle hooaja kenasti oma 10. koha piirimail, sest ära lüüa nad hetkel ei suuda ning kui kõvema ründega vastane vastu tuleb, siis taotakse neile ka puuri. 1 värav mängust pole mitte mingisugune näitaja ning kui sama palju sisse ka lased, siis ei ole pikka pidu oodata.

                          5. Everton 16 9 2 5 19:17 29 <-------- väliselt küll ilus, sisemiselt aga mäda.

                          Evcertoni ainuke võimalus oleks see, kui nad leiaksid endale mehe, kes suudaks lööma hakata. Praegu neil sellist pole.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Everton\'

                            Originally posted by mcnamara

                            Isegi Sunderlandil? Kallis inimene, klubi poolehoidjaks võib saada tänu sellele, et meeskonnal läheb hästi. Aga see pole küll mingi eeltingimus. Evertoni fänne Eestis kindlasti leidub, aga foorumis neid tõesti veel ei ole.
                            Mis armsate kaaslinlaste praegusesse edusse puutub, siis see teeb ainult rõõmu. Olen Evertonile alati siiralt kaasa elanud.
                            Sunderlandi fännide lugu on nali...ja ma olen sinuga 100% nõus..nii et elu tuleb vaadata veidike ka läbi huumoriprisma...isegi kui ma sulle ei meeldi ja tahad mu tuju ära rikkuda...

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Everton\'

                              Originally posted by Martin


                              Originally posted by Newcastle


                              Ma ütleks niimoodi, et Evertonil on tõesti Yobo üks võtmemängijaid....kuid selle väravatelöömise kohapealt ütleks, et Everton on palju võitnud 1-0 mänge...kuid siiski näitab see et kuigi ei suudeta väravaid palju lüüa, suudetakse kaitse korras hoida...ühtegi 5-4 kohtumist ma ei näe...:P
                              Sa oled ikka totaalne ohmoon.

                              Vaata ka korraks kelle vastu Everton on oma kaitset hoidnud. Iga normaalne meeskond peaks sellega hakkama saama. Ainuke hea tulemus on mängust Arsenali vastu, kuid seal suutis vanameister ponipats hiilata.

                              Kui Everton samamoodi jätkab, siis lõpetab ta selle hooaja kenasti oma 10. koha piirimail, sest ära lüüa nad hetkel ei suuda ning kui kõvema ründega vastane vastu tuleb, siis taotakse neile ka puuri. 1 värav mängust pole mitte mingisugune näitaja ning kui sama palju sisse ka lased, siis ei ole pikka pidu oodata.

                              5. Everton 16 9 2 5 19:17 29 <-------- väliselt küll ilus, sisemiselt aga mäda.

                              Evcertoni ainuke võimalus oleks see, kui nad leiaksid endale mehe, kes suudaks lööma hakata. Praegu neil sellist pole.
                              Miks ma ohmoon olen?

                              \"väliselt küll ilus, sisemiselt aga mäda.\" - mida kuradit? Kui nad kaotaksid kõik kohtumised 9-0 ja lööks 15 korda latti, siis sa ütleksid, et väliselt mäda ja sisemiselt ilus...aga see ei loe...loeb tulemus ohmoon.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Everton\'

                                Originally posted by Newcastle


                                Originally posted by Martin
                                Sa oled ikka totaalne ohmoon.

                                Vaata ka korraks kelle vastu Everton on oma kaitset hoidnud. Iga normaalne meeskond peaks sellega hakkama saama. Ainuke hea tulemus on mängust Arsenali vastu, kuid seal suutis vanameister ponipats hiilata.

                                Kui Everton samamoodi jätkab, siis lõpetab ta selle hooaja kenasti oma 10. koha piirimail, sest ära lüüa nad hetkel ei suuda ning kui kõvema ründega vastane vastu tuleb, siis taotakse neile ka puuri. 1 värav mängust pole mitte mingisugune näitaja ning kui sama palju sisse ka lased, siis ei ole pikka pidu oodata.

                                5. Everton 16 9 2 5 19:17 29 <-------- väliselt küll ilus, sisemiselt aga mäda.

                                Evcertoni ainuke võimalus oleks see, kui nad leiaksid endale mehe, kes suudaks lööma hakata. Praegu neil sellist pole.
                                Miks ma ohmoon olen?

                                \"väliselt küll ilus, sisemiselt aga mäda.\" - mida kuradit? Kui nad kaotaksid kõik kohtumised 9-0 ja lööks 15 korda latti, siis sa ütleksid, et väliselt mäda ja sisemiselt ilus...aga see ei loe...loeb tulemus ohmoon.
                                15-aastaste laste (rõhk sõnal laps) koolitamine on alati raske olnud, kuid üritame.

                                Teeme siis nii: loe kõigi teiste postitused peale enda oma uuesti läbi ning siis palun püüa korraks mõelda ning ÄRA tee jälle täiesti nullväärtusega üherealist postitust. Abiks võib olla ka see, et leiad endale paberilehe ning paned sinna kirja nendest postitustest leitud faktid - Evcertoni plussid ja miinused siis ja seejärel vaata neid.

                                Ning ära tee igale asjale vastupostitust, sest see pole mitte mingis osas vajalik. Kui aga leiad midagi uut ha huvitavat, vot alles siis tee oma suu lahti ja lase näppudel käia.

                                Ongi kõik.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X