Lehekülg 3, kokku 116 EsimeneEsimene 12345671353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2317

Teema: Everton

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane Replying to Topic \'Everton\'

Originally posted by Martin

Originally posted by Newcastle

Natuke infot Evertoni kaitseliini kohta Sir Bobby Robsonilt:

Robson leidis peale mängu aega ka vastase kiitmiseks: \"10 mehega suudeti meile suuri raskusi valmistada. Everoni kaitseliiniga võidaksime arvatavasti liiga.\"

Vot nii on lood, autor: Vihatud Sell (mis arvate uuest nimest?)
    Bobby Robson kutsub oma ründajat Shola Ameobit ka Carl Cortiks. Vot nii on lood. Ehk siis tema mõtteavaldusi ei tasu eriti tõsiselt võtta, vanust juba päris palju ning see mõttetöö pole enam nooruspäevade tasemel.

Fuck...äsja mölisesid minu mõtetute postituste suhtes ja nüüd... ...kuradi idikas...ja ma olen tõsiselt pahane, mida sa mölised teiste kalla kui isegi oled üks idioot...ma olen võib-olla 15-aastane....aga raisk parem inimene kui sina, vean kihla...

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Bobby Robson kutsub oma ründajat Shola Ameobit ka Carl Cortiks. Vot nii on lood. Ehk siis tema mõtteavaldusi ei tasu eriti tõsiselt võtta, vanust juba päris palju ning see mõttetöö pole enam nooruspäevade tasemel.
    Fuck...äsja mölisesid minu mõtetute postituste suhtes ja nüüd... ...kuradi idikas...ja ma olen tõsiselt pahane, mida sa mölised teiste kalla kui isegi oled üks idioot...ma olen võib-olla 15-aastane....aga raisk parem inimene kui sina, vean kihla...
    Ma pole IIALGI öelnud, et ma olen hea inimene 24/7. Muide, allergia ravitud? (vastust pole vaja)

Muide, mäletad, mis ma nende umbes 1 rea pikkuste postituste kohta juba ütlesin? Ehk seal ongi põhjus, miks keegi sinu kallal vingub.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

misasja.. mida see krdi bobby lause kaitseliini ohta peaks käima... terve meeksond kaitses ja mis sa koguaeg miskeid tsitaate postitad... poeta ise kuldmune...

PS! Smutt on hea inimene
    Pärtel Tomberg

isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Tulemused r22givad siiski teis keelt ning vanah2rra on endiselt heas vormis. Pealegi pole tema m6tteavaldustel viga midagi. Vaata Kevin Keeganit vahelduseks.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Tulemused r22givad siiski teis keelt ning vanah2rra on endiselt heas vormis.
    Erinevalt ühest teisest soliidsest eas managerist.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Naguke asjalikku ka. Sain just kätte üüe FourFourTwo (jaanuari number) ning seal on kaanelugu herr Rooney\'st pealkirjaga \"A Star is born\".

Ei ole jõudnud lugeda, kuid kellele huvi pakub, see võiks silmitseda.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

The star oli päris sitt eilses mängus Chelsea vastu.

kusagil struktuurides ... Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Mätas
    äkki on veel natuke vara nõuda? peale väravaid arsenali ja leedsi vastu kisas inglise kollane press ka, et rooney peaks oweniga koos rünnakul mängima inglise koondise eest. no ma ei ole kindel, paari liigamängu kogemusega ... äkki ootaks veel paar aastat ja siis saab näha, mis noorhärrast tegelikult saab. lootustandev - vaieldamatult.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by SleepWalking

Originally posted by Mätas
    äkki on veel natuke vara nõuda? peale väravaid arsenali ja leedsi vastu kisas inglise kollane press ka, et rooney peaks oweniga koos rünnakul mängima inglise koondise eest. no ma ei ole kindel, paari liigamängu kogemusega ... äkki ootaks veel paar aastat ja siis saab näha, mis noorhärrast tegelikult saab. lootustandev - vaieldamatult.
    poiss olevat hakanud viimasel ajal staaritsema ja miskeid trikke proovima, mis ei õnnestu :P juba saab ta kriitikat kui kuu aega kiideti teda taevani
    Pärtel Tomberg

isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

väga hea.. tegelik pale tuleb välja kuradi täispuhutud monkey

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Everton näitas täna Chelseale hambaid, kui kaotas vaid 1-2... - kurb, ent nüüd võeti Newcastle nda tuulde ja eks me näe, kas tõesti nii hästi alustanud Everton hakkab ära vajuma...kuigi vara muidugi öelda. Loodetavasti mitte

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Everton näitas täna Chelseale hambaid, kui kaotas vaid 1-2... - kurb, ent nüüd võeti Newcastle nda tuulde ja eks me näe, kas tõesti nii hästi alustanud Everton hakkab ära vajuma...kuigi vara muidugi öelda. Loodetavasti mitte
    1-3 oli ikka aga Everton ... nagu Martin ja allakirjutanud juba eelnevalt ennustasime, suutes ise lüüa 0 kuni 1 väravat mängus, edu (hea tabelikoht) kaua ei kesta. Chelsea muidugi tundub lausa üllatavalt tugev sel aastal, lausa konkurent tiitlile äkki.

Liitus foorumiga
    Jul 2002

3-1 oli jah, vabandan...

Aga ma ennustaks, et Chelsea lihtsalt vajub mingil hetkel ära...lihtsalt selline tunne on, samas Hasselbaink, Zola ja Gudjohnen on kõik suurepärases vormis, ent kui kaua nad vastu peavad, pole teada...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2002

jajah oleks Poom seal Wrighti asemel siis oleks ikka täitsa lõpp

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

tänase mängu põhjal otsustatuna nüüd Chelsea küll tiitlipretendent ei ole. mängu kontrollis siiski Everton. eriti nukra mulje jättis Chelsea ründepaar Hasselbaink-Zola. esimese värav oli lihtsalt Lampardi löögi enda ette tõrjunud Wrighti süü. Wright tundus üldse suht ebakindel.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by rohelineKonn

tänase mängu põhjal otsustatuna nüüd Chelsea küll tiitlipretendent ei ole. mängu kontrollis siiski Everton.
    tihtipeale saabki hea meeskond tulemuse ka halvasti mängitud mängust, ehk siis see on vahest hea meeskonna tunnus. chelsea on aga viimastel aastatel liialt ebastabiilne olnud, kui sellest suudavad üle saada ... siis miks mitte.

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by SleepWalking
    tihtipeale saabki hea meeskond tulemuse ka halvasti mängitud mängust, ehk siis see on vahest hea meeskonna tunnus. chelsea on aga viimastel aastatel liialt ebastabiilne olnud, kui sellest suudavad üle saada ... siis miks mitte.
    mul jäigi eelmise postituse mõte pisut poolikuks. oli kiire vahepeal.

chelseast jäi nimelt mulje, et tegemist pole mitte hea meeskonna kehva mänguga, mis siiski võidetakse. pigem tundus, et keskpärane võistkond sai tänu õnnele tulemuse, kuid oleks sama hästi võinud ka kaotada. näide tugevast võistkonnast, mis kehval päevalgi tulemuse saavutab on juba teist nädalat manU. nagu pooligi oli ka arse parem aga ei sittagi, ikka punktid manchesteri.
    chelsea laeks sel hooajal pean viimast CL kohta, kuid erilist usku pole mul sellesegi. ennustaks neile viiendat kohta. see oleks isegi edasiminek eelmisest hooajast, õnnetuseks leedsi arvelt.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Aafriklased on moes. Lisaks sellele, et arvatavasti on Sir Bobby Robson toomas nigeerlast Okoronkwot Newcastlesse, on veelgi lähemal uue kaitsja ostmiseks David Moyes, kes juba arvatavsti järgmistel nädalatel arvatavsti teatab, kas mees kolib Inglismaale või mitte - tegemist on senegaallasest kaitsja Pape Sarriga. Sellega täituks üsna huvitav tõsiasi - Sarr oleks juba viies senegaallane lisaks Dioufile, Diaole ning hiljuti Birminghami laenule võetud Ferdinand Coly koos \"sealse\" Aliou Cissega.

Nii juba läheks...Everton tugevdaks veelgi oma kaitset ja Newcastle ostaks omale \"kaitsesamba\" kaitsesse. Muideks, aafriklastest kaitsjad on minu arust vägagi head, nii et huvitav mis nende hinnaks olla võib?

huvitav kas sul aju on??

a muide mis seal huvitavat on kui 5 senegaalast inglismaal mängivad?? ja võibolla mädaneb neid kuskil allpool veel rohkem

ja aafriklastest kaitsijad on enamjaolt täielikud lontrused ega sa eriti kuskil hakkama

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by eston#21

huvitav kas sul aju on??

a muide mis seal huvitavat on kui 5 senegaalast inglismaal mängivad?? ja võibolla mädaneb neid kuskil allpool veel rohkem

ja aafriklastest kaitsijad on enamjaolt täielikud lontrused ega sa eriti kuskil hakkama
    Ausalt öeldes ei viitsi ma sellise postituse peale isegi vaadata, aga kuna sa ütlesid, et aafriklastest kaitsjad on lontrnused - vaidlen vastu:

Aafrika kaitsjad on minu arust väga head, seda põhjusel, et nad on suurepärased peamängijad ja ründessetulekul põdema ei löö - üödiselt ja mkuna olen ka aafrika jalgpalli pooldaja, siis mulle meeldib nende kirev mängustiil, mis minu arust tuleb välja just kaitses.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud