320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, Barca ilmselgelt oli see, kes tiksus. Ega plaaninudki rünnata väga. Sellise mänguga on hea Fifas eduseisus olles sõbrad närvi ajada. Teine poolaeg keerati tiba juurde aga mitte midagi ohtlikku põhimõtteliselt nad ei korraldanudki. Christenseni teine eksimus maksis kätte. Azpit ja Cesci süüdistada oleks rumalus. Pea 3 korda lükkasid külalised rohkem söötu. Peamiselt tehti seda väravast väga väga kaugel. Uskumatu, kui palju Messi üksinda peab ehitama seda mängu ikka. Vähemalt siis, kui Coutinhot pole.
    Et jah, kerge sita mekk juures on, sest tegelikult vääriti enamat. 1:0 või 2:1 aga, kui üks ja sama mees palli 2 korda posti paneb, siis jääb ikka õnnest ka tiba puudu.
    Hazardi kohta küll ühtegi halba sõna pole. Ikka väga hästi veab seda palli edasi. Moses jäi nii kaitses, kui rünnakul lahjaks.
    Pigem oleks ka Morata asemel Giroud tahtnud näha. Morata suutis 10 minutiga ka vähemalt korraks ahastama panna. Rumal kollane ka veel.
    Midagi võimatut ei näe siiski. Usun, et võõrsil skoori ikka tehakse aga ilmselt teeb seda ka Barca. Mingi 1:1 ja pennudega edasi oleks lahe.

    Kommentaar


      Mängust ei osanudki midagi oodata, sest no ajalugu näidanud, et Barca-Chelsea lõpeb alati korraliku thrilleriga. Eilne 1-1 ja selline rahulik palliveeretamine annab lootust, et korduskohtumises tuleb korraliku tulevärki ja loodetavasti ka seekord lüüakse kindel võiduvärav lisaminutitel ära. Rünnakuplaani peaks kindlasti muutma, sest see eile ei toiminud niivõrd jaGiroud/Morata kindlalt alustama. Muidu props poistele, et suudeti end tähsaks mänguks kokku võtta.

      Kommentaar


        Tubli esitus k6igilt, aga natuke ikka j22b kripeldama, et v6itu ei suutnud 2rr tuua J2rgmine kord prooviks Pedro asemel yht p2ris ryndajat ja v6ib t2itsa asja saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Õudne mäng, ma ei teagi, miks seda vaatama hakkasin. Üsna kiiresti asi must loomuvastaselt Chelsea pooldaja, sest see, mida Barca väljakul tegi, oli jube. Neil on vist Anatoli Kašpirovski taustajõudude seas, sest kuigi ma olen jalkat vaadates ennegi magama jäänud, siis seekord jäin poole õlle pealt lausa. Kui kordusmäng jääb ka viiki, kas siis ei saa kumbki edasi?

          The Secret Footballer on öelnud, et Barca on jalgpallimängu viimistlenud ülima peensuseni ja need, kes seda nautida ei oska, ei saa jalgpallist midagi aru. Mina ka ei saa siis.
          Paha Barcelona ei andnud Chelseale palli? Chelsea ei üritanudki palli saada ja miks pidanudki Barca siis liigselt riskima, neid polnud vaja, nemad olid külalised.

          Conte surus selle mängu Barcale peale, mitte vastupidi. Tüüpiline Conte ju. Käsklus, võitke pall tagasi nii kiiresti kui võimalik, oli vaid Barca mängijatele antud. Chelseal puudus igasugune surve tegemise soov.

          Seega selles "igavas" jalgpallis on süüdi eelkõige kodumeeskond, hoolimata sellest, et nende kontrad mängu päikestena tunduvad.

          Resultaat vaid 2. pa vaadates tundus õiglasena, mõlemad tegid kaks suurt viga, mis ära karistati

          Kommentaar


            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Paha Barcelona ei andnud Chelseale palli? Chelsea ei üritanudki palli saada ja miks pidanudki Barca siis liigselt riskima, neid polnud vaja, nemad olid külalised.

              Conte surus selle mängu Barcale peale, mitte vastupidi. Tüüpiline Conte ju. Käsklus, võitke pall tagasi nii kiiresti kui võimalik, oli vaid Barca mängijatele antud. Chelseal puudus igasugune surve tegemise soov.

              Seega selles "igavas" jalgpallis on süüdi eelkõige kodumeeskond, hoolimata sellest, et nende kontrad mängu päikestena tunduvad.

              Resultaat vaid 2. pa vaadates tundus õiglasena, mõlemad tegid kaks suurt viga, mis ära karistati
              Enne esimest väravat kõmmutas Willian kaks korda samamoodi posti kus vv jäi lootusetult kaugele. Ehk oleks võidu siit pidanud noppima, võõrsil läheb nüüd väga raskeks.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kui kordusmäng jääb ka viiki, kas siis ei saa kumbki edasi?
                nice 1
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Sacked in the morning...
                  Antonio will be sacked in the morning.

                  Sacked in theeee mooooooring...

                  Kommentaar


                    Kui uus tegelane n2iteks peaks Meistrite liiga tooma, siis miks mitte Gloory gloory! Aga kahjuks tool on vist t6esti k6ikumas ning rasked m2ngud ukse taga kah. Ja no tyra kuda mulle ei meeldi Manku k2est sumpsi saada! Keerulised ajad hetkel...

                    Kommentaar


                      Tulemas võõrsil barca - CLi surma mäng.
                      Peale seda võõrsil city - premis top4 oluline mäng, potensiaalne 5p, 7p, 9p vahed 2-4 kohtadega.

                      Ei saaks väga pahaks panna contele kui siit kaks kaotust võtta, aga pärast neid mänge võib seis väga hapuks kiskuda.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Tra see Morata nii põkk on et veerand biitsa on sulus oli? Fakk raisk
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          ma olen see hooaeg vastasmeeskondade poolt ikka igasugu bussiparkimist näinud, aga sellist ühe koha peal seismist nagu Chelsea täna tegi on esmakordne. Eriti veel kuna samal ajal ollakse kaotusseisus.

                          Kommentaar


                            wow, vot see on täieliku täis sittumise kõige kõrgem pilotaa˛. ma pole enne vaadanud mängu ja tundnud iiveldust. tõsiselt kahju on kõigi ees kes seda mängu otsustasid vaadata, veel rohkem kahju nende ees kes seda pidid vaatama (a'la kommentaatorid) ja eriti suur kaastunne nendele fännidele kes mõtlesid et kle tead steve lähme manchesteri seda kohapeale vaatama

                            olen seda meie bussiparkimist ennegi näinud aga täna oli ikka päris päris päris päris päris sitt. ma ei saa aru kas Conte tahabki meelega saabast saada? kuidas saab mängida tiim, kes:
                            * puhkas nädal aega vs city 3 päeva
                            * kes väidetavalt 'tahab' saada meistrite liiga kohta
                            * on 'valmis lahingusse minema'

                            nii täiesti üle mõistuse pasalt? mitte mingit emotsiooni, tuld, tahet. mitte mingit, mitte ükski mängija peale vb Courtoisi ei tahtnud seda mängu mängida ja see on ikka päris sitt supp mida sööma minna. mille tra pärast oodatakse vahetustega 78 minutini? ahjaa, seepärast et seda mängu ei mindud isegi viigi peale mängima, mindi mitte 6-0 taha saama. see oli päris selge nii kui kick-off oli, läks vist 17 sekundit selleni kui meid suruti täiesti oma kasti kas äkki kahe mängijaga, Sane ja Agüero?? ning Courtois lajatas tuimalt Edersonile sülle ära. aru võib ju saada sellest et mindi kaitsvalt peale, City on tõsiselt hirmuäratav olnud ja koslepit saada eriti sellises hooaja faasis vaja ei olnud aga miks mitte keegi isegi mitte ei ÜRITANUD palli võtta? kuskil 60 minuti margi kanti oli ka VSB kommentaator täiesti sõnatu kui Silva lihtsalt seisis küljejoone juures, Fabregas kõndis nagu läheks pilku kuuspakki riiulilt noppima, jäi nii 5 meetri ohutusse raadiusesse seisma et oma tukka sättida, tra mida sa mees teed?

                            ma ei taha et Conte saaks sacki, aga ma ei taha ka et klubi suvel täiesti tühjaks veritseb. Hazardist küll kahju, aga ega ta ise ka ei tahtnud enam pärast korduvat Pedro pasandamist. Selge see et Mosese ja Drinkwankeri suguste kõlupeadega City rivistusele vastu minna oli raske ülesanne aga me isegi ei üritanud ja sellest ongi kõige rohkem kahju. kas siin on nüüd Conte süüdi kes ütles et kui mängite saate molli või mängijad kes üritavad Contet uksest välja lükata ei saa me ilmselt teada aga fakk mismoodi sellistele inimestele raha makstakse

                            / igavene optimist nagu ma olen siis vähemalt sai Arsenal ka tappa
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Meenutas mingi suurturniiri alagrupimängu kus seis sobib mõlemale ja üritatakse mängimist näidelda..aga antud juhul tegi jah Chelsea seda kaotusseisus, ei mäleta et oleks kunagi midagi sellist näinud et lipp nii poolde masti tõmmatakse..

                              Kommentaar


                                Kui siiani pidasin kõige jogamaks mänguks, mida kommenteerinud, mingit Arsenal Aston Villa 3:0i, aga see pani pika puuga ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X