320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Sa oled ikka paras juudas, Selleks ajaks kui Allegri tuli oli Conte Juventusest võitjad ehitanud. Ja noh Itaalial läks päris hästi pärast Contet.
    Ei vaidlusta, et Conte ehitas suuresti tiimi üles. Lihtsalt. Juventus 13/14. CLis kukuti alagrupis Reali ja Galatasaray järel ning Euroopa liigas saadi suhkamit Benficalt. Conte halas, et Euroopas pole antud tiimiga võimalik suurtega mängida, Juventus ongi tiim lvl Benfica ja Galatasaray, raha on vähe ja ta ei saa neid mängijaid, keda ta soovib. Aasta hiljem vedas Allegri sisuliselt sama tiimi Meistrite Liiga finaali.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Võttes aluseks viimased 11 aastat, siis ma pigem ütleks, et kui tahetakse treenerit, kes peab vastu enam kui aasta, siis peaks just Itaalia poole vaatama. Viimase 11 hooaja jooksul on läbi käinud 10 treenerit ja nendest ainult Ancelotti ja Conte 2 aastat vastu pidanud*. Üldjoontes näitab muidugi hästi ära, et kui rõlge tõmblemine Chelseas käib.

      * Grant aasta, Scolari aasta, Hiddink aasta, Ancelotti 2 aastat, Villas-Boas aasta, Di Matteo poolt aastat, Benitez aasta, Mourinho poolteist aastat, Hiddink pool aastat, Conte 2 aastat.
      Itaalaste teine aasta on selle eest jälle jube olnud, aga noh jah siin on ka see, et väga raske on peatreeneril ka kesta olenemata stiilist ja rahvusest kui Board on selline nagu ta on. Ma ei kaitse ega ei õigusta Contet, aga ma usun et pooled transferid ei ole kindlasti tema unistus või tahe ja on teiste poolt läbi surutud ja sellest ongi kogu see Frustratsioon ja meedias läbi lillede suunamine Chelsea Boardile, et see on teie süü. Costaga tülliminek okei jah oli nagu oli, aga Batman, Emerson, Barkley, Bakayoko, Matic, jne see ei ole reaalne, et iga järgmine üleminek aina nõrgestas ja nõrgestas meeskonda ja Conte puhul ei ole tegemist nii lolli treeneriga, kes ainuisikuliselt selliseid otsuseid vastu võtaks. Romani puhul on meil väga vedanud, et selline rikas Sugardaddy on, aga saaks ainult sellest lollist ,,MINA OLEN PUTIN JA SEE ON MINU VENEMAA JA PÄIKE TIIRLEB ÜMBER MINU,, ideoloogiast lahti oleks tulevik täitsa helge.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Itaalaste teine aasta on selle eest jälle jube olnud, aga noh jah siin on ka see, et väga raske on peatreeneril ka kesta olenemata stiilist ja rahvusest kui Board on selline nagu ta on. Ma ei kaitse ega ei õigusta Contet, aga ma usun et pooled transferid ei ole kindlasti tema unistus või tahe ja on teiste poolt läbi surutud ja sellest ongi kogu see Frustratsioon ja meedias läbi lillede suunamine Chelsea Boardile, et see on teie süü. Costaga tülliminek okei jah oli nagu oli, aga Batman, Emerson, Barkley, Bakayoko, Matic, jne see ei ole reaalne, et iga järgmine üleminek aina nõrgestas ja nõrgestas meeskonda ja Conte puhul ei ole tegemist nii lolli treeneriga, kes ainuisikuliselt selliseid otsuseid vastu võtaks. Romani puhul on meil väga vedanud, et selline rikas Sugardaddy on, aga saaks ainult sellest lollist ,,MINA OLEN PUTIN JA SEE ON MINU VENEMAA JA PÄIKE TIIRLEB ÜMBER MINU,, ideoloogiast lahti oleks tulevik täitsa helge.
        Costa minema saatmine oli conte otsus - sellega keerati ka hooaeg perse, ainult iseennast võib süüdistada.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Costa minema saatmine oli conte otsus - sellega keerati ka hooaeg perse, ainult iseennast võib süüdistada.
          Costa taha ei jäänud midagi nii suurelt kohe kindlast. Costa oli võimas ründaja ja lõi, aga Morata sulandus moment Chelseasse ja hooaja alguses tagus väravaid ja ees mingit taseme langust küll ei olnud ja Batman oli pingilt väga energiline alustaja. Vormi languse põhjus oli treeningväljakutel ja sisekliimas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Costa taha ei jäänud midagi nii suurelt kohe kindlast. Costa oli võimas ründaja ja lõi, aga Morata sulandus moment Chelseasse ja hooaja alguses tagus väravaid ja ees mingit taseme langust küll ei olnud ja Batman oli pingilt väga energiline alustaja. Vormi languse põhjus oli treeningväljakutel ja sisekliimas.
            Mina isiklikult arvan, et costaga oldaks top4 võitluses praegu sees ja CL on ilmselgelt tähtsam kui mingid omavahelised suhtlemisprobleemid mida treener peaks suutma korras hoida.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Mina isiklikult arvan, et costaga oldaks top4 võitluses praegu sees ja CL on ilmselgelt tähtsam kui mingid omavahelised suhtlemisprobleemid mida treener peaks suutma korras hoida.
              Costa-Morata dou oleks kindlasti kahtlemata olnud Premmi parim, aga eks igas meeskonnas tekib peatreeneri ja mõne mängija vahel konflikt ja see on suhteliselt elementaarne. Costa on kindlasti ka väga konfliktne inimene Conte distsiplineeritust teades, siis tema väga järele andja ei ole ja kui tegemist ei ole Ronaldo või Messiga, siis üldjuhul peab ikkagi lahkuma mängija, sest muidu pärast on terve meeskond mitmesse leeri lõhestunud.

              Kommentaar


                Ray Wilkins... Chelsea ajalukku oled sa alati kirjutatud suurte tähtedega ja iga tõeline sinine teab kui tähtis oli sinu roll tagatubades selle klubi ehitamisel/arenemisel ja kui palju sinu lahkumised mõjutasid alati Chelsea tulemusi ja vormi. Hindamatu mees ja olgu muld kerge.

                Kommentaar


                  nii vaikseks kõik on jääääääänuuud..
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    minu lugemise järgi jäi enne 2:1-te southamptonil saamata 2 penaltit ja chelseal 1 punane kaart. Vaatasin mängu jupiti, nii et võis olla rohkemgi ja võis olla ka midagi, mis jäi andmata chelsea kasuks.
                    Igaljuhul masendav vilepartii. Pagana kahju, et kohtunik nõnda vana mees on, et silmad ei seleta ja jalad vana keha õigesse vaatenurka sättida ei jaksa. Munad on ka vist kokku kuivanud. Sellest, et chelsea punkte saab või ei saa on räigelt poogen, kahju lihtsalt, et niivõrd äge klubi nagu southampton, kust on tulnud palju väga häid noori mängijaid, relegatsiooniohus sipleb. Need 3 punkti oleksid olnud üliolulised.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      nii vaikseks kõik on jääääääänuuud..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RD Vaata postitust
                        minu lugemise järgi jäi enne 2:1-te southamptonil saamata 2 penaltit ja chelseal 1 punane kaart. Vaatasin mängu jupiti, nii et võis olla rohkemgi ja võis olla ka midagi, mis jäi andmata chelsea kasuks.
                        Igaljuhul masendav vilepartii. Pagana kahju, et kohtunik nõnda vana mees on, et silmad ei seleta ja jalad vana keha õigesse vaatenurka sättida ei jaksa. Munad on ka vist kokku kuivanud. Sellest, et chelsea punkte saab või ei saa on räigelt poogen, kahju lihtsalt, et niivõrd äge klubi nagu southampton, kust on tulnud palju väga häid noori mängijaid, relegatsiooniohus sipleb. Need 3 punkti oleksid olnud üliolulised.
                        Paras neile. Vaja veel 8. koha toonud treenerile kinga anda, sest klubi juhtkonnale mängupilt ei meeldi.

                        Kommentaar


                          Mis siin ikka seletada....suht piinarikas hooaeg on olnud. Sellest viimasest City m2ngust ei saa ma endiselt yle....niisugust paska ei ole ma elusees n2inud Siniste poolt. Null survet ja platsil lonkimine nagu Arsenal juba Kutid oskavad kyll kui tahavad(nagu eile peale 0-2 seisu j22mist), aga enamasti nagu ei taheta v6i ma ei tea, mis neil seal peas toimub.

                          Ja kui Hazard on pidevalt nii yles/alla oma vormiga, siis v6ibolla 100+ milli ja Reaali ei olegi enam nii nukker plaan. Kuigi endiselt arvan, et parem oleks kui ta j22ks loomalikult!

                          Kommentaar


                            Natuke vastik tunne oli enne mängu, Burnley võõrsil ikkagi. Tunne süvenes nähes eksperimentaalkoosseisu. Õnneks otsustas Moses asjad ära ja 3 punkti kenasti kotis. Spursiga vahe 5 punkti. Lootus on haprake, kuid ehk siiski? Pühapäeval jälle Soton.

                            Kommentaar


                              tähendab, wembley kohting Unitediga sai täna kokkulepitud. ründajad said kehaosad valgeks ja täieliku kollapsi ei näidatud. enne fuckupi finaali aga veel liigas vaja kanda kinnitada - kuivõrd ebatõenäoline siis oleks päris muljetavaldav veel nelja mänguga Arsenalile EL koht kätte mängida. neljas koht on ilmselt juba horisondi taga, kuid Liverpooli peame veel võõrustama kes suutsid WBA'le 2 tükki kinkida. vale koht võibolla optimistiks kui hooaega üldiselt vaadata aga kevad on ju tärkamise aeg.

                              saagu Contest suvel mis saab aga oleks tore fakapiga see hooaeg alla joonida. mina isiklikult loodan et jääb, tõsiselt loodan. kui talle suvel natuke raha kulutada anda ja veitsa vabamad rakised (taas, ebatõenäoline arvestades mis hooaeg on olnud ja shots taken at the board jms) siis äkki saame järgmine hooaeg rääkida olukorrast kus põhis mängivad peale Christenseni veel näit. Loftus-Cheek, Zouma, Kenedy(jääb njuukasse?), Abraham, Aina?
                              st vaevalt kõik korraga sisse rabistatakse, aga ilmselt need nimed on kõige tõenäolisemad - puhtalt premmi kogemuse pealt. Miazga, van Ginkel, Musonda, Baba Rahman kipun arvama et sellest uksest sisse ei astu. samuti ei kujuta ette mida mõeldakse Pašalic', Piazon, Mount, Nathani, Izzy Browni koha pealt. võiks juba ju laenukarusellist mingit vilja ka saama hakata, sest muidu me jäämegi vahetama peatreenereid kes ei julge veel tõestamata poisse tulle visata ja jäämegi mingeid palgamõrtsukaid kasutama kes hooaja panevad isuga ja siis tahavad Real Madridi
                              Algselt postitas zip
                              Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                                oleks päris muljetavaldav veel nelja mänguga Arsenalile EL koht kätte mängida
                                Pole vaja, see on juba olemas. Ei pea pinges olema. Vôta vabalt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X