320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Ei tahtnud enne öelda, kuna enda mäng polnud veel läbi,aga Tottenham mwahahahaha!!
    30ndal naeran mina. Spurs kustutab iga viimasegi tiitlilootuse su näolt.

    Kommentaar


      no arvestades,et mis mängus on, 2. ja 4. koha konkurents, siis vaevalt, et sulgi palju naerda on. maksimum viik. a mis see sindki aitab. ja siin kommentaaris ei ole mitte mingit üleolevust, see teie neljas koht oleks mulle uskumatult rõõmus uudis.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        sigpic

        Kommentaar


          See tundub pisut parema kvaliteediga liikuv pilt olevat



          Ja pilt ka! Nagu oleks tiitli võitnud.

          Kommentaar


            Võitsite kodus tabeli viimast aga käitute nagu oleks Mancunianid Cl-i finaalis alistanud. See kui teil 50 milline ründaja lööb liiga kõige nõrgemale satsile, see ei tohiks ju mingi maailmaime olla, nii et võtke vähe rahulikumalt asja, muidu on teil pärast valusam kukkumine, kui tulevad tihedamad vastased vastu

            Peace

            Kommentaar


              täitsa tore meel venna pärast
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                Võitsite kodus tabeli viimast aga käitute nagu oleks Mancunianid Cl-i finaalis alistanud. See kui teil 50 milline ründaja lööb liiga kõige nõrgemale satsile, see ei tohiks ju mingi maailmaime olla, nii et võtke vähe rahulikumalt asja, muidu on teil pärast valusam kukkumine, kui tulevad tihedamad vastased vastu

                Peace
                Räägib mees, kes arvab, et rannajalgpall on parim. Kui aga tõsisemalt rääkida, siis eks see ole lihtsalt kergendus, et sai selle "koorma" kaelast. UK press on selle värava pannud ju ikka päris suure kella külge. Ja kui vaadata, kuidas ja mis raha eest ta üle tuli, siis ehk ka mingil määral mõistetavalt. Kui tähele oled pannud, siis enamus ongi ju keskendunud sellele väravale mitte niiväga mängule ja tulemusele. Kui aga räägid emotsioonist staadionil, siis pole vahet, kas Wet Spam on esimene, 12s või ammu relegeeritud. Värav ja võit nende üle on alati magus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                  Võitsite kodus tabeli viimast aga käitute nagu oleks Mancunianid Cl-i finaalis alistanud. See kui teil 50 milline ründaja lööb liiga kõige nõrgemale satsile, see ei tohiks ju mingi maailmaime olla, nii et võtke vähe rahulikumalt asja, muidu on teil pärast valusam kukkumine, kui tulevad tihedamad vastased vastu

                  Peace
                  sry senjoor,et võidu ja kaua droughtinud venna skoorimise üle rõõmu tundsime. ma arvan,et hoolimata väravate (ir)relevantsusest ja vastasmeeskondadest oled sina nt rõõmus,et berbatov ja mitte mõni muu suvaline nt juhib skoorijate edetabelit vms?
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    David Luiz kinnitab legendi staatust.

                    Kommentaar


                      See vend dopinguproovi ei läbi vist
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Haha, täielik bobblehead
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Ja Arsenali kaotus on ainult head uudised, mitte, et ma Arsenali vihkaks.

                          Kommentaar


                            Sturridge lõi täna Arsenali vastu jälle värava. Peab järgmine aasta algkoosseisu murdma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              sry senjoor,et võidu ja kaua droughtinud venna skoorimise üle rõõmu tundsime. ma arvan,et hoolimata väravate (ir)relevantsusest ja vastasmeeskondadest oled sina nt rõõmus,et berbatov ja mitte mõni muu suvaline nt juhib skoorijate edetabelit vms?
                              ei ma tegelt niisama nokkisin, minu arust on torres väga hea mängija, lihtsalt jh, see esimese värava löömine, selle ümber toimuv läks vähe absurdseks, ütleme ausalt enamus läksid sellega kaasa ka:d .Mis muutub väravalöömistabelit, siis seda ma pole kunagi vaadanud ega hakka vaatama, kui hooaja lõpus on esikohal ja parim väravakütitiitel ka oma lemmiksatsist, siis on muidugi hea meel. Meeskond võib võita 36 mängu 1-0 ja omaväravatest ega see mul tuju halvemaks ei tee, võit on võit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                                Sturridge lõi täna Arsenali vastu jälle värava. Peab järgmine aasta algkoosseisu murdma.
                                Loodetavasti tagasi tulles oskab ka parema jalaga midagi ette võtta. Praegu on see küll nagu puupakk. Vahel ajas suisa närvi, kui hea võimaluse tekkides, üritas ta oma vasaku jalaga midagi susata, kuigi oleks paremaga saanud imelihtsa söödu anda. See tundub ta ainuke puudus olevat. Muidu rügab nagu loom, vasak jalg on väga terav ja suutis värava ajal õiges kohas olla ning tekitada veel paar võimalust, mida meeskonnakaaslased ära ei suutnud vormistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X