320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
    Hea, et kohtunik ei andnud penaltit. Terve see hooaeg on kohtunikud suht meie vastu olnud. Tuletame meelde kas või viimast mängu ManUga
    priceless jällegi.

    Kommentaar


      Naljakas.

      Kuidas selline asi üldse võimalik on ?

      Kommentaar


        Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
        Naljakas.

        Kuidas selline asi üldse võimalik on ?
        Misasi? Et sa sellisest küllusesarvest ja sulatõe põhjatust allikast sellise väärt infokillu leidsid?
        Ma ei tea.

        Kommentaar


          no mis vahet seal praegu on, mis allikaga tegu on? Tegu ei ole ju mingi spekulatsiooniga, miks keegi sellise asja välja peaks mõtlema?

          Ramires stood in the tunnel at the Stadium of Light and told Portuguese TV how thrilled he was with Chelsea's result against Benfica.




          ma ei tea, kui sulatõe põhjatud allikad need Sinu arust on või ei ole, aga ma ei usu, et selline asi niisama pastakast välja imetakse, nii et vähem sappi ja ärapanemist, ole vähe positiivsem ja äkki tuleb päikseline kevad ka Sinu õuele..

          Kommentaar


            Kommentaar


              siin on nimekiri kõikidest inimestest, kes naersid:
              1) rainis007



























              .
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Rainisel on vist, ka see uueaja ''Intellekti puue''.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  siin on nimekiri kõikidest inimestest, kes naersid:
                  1) rainis007
                  2) $$$

                  .
                  55555

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Rainisel on vist, ka see uueaja ''Intellekti puue''.
                    No jah kas poleks siinne foorum mitte frustreerivalt intellektuaalne, kui kõik niivõrd argumenteeritud ja mõistlike sõnavõttudega esineks kui Sina ?

                    Kommentaar


                      Rainise kaitseks võin öelda, et ma naersin ka, kui seda nalja esmakordselt nägin. youtubes, mingi video all, mis tehti, kui tal peaaegu 24h viimasest väravast möödas oli. Seal oli ka selline nali, et "Torres can't see this video because he CAN'T FIND THE NET."
                      naljakas oli küll, aga ausalt öeldes on tast kahju, äkki nüüd hiljuti on end parandanud, skilli ju nagu on rohkem, kui vaja, et väravaid lüüa..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        No jah kas poleks siinne foorum mitte frustreerivalt intellektuaalne, kui kõik niivõrd argumenteeritud ja mõistlike sõnavõttudega esineks kui Sina ?
                        sõbralik soovitus - sa oled ennast seni siin foorumis üsna asjaliku tegelasena näidanud, ära tee mainet mingi mõttetu punnitamisega täis. need pildid ei ole tegelikult ka enam ammu naljakad, isegi kui idee kunagi oli.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          sõbralik soovitus - sa oled ennast seni siin foorumis üsna asjaliku tegelasena näidanud, ära tee mainet mingi mõttetu punnitamisega täis. need pildid ei ole tegelikult ka enam ammu naljakad, isegi kui idee kunagi oli.
                          OT Pean tunnistama, et mulle on need meeldinud. Samas on piir arvatavasti minu jaoks käes. Aga mulle pole see aktsioon margi täis tegemist meenutanud.

                          Kommentaar


                            pohhui, nüüd on järjepidevus juba omakorda naljakas.

                            Kommentaar


                              Drogbat ei ole teist mängu järjest põhis. Torres jagab ikka uskumatult häid ja täpseid sööte seal karistusalas.

                              Kommentaar


                                Enam ei saagi Torres meid šhokeerida, et ka tema skoorib.
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X