320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Videomaterjali, paluks. Selle pildi põhjal ei saa ju mitte midagi väita või kedagi risti lüüa.
    Sama soov ka minupoolt. Ma selleks momendiks olin vist suutnud teleka ees juba magama jääda.

    Kommentaar


      Algselt postitas dontastik Vaata postitust




      Jose Mourinho: "When one team only wants to play football and the other only wants to defend, it's not a game of football, it ruins the game."

      On ainult üks maailma kõige erilisem Eks tal ole ka veidi õigus, mees ju puhta erivajadustega.. Korralik haugimälu ikka, et paari kuu tagused asjad peast pühitud

      Samas ei saa ma aru sellest loogikast, et kodus esimese mängu pidaval meeskonnal on vaja värav lüüa. Ei ole, kodus 0:0 on parem kui mistahes teine viik ja kui vastas on ultrakaitse, siis tuleks väljakul samaga vastata, mitte end närvi ajada ja lolliks rabeleda. Kodus on vaja hoida taga null ja proovida rahulikult väravat, võõrsil jõuab vajadusel kollitada küll
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Veits erinevad mängud siiski, West Ham tegi terve mängu peale vaid ühe löögi Chelsea väravale, muud pallid löödi lihtsalt puhtaks ja istuti 10 mehega kaitses.

        Kommentaar


          Mis siis eile teistmoodi oli?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Veits erinevad mängud siiski, West Ham tegi terve mängu peale vaid ühe löögi Chelsea väravale, muud pallid löödi lihtsalt puhtaks ja istuti 10 mehega kaitses.
            Meeletult erinev tõepoolest eilsest.

            Kommentaar


              Sellise mänguga on võimalik tulla CLi meistriks. Ajalugu on näidanud...
              https://www.facebook.com/FellinJK

              Kommentaar


                Eino tegelt ka, mul on suht savi kuidas Chelsea mängib, aga fännina mul oleks küll jube igav seda antijalgpalli vaadata, poleks mul eile muud tegevust olnud, siis vast oleksingi magama jäänud.

                Aga eijahh, karikaid on ju ikkagi tulnud läbi aastate, aga tunne on küll nagu vaataks 2004a Otto Rehhageli Kreekat mängimas, no ja see ülim silmakirjalikkus..

                Kommentaar


                  Kui Mourinho taktika ei meeldi siis ei meeldi, mis teha. Muidugi meeldiks kõigile, et iga mäng löödakse 2-3 väravat, aga CL on midagi muud kui EPL. EPL-s on sul 38 vooru aega eksimusi heastada, kuid CL-s sul seda võimalust ei ole. Seega on ju igati loomulik, et turniiri sellises faasis üritatakse kindla peale mängida, eriti võõrsil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LFC2005 Vaata postitust
                    Eino tegelt ka, mul on suht savi kuidas Chelsea mängib, aga fännina mul oleks küll jube igav seda antijalgpalli vaadata, poleks mul eile muud tegevust olnud, siis vast oleksingi magama jäänud.

                    Aga eijahh, karikaid on ju ikkagi tulnud läbi aastate, aga tunne on küll nagu vaataks 2004a Otto Rehhageli Kreekat mängimas, no ja see ülim silmakirjalikkus..
                    Arvad, et Kreeklastel oli igav 2004a EMi vaadata v? Samamoodi on Chelsea fännidel põnev loota karika võitmist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Arvad, et Kreeklastel oli igav 2004a EMi vaadata v? Samamoodi on Chelsea fännidel põnev loota karika võitmist.
                      Kindlasti mitte, persepõrkest värav on ka värav eks. Lihtsalt mulle isiklikult meeldib näha atraktiivset jalgpalli, millest paraku Chelsea on valgusaastate kaugusel, aga nagu ma ütlesin, õnneks ma ei ole Chelsea fänn.

                      Samas on ka 1 suur vahe 2004 Kreeka ja 2014 Chelsea vahel, kui 2004a Kreeka oli komplekteeritud, ütleme siis nii, et "keskpärastest" mängijatest, siis tegelikult Chelsea on ju maailmaklass(kui rünne välja jätta). Jään huviga ootama pühapäeva, tahaks näha mis Mou välja mõlteb, sest selles mängus on vaja väravaid ka lüüa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LFC2005 Vaata postitust
                        Aga eijahh, karikaid on ju ikkagi tulnud läbi aastate, aga tunne on küll nagu vaataks 2004a Otto Rehhageli Kreekat mängimas, no ja see ülim silmakirjalikkus..
                        Hea teema! Meenub kohe 2004 ja kui ma olin mingi 16 vä? Mõtlesin ka, et fakkohv kui mõttetut ja igavat jalgpalli see Kreeka mängib. Rõve antijalgpall jne! Tänasel päeval pean ma aga toda Kreeka koonidse mängu ühes parimaks, mida keskmise tugevusega sats võiks mängida, et konkureerida tiitlitele. Geniaalne värk.

                        Küll aga tekitab siiamaani õõva umbes sama ajastu Mourinho Porto, mida oli tõepoolest igav vaadata (teadsid mängupilti ette ja tulemust kaa). Et selles mõttes saan ma täitsa aru neutraalse jalgpallihuvilise kiunust, taoliste mängude puhul nagu eilne. Samas on kanaleid meeletus koguses - 6 tükki tasuta ja keskmisel inimesel mingi 20-30 ikka. Et noh, ei pea ju vaatama kui nii raske jälgida on.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Mind tegelt huvitab kuidas Chelsea mängjad suhtuvad sellesse kui treener ütleb, et davai kutid, olge kõik kaitses terve mängu ja ärge proovige väravat lüüa. Kui oled ründav mängja kellele meeldib väravaid lüüa, võib olla selline taktika ju suht frustreeriv.
                          Noortele mängjatel võib see ikka korralikult närvidele käia ja mingi hetk proovivad lihtsalt üksi midagi ära teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Euroopas selline asi pole punast kaarti väärt?


                            Tore pildike neh aga kontekstist väljas nii, et ribad taga. Põhimõtteliselt rahmeldasid nurgaka ajal Cahill ja Miranda üksteist emmata, kuniks inglane komistas ja brasiilane järsust toekadumisest omakorda üle tema koperdas. Jalg aga takerdus ja pildikast välgutas ja nüüd on maailmas üks sadistlik kaabakas ja kole halb kohtunik juures. Sex sells, controversy too.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              No Liverpooli ja Freiburgi meestele annab andeks, mul ei ole ausalt öelda aimugi kaua teil enne seda (eelmist?) hooaega atraktiivset jalgpalli oodata tuli. Muude meeste logodest peegeldub mõne aasta tagust butthurti ja meenutan, et sellekohased kaebused oleks mõistlik suunata väravate löömisega mitte hakkama saanud tiimide teemadesse. Vana plaat jah, aga tundub, et see ongi teema siin.
                              Also, what zaz said.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Mind tegelt huvitab kuidas Chelsea mängjad suhtuvad sellesse kui treener ütleb, et davai kutid, olge kõik kaitses terve mängu ja ärge proovige väravat lüüa. Kui oled ründav mängja kellele meeldib väravaid lüüa, võib olla selline taktika ju suht frustreeriv.
                                Noortele mängjatel võib see ikka korralikult närvidele käia ja mingi hetk proovivad lihtsalt üksi midagi ära teha.
                                Treener ei ütle, et ärge proovige väravat lüüa. Ründavad mängijad on Chelseal lihtsalt liiga saamatud selleks. Alumiste poolikute jaoks on see täiesti tavaline, et treener ütleb, et nad liiga uljalt rünnakule ei läheks.

                                Kaitsest lähtuv jalgpall on edukas jalgpall. Näiteks - Itaalia.

                                Tänavuse aasta Liverpool on ikkagi VÄGA suur erand. City, Barca, Real ja Bayern siiski panevad ka kaitse suuresti lukku. Ründavad mängijad on lihtsalt palju osavamad, kui Chelseal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X