320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Mõnitamine? Tõesti vabandan, aga *Valdesist mööda jooksmine ei ole just kõige raskem..
    Ma vaatan, et sa täitsa jagad seda asja
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      suht puit alagrupp aga no raudselt suudame Schalkelt mopsu võtta mingihetk. Läbi ei läheks oleks teine asi
      Algselt postitas zip
      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

      Kommentaar


        Me pole Schalke vastu kunagi välja võtnud, bes Luiz ja med Courtois oleks halb aeg alustada. #Purjuspeagapostitamiseteema
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          See ongi Torrese juures lihtsalt müstiline.
          Peaaegu mitte ükski Chelsea fänn ei taha, et ta lahkuks, kuid samas pole ta ka midagi märkimisväärset saavutanud väga.
          Pigem on asi vastupidine. Peaaegu mitte ükski Chelsea fänn ei taha,et ta jääks.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Tähtsates mängudes tegi oma töö ära. Mina teda täiesti ebaõnnestunud ostuks ei kutsuks. Premier League flop on ehk veidi sobivam nimi talle.

            Ma isegi tõstaks selle veel Barca väravast ettepoole:


            Samas transferit pole veel tehtud ja vara hõisata / töinata (kuidas kellegile) tema lahkumist Chelseast.

            Palju ei skoorinud aga samas polnud ka ainult pubisatside vastu löödud väravad...

            Kommentaar


              Skysports annab teada, et Chelseal on homseni aega Milani pakkumisele vastata.

              Kommentaar


                Costa koha pealt lugesin, et Chelsea TV oli konfirminud, et Evertoni vastu on mees juba valikus, Eva tegi talle Drogbat?
                FCTW

                Kommentaar


                  Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                  Skysports annab teada, et Chelseal on homseni aega Milani pakkumisele vastata.
                  " Chelsea manager Jose Mourinho reluctant to speculate on whetherFernando Torres' proposed move to AC Milan will go through and says he isn't planning any more additions. "

                  "
                  Mourinho on Torres: 'If he wants to leave, I believe it is because he wants to try a new life. Probably a new league.' #CFC "

                  " Mourinho on transfers: 'We are doing nothing. Our belief is the market is closed for us. We like our squad.' #CFC "

                  Kommentaar


                    Homset mängu oodates:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gutman21 Vaata postitust
                      Costa koha pealt lugesin, et Chelsea TV oli konfirminud, et Evertoni vastu on mees juba valikus, Eva tegi talle Drogbat?
                      Mulle meenuks, et see oli mitmeid kordi samamoodi tema Atleti aegadel?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                          Iseenesest oleks ju väga tore, kui Torresest lõpuks ometi lahti saaks.
                          Samas pean tunnistama, et mingi osa minust on kurb ning jääb El Niño't igatsema. Jah, ta on paras puujalg ning pole oma potentsiaali täitnud, kuid sellegipoolest on ta ennast mu südamesse mänginud.
                          Ma saan aru, et Liverpoolis mängis ta end fännide südamesse ja veel enne Chelseasse lahkumist kõmmutas sügisel veel sinistele kaks võrku aga millega ta end Chelsea fänni südamesse mänginud on? Müstika
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MMclub Vaata postitust

                            " Mourinho on transfers: 'We are doing nothing. Our belief is the market is closed for us. We like our squad.' #CFC "
                            signs Remy...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Ma saan aru, et Liverpoolis mängis ta end fännide südamesse ja veel enne Chelseasse lahkumist kõmmutas sügisel veel sinistele kaks võrku aga millega ta end Chelsea fänni südamesse mänginud on? Müstika
                              Arvan ise ka, et minuga on midagi valesti. Need põrumised said aastate jooksul kuidagi armsaks

                              Kommentaar

                              Working...
                              X