320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
    Eile jäi isegi silma võrreldes mõne teise mänguga. Hooaja esimene pool oli super, teine pool on seni pea täiesti null olnud. Kui tal see väidetavalt pikem probleem on olnud siis väga muutust ei näe olukorda tulemas. Vähem mängitamine vast ka ei aita, kuna ta Barcelonas istus pingil rohkem kui Chelseas.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust


      PSG fännid eile Stamford Bridge'le minemas.

      Ei, tore, naeratus senini kõrvuni.
      Mis värk sellega on?

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Mis värk sellega on?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          snip
          See konkreetne tükk, mille välja võtsid tuli mul seekord otseselt ühest olukorrast, kus costa sihilikult niitis PSG äärekaitse teisel poolajal päris koledalt maha.. millele järgnes sekundiga 'dieeego dieeego'. No et nagu 'hästi paned oleks võind kõvemini lüüa' ätituudiga.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Mis värk sellega on?
            Kui on must, näita ust.

            Kommentaar


              Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
              Seda peeti ta Barca karjääri suurimaks müsteeriumiks kah, et kuidagi kustub kevadeks täiesti ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Järelikult on vaja need 2 tundi SMi ette võtta ja mäng ära vaadata ikkagi. Sest noh, Atleti mängu järel eelmine hooaeg ka ei jooksnud teema vist nii tihkelt lehekülgede kaupa jobi täis kui eile. Sellest ka üllatus, illusioone ei ole.

                Ja tahtmata fullamoslikult endale sobivaid katkeid vastusest välja noppida, aga bolditud koha peal meenutab ühte hiljutist pooli nummer seitset, kes täpselt samamoodi tallus, trügis, plõksis ja pettis (mõningane meetodite erinevus siin-seal, aga see oleks rumal detail, mille üle vaielda). Aga väravaid lõi ka ja ütle, et punased staadionil oleks mingi chanti üles võtnud, et Luis kuule, nii ikka ei lähe, man the fuck up. Samamoodi cheers and claps, see pole venelaste eripära. Et fännidel on variant kas vait olla, omasid kiita (ja vastaseid mitte, hehe) või omasid buutada. Tsiteeritav musjöö paneb siin Chelski omadele iga ühe neist eest on the reg puid alla

                See nüüd polnud Costa õigustus, eile ja varemgi öeldud, et selline pask on väsitav. Ja üldse enamus Mourinhoga kaasnevat on. Aga kõrgel tasemel mängimine ja selle eest hooaja lõpus metalli saada on jällegi tore. Peen balanss igal pool.
                Sa juba küllalt suure staažiga tegelane siin foorumis, peaksid olema harjunud sellega, et vahet pole, mis klounid enda poolt toetavates meeskondades siinsetel on, ikkagi tullakse rantima ka palju väiksema saasta pärast. Näiteks see Barca avatariga gängsterite pidev lärm teemal diver Ronaldo (ei vaidle vastu, aga ma isiklikult ei läheks kusagile väga jebima sellel teemal, kui Realis oleksid härrased Suarez ja Neymar - ok, võib-olla paned üles mingi vine'i, naerad kergelt ja elu läheb edasi, sest võib-olla järgmine mäng otsustab Bale või kes iganes hüljest mängida). See oli, on ja jääb ka nii.

                Kui sa väidad, et Amos otsib endale sobivaid katkeid postidest, siis peaksid vahel ka Hispaania teemat külastama..

                Ning vaevalt, et ükski endast lugu pidav kodanik hakkaks oma klubilisi eelistusi muutma selle pärast, et paar musta lammast klubisse on sattunud.

                Mis puutub mängu endasse, siis mängu alguses olin ma erapooletu, tahtsin lihtsalt head mängu näha (kahtlemata oli see mäng põnev). Aga Costa huiamine (ei vaadanud Pooli mänge eelmised hooajad) kallutas mu erapooletuse üsna selgelt, pakun, et ma polnud ainuke, kelle puhul sümpaatia sellist rada pidi käis. Chelsea oleks pidanud selle mängu ära tegema aga Eriline Üks ja tema jüngrid ei võtnud kandikul pakutud võitu vastu, selle taustal tõmbab see "John Terry man-marking Kuipers" naeru näole küll. Nagu öeldud, mäng oli kõva, seega tekivad ka emotsioonid ja "tihke jobi" siia teemasse, kui mõistad. Mitte, et see just õigustab aga põhjendab ehk küll. Aga Reali teemasse jooksevad mutandid palju vähemagi pärast sisse (näiteks a la, et jaalole ära panna).

                Ma ei tea, kas mu jutt seda peegeldab aga ma üldiselt nõus sinu kirjatükiga. Kui tahad, siis saad ju võimalusel Liverpooli (või kelle iganes) toetajatele ka "in yo' face" teha, küll tuleb neid hetki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Sa juba küllalt suure staažiga tegelane siin foorumis, peaksid olema harjunud sellega, et vahet pole, mis klounid enda poolt toetavates meeskondades siinsetel on, ikkagi tullakse rantima ka palju väiksema saasta pärast. Näiteks see Barca avatariga gängsterite pidev lärm teemal diver Ronaldo (ei vaidle vastu, aga ma isiklikult ei läheks kusagile väga jebima sellel teemal, kui Realis oleksid härrased Suarez ja Neymar - ok, võib-olla paned üles mingi vine'i, naerad kergelt ja elu läheb edasi, sest võib-olla järgmine mäng otsustab Bale või kes iganes hüljest mängida). See oli, on ja jääb ka nii.

                  Kui sa väidad, et Amos otsib endale sobivaid katkeid postidest, siis peaksid vahel ka Hispaania teemat külastama..

                  Ning vaevalt, et ükski endast lugu pidav kodanik hakkaks oma klubilisi eelistusi muutma selle pärast, et paar musta lammast klubisse on sattunud.

                  Mis puutub mängu endasse, siis mängu alguses olin ma erapooletu, tahtsin lihtsalt head mängu näha (kahtlemata oli see mäng põnev). Aga Costa huiamine (ei vaadanud Pooli mänge eelmised hooajad) kallutas mu erapooletuse üsna selgelt, pakun, et ma polnud ainuke, kelle puhul sümpaatia sellist rada pidi käis. Chelsea oleks pidanud selle mängu ära tegema aga Eriline Üks ja tema jüngrid ei võtnud kandikul pakutud võitu vastu, selle taustal tõmbab see "John Terry man-marking Kuipers" naeru näole küll. Nagu öeldud, mäng oli kõva, seega tekivad ka emotsioonid ja "tihke jobi" siia teemasse, kui mõistad. Mitte, et see just õigustab aga põhjendab ehk küll. Aga Reali teemasse jooksevad mutandid palju vähemagi pärast sisse (näiteks a la, et jaalole ära panna).

                  Ma ei tea, kas mu jutt seda peegeldab aga ma üldiselt nõus sinu kirjatükiga. Kui tahad, siis saad ju võimalusel Liverpooli (või kelle iganes) toetajatele ka "in yo' face" teha, küll tuleb neid hetki.
                  Ju mast bi tsouking heer
                  See pole mingi võsa-filosoofide kokkutulek siin.. Tegemist on jalka-foorumiga, kus tögataksegi nii üksteist kui ka toetatavaid meeskondi. Samuti on see koht, kus igaüks võib oma meelsust avaldada nii kuis paremaks peab. Kui ei kannata, siis ära külasta vaid mine pühapäevahommikul Prive'sse, kus käib selline rahumeelsem ning igati ontlik seltskond
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Sa juba küllalt suure staažiga tegelane siin foorumis, peaksid olema harjunud sellega, et vahet pole, mis klounid enda poolt toetavates meeskondades siinsetel on, ikkagi tullakse rantima ka palju väiksema saasta pärast. Näiteks see Barca avatariga gängsterite pidev lärm teemal diver Ronaldo (ei vaidle vastu, aga ma isiklikult ei läheks kusagile väga jebima sellel teemal, kui Realis oleksid härrased Suarez ja Neymar - ok, võib-olla paned üles mingi vine'i, naerad kergelt ja elu läheb edasi, sest võib-olla järgmine mäng otsustab Bale või kes iganes hüljest mängida). See oli, on ja jääb ka nii.

                    Kui sa väidad, et Amos otsib endale sobivaid katkeid postidest, siis peaksid vahel ka Hispaania teemat külastama..

                    Ning vaevalt, et ükski endast lugu pidav kodanik hakkaks oma klubilisi eelistusi muutma selle pärast, et paar musta lammast klubisse on sattunud.

                    Mis puutub mängu endasse, siis mängu alguses olin ma erapooletu, tahtsin lihtsalt head mängu näha (kahtlemata oli see mäng põnev). Aga Costa huiamine (ei vaadanud Pooli mänge eelmised hooajad) kallutas mu erapooletuse üsna selgelt, pakun, et ma polnud ainuke, kelle puhul sümpaatia sellist rada pidi käis. Chelsea oleks pidanud selle mängu ära tegema aga Eriline Üks ja tema jüngrid ei võtnud kandikul pakutud võitu vastu, selle taustal tõmbab see "John Terry man-marking Kuipers" naeru näole küll. Nagu öeldud, mäng oli kõva, seega tekivad ka emotsioonid ja "tihke jobi" siia teemasse, kui mõistad. Mitte, et see just õigustab aga põhjendab ehk küll. Aga Reali teemasse jooksevad mutandid palju vähemagi pärast sisse (näiteks a la, et jaalole ära panna).

                    Ma ei tea, kas mu jutt seda peegeldab aga ma üldiselt nõus sinu kirjatükiga. Kui tahad, siis saad ju võimalusel Liverpooli (või kelle iganes) toetajatele ka "in yo' face" teha, küll tuleb neid hetki.
                    Ei noh, muidugi, foorumivärk. Mul ei ole enda klubi reputatsiooni suhtes mingeid illusioone (ja sul ka ei tohiks olla muuseas ). Trollitagu muidugi, kui materjali on. Ma haiget ei saa. Lihtsalt üllatav, et mingid 35-aastased vennikesed leiavad aega mingeid pilte või vidjosi tuhnida, et neid siis uhkelt lati alt läbi siia teemasse kokku ajada.

                    Ja maitse asi, aga mulle ei paku erilist mõnu mingi vastu inyofeissitamine. Igasugu punased tavaliselt teevad seda hooaja lõpuks ise, kes rohkem, kes vähem, vastavalt delusioni tasemele. Tabeliseis is the ultimate in yo face.

                    Aga jah, whatevs, see pole tähtis teema tegelt üldse.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Trollitagu muidugi, kui materjali on. Ma haiget ei saa.
                      Ma veel ei ole seda laegast avanud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Minu poolt kah kaks senti:
                        * Kohtunik yle yldiselt sitt (Zlatani viga polnud punane, Costa oleks pidanud nahhui minema, yldse ei suutnud m2ngu ohjes hoida jne....)
                        * Chelsea esitus sitt...no tramaeiv6i, mismoodi ei suudeta 90 minsa ylekaalus m2ngides seda m2ngu kotti panna? Ylim passiivsus ja pasarahe!!!
                        * Ainukesed, kes m2ngisid h2sti olid Thibu(meite parim),Terry, Cahill ja Zouma(vahetusest siis)....ylej22nud v6iks v2he peeglisse vaadata!
                        * Jose peale m2ngu isegi j2i ysna sympaatseks oma s6nav6tus(olen samas ainult skysportsi kommi lugenud!)
                        * PSG v22ris kyll v6itu, aga t2na olid ka nemad C*ntid! Eriti ajas n2rvi, et mis kuradi tsirkust too Luiz pidevalt yritas...natuke oleks v6inud rohkem respecti n2idata endise klubi vastu.(PS! Szandor, sorry aga Luizi chelski s2rk on aeg kapi p6hja j2tta tolmnema )
                        * See punane oli kohtunikul ennem juba peos, kui chelski mehed j6udsid isegi "Yo" 8elda
                        * Manu ja Barca f2nnid r22givad kohtuniku piiramisest...lol...istuge endale sisse
                        * Tore on olla j2lle vihatuim klubi...nyyd ka euroopas Haters gonna hate...
                        * Endiselt parim Briti klubi ning liiga on nyyd meie!

                        ja tagant j2rgi kahele penskarile kah 6nne....klubile ja Drogsile

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          See pole mingi võsa-filosoofide kokkutulek siin.
                          Käid lugemas ka siin üldse?

                          Tekstide põhjal mida selles foorumis kirjutatakse võiks arvata, et 90% kasutajaskonnast on NASA raketiteadlased.
                          Või vähemalt tipp-poliitikud.


                          Ja RealFan väljendaski seda, et igaüks kirjutagu mis tahab. Ning sellega võiks ära harjuda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Ju mast bi tsouking heer
                            See pole mingi võsa-filosoofide kokkutulek siin.. Tegemist on jalka-foorumiga, kus tögataksegi nii üksteist kui ka toetatavaid meeskondi. Samuti on see koht, kus igaüks võib oma meelsust avaldada nii kuis paremaks peab. Kui ei kannata, siis ära külasta vaid mine pühapäevahommikul Prive'sse, kus käib selline rahumeelsem ning igati ontlik seltskond
                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Ja RealFan väljendaski seda, et igaüks kirjutagu mis tahab. Ning sellega võiks ära harjuda.
                            Täpselt nii

                            Kommentaar


                              Boss viskab kildu:


                              Kommentaar


                                Njaa, Chelsea ja Porto kaotanud 0 mängu CL-is sel hooajal, ülejäänudel on vähemalt 1 kaotus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X