320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ega sa juhuslikult ei märka, et barca vendade kollektiivne "aga teised tegid ka" (subjektiivne tähelepanek) ning sarnaselt sinule 100 video toppimine selle tõestuseks on just täpselt see, mis teeb asja veel madalamaks? Eriti põhjendamine stiilis "jalgpall ongi selline". Et see osa on siis nauditav? Kas tõesti on siis munad nii väikesed või on embleem nii tähtis, et öelda: busquets on cunt?

    Usu mind, vastupidiselt populaarsele arvamusele, erilist kognitiivset dissonantsi sellises olukorras ei teki. Pigem just olukorras, kus mehena tead, et ega see väga õige ei ole, kuid staatus ja klubi embleem "kohustab" bussunussut kaitsma. Aga eks igale ühele oma
    Umm, kas sa üldse seda arutelu lugesid või? Äkki loed? Kes see siin Busquetsi kaitseb? oot, tegelikult pole vaja, las ma tsiteerin ennast veelkord:
    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Mitu Barcelona mängu sa näinud oled? Kui piilur Busi ebameeldivusest saan üldjoontes suht hästi aru, siis Pedrot mingis ebatavalises näitlemises on küll suht veider süüdistada. Kui ta üldse midagi teeb, siis võibolla pisut kergelt kukub mõnes situatsioonis.
    Jutt käib selle üle, et Pedrot mingist näitlemises või erakordses daivimises süüdistada on lihtsalt jabur. Ükski Barca fänn ei kõssa ka kui räägitakse Busist või Alvesest või Neymarist või Albast või kellest iganes. Neil on omad positiivsed jooned ja ka negatiivsed.

    Kommentaar


      Esimest korda siin foorumis ei saa nõustuda plastic'99-ga. Jätkuvalt saan alati nõustuda LeeRomenoga. Ajalooline hetk.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        mul jooksis veidi lühisesse ööhakul ja võtan sõnad tagasi.

        Kommentaar




          Falcao to be nr 9....
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Et siis postitades video classicost aastast 2011 on su väide tõestatud?
            Mu väide ei pea olema tõestatud, sest see on isiklik seisukoht. Ma ei väitle sinuga selle üle, kas mulle peaks barca pedrod meeldima.

            Kui sa vaatad neid videosid, siis ühes jookseb barca mees keskjoone juures vastasele ise sisse ja võtab näost kinni ning teises kukub Cahill vastase kastis kergelt. See ongi see vahe, miks üks dive on eriti vastumeelne ja tänu selle absurdsusele ka mees ja meeskond.

            Kommentaar


              Algselt postitas realking Vaata postitust
              Mu väide ei pea olema tõestatud, sest see on isiklik seisukoht. Ma ei väitle sinuga selle üle, kas mulle peaks barca pedrod meeldima.

              Kui sa vaatad neid videosid, siis ühes jookseb barca mees keskjoone juures vastasele ise sisse ja võtab näost kinni ning teises kukub Cahill vastase kastis kergelt. See ongi see vahe, miks üks dive on eriti vastumeelne ja tänu selle absurdsusele ka mees ja meeskond.
              Ja seal on ka video kuidas Drogba jookseb kellegiga võidu ja siis äkki lendab pikali hoides näost kinni, kuigi näkku ei tabanud teda midagi.
              Mis puudutab ebasümpaatiat, siis selle koha pealt on sul õigus, see on väga isiklik ja seda muuta ei saa, lihtsalt tundub, et sa oled konkreetselt näinud ühte el classicot aastast 2011 ja nüüd juba 4 aasta järjest vihkad Pedrot ühe mängu põhjal, sest kui sa oleks Barcelona mänge rohkem näinud, siis Pedrot mingit näovigastust teesklemas pole ma rohkem küll näinud. Mõnikord kukub ta tõesti liiga kergelt, aga et ta oleks mingi legendaarne daiver ja petja, eriti võrreldes osade meeskonnakaaslastega, on lihtsalt vale.

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kõik dive'ivad igalpool, nahui siin arutada. Drogba, Gerrard ja Rooney olid ühed suurimad koomikud üldse. See, et nad üritavad seda maskeerida inglise bloke'i karmi fassaadi taha ja mõned rumalamad ära petab ei muuda seda mitte tõeseks.
                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                See on lihtsalt kultuuriline erinevus. Vaata natukenegi Lõuna-Ameerika liigasid või kasvõi Copat. See ei ole nende jaoks häbi sellises mõistes nagu meie kultuuriruumis seda mõistetakse - see on loomulik mängu osa ja keegi ei tee sellest numbrit kui cunt sa välja näed seda tehes.
                Aitäh. Sellega võinuks arutelu piirdudagi.

                Arvatavasti on enamustes vähegi pildil olevates meeskondades suurema või vähema kontsentratsiooni jagu cunte. See, kas eelistatakse kaklevaid, vigastavaid, kohtunikke ümbritsevaid, hammustavaid, nutvaid, veeretavaid või petvaid, on maitse asi.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Võtame siis teema kokku. Barcale sobib, et Pedro daivib ja jätkab meeskonnas ning chelski fännidele sobib, et Pedro ei tule. Edu teile selle kolumbialasega seal paremal äärel
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    hahah. barca oinad on siia ka ohkima jõudnud

                    Kommentaar


                      Kust tead, et Pedro paremaks kui Cuadrado osutuks.Paremal põhivend ikka Willian.

                      Kommentaar


                        annab tunda et me see suvi tränsferitega ei tegele kui me pikalt sellest juttu ajame kes kõvem daiver on

                        atleti postitas vahepeal et Falcao saab 9'ks, mis ei tohiks midagi väga head näidata, 11 jäi ju vabaks
                        ise pole küll kõige suurem fanatt uskuma sellesse numbrimaagiasse aga ju mees ise teab ja uurib ettepoole. loodetavasti ei ole ühte sama klubi (atleti) ja ühte sama numbrit (9) viimasel kahel mehel peale selle et nad ründajad on muud väga midagi ühist
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          yo

                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Süda jahtub ära.
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              kaua te seda yokohama õudus-logo, mille kõrval manku chevy nagu disaini-ime välja näeb, kandma peate?
                              särk ise päris muhe retrokas.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Hazardi tribuudist wordprezile saan veel aru, aga mida see Oscar täpsemalt seal pildi peal teeb?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X