320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelmine aasta oli pigem nii, et algul saadi juhtima ja siis keerati mäng kinni.

    Kommentaar


      Kõik jäävad ette.
      varupallivarupumpaja

      Kommentaar


        Ma küll seda jalale astumist ei näe. Costa on ses mõttes naljakas kuju, et kui mäng läbi, siis kaisutab kõiki enda suuri vastaseid, mõlemad naeravad ja kõik on sõbrad.

        Kommentaar


          costa paras kukk, aga vürtsi vaja, viimasel ajal liiga palju
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Kommentaar


              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Muidu mängupilt oli eile okei ju, Hazard üritas terve mängu midagi luua. Costa lihtsalt kiusab vastaseid, muud ta ei tee. Sellest ma ka aru ei saa, et miks ta iga rünnak vasakule äärele tõmbab, nii jätab keskelt täiesti tühjaks, ehk seal ei tee keegi mingeid jookse ei kaitsete taha ega vastu. Teine viga mis Costal koguaeg teeb, ta ei lähe sinna 5 kasti joonele tühja lükkama, vaid tõmbab alati penalti punktini tagasi, kus on juba Cesc või Hazard või keegi muu. Remy oli eile 10 minutiga palju positiivsem, kui Costa terve mänguga. Väärisime võitu, kuid "killer instincti" puudumine tõi meile kaotuse, Stoke teist mängu järjest laiatab meile sellise mummu. Tahaks öelda, et international break teeb paremaks, aga kardan, et on just vastupidi. Laguneme jälle koost ja hakkame nov lõpp uuesti.
                FCTW

                Kommentaar


                  Tõenäoliselt ei muudaks ka treenerivahetus asju suurel määral paremaks. Asi peab mängijates ka olema.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma kogu aeg arvasin, et Ramires ei oska ingleesi (vt. cockney piipõl vs Mark Clattenburg) ja siit on jäänud mulje, et ta on üleüldse paras tainas. Aga eilses Match of the Day's ütles üsna soravalt
                    Mis saidilt sa MOTD vaatad? Linki palun

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Mis saidilt sa MOTD vaatad? Linki palun

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Keegi abiellus vahepeal.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                            Marv jääb kuivale vist
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Võib-olla Brann hakkan nüüd vihast korralikult taas paugutama?
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Andestust, aga miks Pedrost on saanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X