320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Matchy Vaata postitust
    tulin tagasi ja ütlen veel kord, vabandust jalgpalligeenius ertz, kui see sind solvab, aga ballack lükkas palli ära ja hyypia silmadest on näha, et ta sihib palli
    hahahahaaa super. edaspidi kohtunikel paluks jälgida mängijate silmi mitte jalgu

    valus kloun.

    Kommentaar


      Algselt postitas Matchy Vaata postitust
      tulin tagasi ja ütlen veel kord, vabandust jalgpalligeenius ertz, kui see sind solvab, aga ballack lükkas palli ära ja hyypia silmadest on näha, et ta sihib palli
      Vaata üks asi on see, mida ta tahab teha, teine asi on see, mida ta teeb. Mitu punast kaarti on tänapäeva jalgpallis tahtlikud? Mitu on kogemata saadud?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Matchy Vaata postitust
        PS: Kohtunik jättis Liverpoolile pennu andmata ja vilistas nii kergelt chelsea kasuks
        Aamen selle peale !

        Kommentaar


          Algselt postitas Matchy Vaata postitust
          hyypia silmadest on näha
          selle osa peale ma kukkusin toolilt. ja ausalt.

          Kommentaar


            tra küll, ma hoopis nägin et kohtuniku silmad olid hoopis ühe toreda naisfänni tissidel kui see situatsioon oli, niiet kohtunikule kinga ja mäng uuesti mängida!

            Kommentaar


              Algselt postitas Matchy Vaata postitust
              tulin tagasi ja ütlen veel kord, vabandust jalgpalligeenius ertz, kui see sind solvab, aga ballack lükkas palli ära ja hyypia silmadest on näha, et ta sihib palli
              Silmadest on näha?? Nojah, see et volber on, ei tähenda, et sa pead ennast kohe kooma jooma..
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                Algselt postitas Matchy
                kle lõpeta, ma ei saa, kuidas kõik Chelsea fännid on nii vaimukad, täitsa lõpp
                palun mine magama täikrae

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Täis oled või?
                  Ei, lihtsalt Chelsea puhul on tegu klubiga, kes kuulub mu lemmikute hulka. Finaalis aga ei ole kahtlustki, et kelle poolt olla ja närvitseda.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Ei, lihtsalt Chelsea puhul on tegu klubiga, kes kuulub mu lemmikute hulka. Finaalis aga ei ole kahtlustki, et kelle poolt olla ja närvitseda.
                    Aa. Ei no siis on okei.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Aa. Ei no siis on okei.
                      elupõline punane peabki ju manut ja liverpooli toetama
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ertz Vaata postitust
                        järjekordne tõestus sellest et kõik roma fännid on debiilikutest idioodid kretiinsete kalduvustega...

                        mängis palli??? mismoodi ta mängis kui ta palli ei puutund???
                        ära üldista inglise homo

                        EDIT: ja sina Matchy tõesti mine maga kaineks

                        Kommentaar


                          Ei, lihtsalt Chelsea puhul on tegu klubiga, kes kuulub mu lemmikute hulka. Finaalis aga ei ole kahtlustki, et kelle poolt olla ja närvitseda.
                          imelikud sõnad kellegilt kellel avataris manu vapp
                          If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                            elupõline punane peabki ju manut ja liverpooli toetama
                            elupõline punane toetab moskva spartakit, stalinit ja viinapoode

                            E: matigol, kui raske on mõista et kõigil ei ole ainult üks lemmikklubi, vaid on mitu, kuid ainult üks on kõige südame lähedasem ja seda võimalust klubi fännata ei vahetaks isegi kogu maailma raha vastu. Theres only one UNITED! mõistad?!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Õnne chelseale.
                              Tõmmake nüüd ilusti ManU-le kott pähe finaalis.

                              Kommentaar


                                Aga mõtle kui tore siis ju.. saad finaali tulemusest olenemata tähistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X