320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cuadrado peaks siis kotis olema tõesti. Medical läbitud saab siis asi ametlik. Peaks homme lõunaks kõik korras olema siis võib juba City vastu platsile joosta.
    Schürrle paistab siis Wolfsburgi minevat....27 miljonit eurot+boonused! Tõsi peaks olema siis järjekordne suurepärane müük.

    Kommentaar


      Kuulukse, et Fabregas olla täna ka kergemat trenni teinud. Tahaks arvata, et kui on mingigi variant ta homseks valmis masseerida, siis seda ka tehakse. Aga veel eriti positiivselt meelestatud pole, ka mängu suhtes.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        3 mängu bänni Costale. Õige kah.

        Kommentaar


          Kohutav ebaõiglus! FA seebiks!







          #noconsitency #campaignagainstchelsea #FAiscorrupt

          Kommentaar


            Tüüpilise tibla komme kohe teistele näpuga näitama.
            Deal with it, ju pole nii sümpaatne mängija overall siis et FA silma kinni pigistaks.
            Stamp oli ja karistus järgnes, ebaõiglust siin ei ole.

            Loodetavasti jälgib FA teisi mängijaid ja tahtlikke stampe nüüd oolsamalt ja karistused järgnevad.
            Ikka imestan, kui mehed jalgpalli oskavad mängida, aga kõrvade vahel on nii mõnelgi üllatavalt vähe.

            Kommentaar


              Kui Sürrle eest 30milli euri saate, siis props, kes selle hinnaga ta huntidele maha suutis ärida. Ma ei suuda mõista, mis kuradi valemiga Saksa klubidelt niimoodi lüpstakse, samal ajal kui BLi mängijad tulevad pm kommihinnaga.
              Antud juhul on veel faktoriks see, et Chelsea otsib ju võimalust, et sakslasest lahti saada. Ma ei mäleta palju te ta eest algselt maksite, aga minu arust oli see vähem kui 30milli€. Küsimus on siis selline, mis kuradi valemiga on a pricetag tõusnud? Pole õieti mängugi saanud või kui on, siis pole midagi erilist korda saatnud.
              Ainus vähegi loogiline lahendus oleks vast see, et lepiti kokku, et Wolfsburg saab first dibs mingitel mängijatel, kellest Chelsea tahab tulevikus lahti saada vms ja saab paremaga hinnaga. Tõsine mindfuck ikka, niimoodi Schürrle eest üle maksta, samas Chelseal on selle uue wingeri jaoks plekki vaja, nii et mingi keerulisem diil tundub loogiline.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Kui Sürrle eest 30milli euri saate, siis props, kes selle hinnaga ta huntidele maha suutis ärida. Ma ei suuda mõista, mis kuradi valemiga Saksa klubidelt niimoodi lüpstakse, samal ajal kui BLi mängijad tulevad pm kommihinnaga.
                Antud juhul on veel faktoriks see, et Chelsea otsib ju võimalust, et sakslasest lahti saada. Ma ei mäleta palju te ta eest algselt maksite, aga minu arust oli see vähem kui 30milli€. Küsimus on siis selline, mis kuradi valemiga on a pricetag tõusnud? Pole õieti mängugi saanud või kui on, siis pole midagi erilist korda saatnud.
                Ainus vähegi loogiline lahendus oleks vast see, et lepiti kokku, et Wolfsburg saab first dibs mingitel mängijatel, kellest Chelsea tahab tulevikus lahti saada vms ja saab paremaga hinnaga. Tõsine mindfuck ikka, niimoodi Schürrle eest üle maksta, samas Chelseal on selle uue wingeri jaoks plekki vaja, nii et mingi keerulisem diil tundub loogiline.
                Saadi 25 + kopikate eest. Seega suht 1-1 diil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Kohutav ebaõiglus! FA seebiks!
                  Nõus!
                  Vähe sai!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    No just. Minu arust on Schürrle üks väga hea ja ütlemata kuul mängija. Ma polegi aru saanud, miks ta Mourinhole ei meeldi. Aga ei imesta suure rahasumma üle. Kui saab mänguaega, on tast tublisti kasu.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ma ei ütle ka, et ta kehv või lambikloun oleks, lihtsalt niimoodi oleks saanud selle hinnaga mängida, et jube. Klubi ja koondis on muidugi 2 erinevat asja, näiteid on miljon.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Saadi 25 + kopikate eest. Seega suht 1-1 diil.
                        On 13 June 2013, Chelsea confirmed via their official website that they had reached an agreement with Leverkusen for the transfer of Schürrle. With the transfer fee reported to be in the region of 21 million (£18 million).

                        Seega ei ole suht 1-1 diil vaid täitsa korralik kasum järjekordselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kohutav ebaõiglus! FA seebiks!

                          #noconsitency #campaignagainstchelsea #FAiscorrupt


                          ongi olemas....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                            Pean tunnistama, et meie koos teiste vabamüürlastega oleme tõesti selle kohutava vandenõu taga.
                            #Illuminati

                            Kommentaar


                              Cuadrado teema siis ametlik. Rõõmsad?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Kui Sürrle eest 30milli euri saate, siis props, kes selle hinnaga ta huntidele maha suutis ärida. Ma ei suuda mõista, mis kuradi valemiga Saksa klubidelt niimoodi lüpstakse, samal ajal kui BLi mängijad tulevad pm kommihinnaga.
                                Antud juhul on veel faktoriks see, et Chelsea otsib ju võimalust, et sakslasest lahti saada. Ma ei mäleta palju te ta eest algselt maksite, aga minu arust oli see vähem kui 30milli€. Küsimus on siis selline, mis kuradi valemiga on a pricetag tõusnud? Pole õieti mängugi saanud või kui on, siis pole midagi erilist korda saatnud.
                                Ainus vähegi loogiline lahendus oleks vast see, et lepiti kokku, et Wolfsburg saab first dibs mingitel mängijatel, kellest Chelsea tahab tulevikus lahti saada vms ja saab paremaga hinnaga. Tõsine mindfuck ikka, niimoodi Schürrle eest üle maksta, samas Chelseal on selle uue wingeri jaoks plekki vaja, nii et mingi keerulisem diil tundub loogiline.
                                Mis propsi siin visata? Saadakse papp kätte ja ostetakse kohe sama raha eest asemele kaks aastat vanem Cuadrado, kes pole tegelikult mitte sittagi teinud veel kõrgel tasemel. Schürrle on maailmameister ja ennast ka Bundesligas hästi tõestanud. Chelseas ei löönud paljuski läbi põhjustel, et ei sobi Mourinho plaani. Olen päris kindel, et Schürrle hakkab Bundesligas korralikult lammutama, kui regulaarselt mängida saab. Kui Schürrle statistikat vaadata, siis on see üsna korralik siiski. Kui vaadata mängijate turgu, siis pole Schürrle eest 30 miljoni maksmine kindlasti ülemaksmine. Eriti kui arvestada, et Wolfsburg toob klubisse Saksamaa koondislase, mis müüb kindlasti hästi fännide hulgas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X