320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal
    Mine vaheta avatari ja lemmikklubi mitte ära paugu siin konn.
    Miks nassu, miks
    Miks ma pean, kui ütlen, et Chelsea taob Barca vabalt mutta

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Miks nassu, miks
      Miks ma pean, kui ütlen, et Chelsea taob Barca vabalt mutta
      Sinu lause oli ,,Barca taob vabalt mutta,, kirjuta järgmine kord, et Barca taote vabalt mutta oleks väga palju lihtsam aru saada.

      Ma olen primtiivne-ebatolerantne-arutult ründav kui keegi hakkab minu liivakasti kusema. No offence all good

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Sinu lause oli ,,Barca taob vabalt mutta,, kirjuta järgmine kord, et Barca taote vabalt mutta oleks väga palju lihtsam aru saada.

        Ma olen primtiivne-ebatolerantne-arutult ründav kui keegi hakkab minu liivakasti kusema. No offence all good
        Ei kirjuta.
        Sul pole liivakasti.

        Kommentaar


          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
          Batsu ei sobi/sobinud meie systeemi v2ga. M6ned tap-in v2ravad ta kyll l6i, aga enamasti kui m2ngis siis minu arust oli alati ysna pildist v2ljas. Ei olnud klapp tiimiga eriti hea nagu Baka peaaegu.
          300 minutiga ei saa väga järeldusi teha imo
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Saab kyll. Mina just tegin ja Conte tegi kah! Ma saan aru kyll, et yritad parastada, aga 2kki istud oma arvamuse sisse endale

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Ei kirjuta.
              Sul pole liivakasti.
              Ära põe minu munn on ikka suurem kui sinuoma.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ära põe minu munn on ikka suurem kui suema.
                pic or go home
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Chelsea fännideühendusel Taanist õnnestus teha intervjuu ei kellegi muu kui Tom Henning Øvrebø'ga. Pool tundi tagasivaadet 9 aastat tagasi toimunud kurikuulsale poolfinaalile.

                  Kommentaar


                    Võimas poolaeg. Kahju, et õnne pole. Willian lõi kaks korda kaugelt posti :/
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Üks tiksub seni niisama Londonis, teine tahab väravaid ka lüüa.
                      Ebaõnn.

                      Kommentaar


                        Minu arust see esimene poolaeg näitab üsna hästi, kuidas mängida pallivaldamisele orienteeritud meeskondade vastu. Meestel kohad kaitses kenasti sisse võetud ning niisama lollilt survet tegema ei minda. Tihtipeale tekibki nii rohkem võimalusi kui palli hoidval meeskonnal. Kui siin nüüd kedagi "tiksumises" süüdistada, siis pigem ikka Barcat. Chelsea on palju ohtlikum olnud.

                        Kommentaar


                          Realfan, ta mõtleski, et Barca tiksub niisama. Igatahes Willian lõi ära, Hazard kuidagi liiga sitt täna, Morata sisse ja vahe suureneb.
                          EDIT: Nagu Real vs PSG mängus, Nii ka Barca vs Chelsea mängus. Ehk Chelsea fännid oskavad siin täpsemalt öelda aga minu arvates koosseisu ja vahetustega astuti ämbrisse. Kus on Morata? CONTE HALLO BARCA LÕI ÜHE TAGASI! 80 minutit mängitud ja ikka ei ühtegi vahetust
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Chelsea hingeeluga väga kursis ei ole, aga ju siis arvas Conte, et Hazardist ja Pedrost on rohkem kasu olukorras, kus palli väga ei saa. Messi neutraliseerimisega saadi hästi hakkama, aga vähegi pikemad söödud vasturünnakute ajal läksid tihti selgelt adressaadist mööda, eriti need Hazardi omad. Messi andis ka lugematul hulgal valesööte, kuid enamasti olukorras, kus kaks meest tal peal olid. Hazard oleks ehk rohkem ja sirgjoonelisemalt mehi ette võtta aga ega täpselt ei tea, mida Conte talle ütles. Praegu jäi küll mulje, et Moratast oleks palju rohkem kasu olnud.

                            Chelsea oli nagunii terve mängu põhimõtteliselt surve all. Willian oma pilti vist selgeks ei saanud, tema oleks ehk võinud välja võtta ja Pedro paremale lükata (Barcas ta vist mängis paremal, ei?). Aga noh, seal päris mitu meest tegid kergelt nahka, enne kui Messi tühja sai lükata.

                            Chelsea jättis mulle oluliselt parema mulje, mänguplaan nullis täielikult Barca pallivaldamise ära. Aga üks olukord kaitses ja kehvad lahendused rünnakul... raskeks läheb siit edasi saamisega.

                            Kommentaar


                              Ootasin peale Chelsea juhtväravat Giroudi, oleks võinud pikemalt seda palli mängima hakata.

                              Kommentaar


                                mina olen pigem rahul. ilmselt Conte teadis mida oodata, kuidas oodata ja mida ette võtta. meenutas küll kohati ca Guardiola aegset Barcat kes veeretab 90% mängust oma kaitsjate vahel palli, aga eks Chelsea selle peale ka selgelt mängis. liine hoiti ilusti, markeerimine toimis päris asjalikult. v.a. olukord kus Paulinho peaga löögile sai oli enamuse ajast kaitsekohustus kõigil täiesti selge ja piisas vaid ühest suuremast peeretusest et Messilt ära imeda. peab ka tõdema et ei olnud õnne Williani postidega ja Hazardilt ka paar okeid võimalust. ehk Noul läheb paremini ja lööme vähe nobedamalt ära ja siis keerame lukku. katki ei ole midagi, siit hea motiga United laupäeval kahvli otsa ajada. üllatav algkoosseisu valik, aga eeldan et Camp Noul minnakse Giroudiga peale kohe
                                Algselt postitas zip
                                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X