320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Ei hakka guugeldama, küsin parem siin: neutraalne?
    Putney end on teadaolevalt ainuke UKs, kus on kokku lubatud "istuma" nii kodu-, võõrsil-, kui ka täitsa neutraalsed fännid. Fulham on selleks UEFAlt suisa eraldi loa hankinud, viidates igasugu intsidentide puudumisele ja suurele stjuuardite hulgale. Fulham ju teadatuntud pere klubi, kus väga palju mässu pole. Ma ise olin küll ainult Chelsea fännidele mõeldud alas, kuid niipalju kui mina olen antud staadionit külastanud, on praktiliselt kogu tribüün alati sinine.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Tuleva aasta home kit:



      Kuidas selle palli püüdmisega on, kui värv niimoodi tilgub?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Kuidas selle palli püüdmisega on, kui värv niimoodi tilgub?
        Loodetavasti nagu ühele premmi kiiprite teravasse tippu kuuluvale vennale kohane. Ja isegi, kui ei, siis huvitavaid alternatiive leidub

        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          SSN: Bayer Leverkusen say club are in talks with Chelsea over transfer of Andre Schurrle.

          Done diil siis sellisel juhul, nagu juba mitu nädalat ka sahistati. Ainuke küsimus, kas De Bruyne antakse nüüd sinna või on straight cash?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Pidavat olema raha ja De Bruyne laenule aastaks. Samas Dortmund pidavat 15 milli pakkuma De Bruyne'i eest.

            Kommentaar


              Kes see neid ostu- ja müügiotsuseid teeb? Need ei peaks natukenegi läbi peatreeneri käima?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kes see spagega mööda lendab? Ei saa aru.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Kes see spagega mööda lendab? Ei saa aru.
                    http://25.media.tumblr.com/8f1b547d7...v8fxo1_500.gif
                    vinge, Eden poiss oli see vist, kes liugu lasi

                    Kommentaar






                      Karika pidi eile tagasi andma. Aga "We'll sing it til May, We'll sing it til Maaaay, Champions of Europe, We'll sing it til May"

                      Lambiuudistest veel, et JT otsustas antud üritusel Bernsteinile arusaadavatel põhjustel kätt pihku mitte visata, tekitades kuluaarides kohe palju kihinat.

                      Kommentaar


                        JT respect! Toetan teda.
                        PS. Tuttavad kes käisid Moskvas tegid sümpaatse video

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Täna tuleb kas lihtsalt mingi haiglane tagant rammimine või kusine 1-0 võit on minu prediktsioon. Skeptiline
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Cech (c);
                              Azpilicueta, Ivanovic, David Luiz, Bertrand;
                              Ramires, Mikel;
                              Hazard, Mata, Oscar;
                              Torres.


                              Pink: Turnbull, Ferreira, JT, Lamps, Benayoun, Moses, Ba

                              Kuna päeva esimene mäng kukkus äsja suurejooneliselt perse ja gunnarid ka ei väristand, siis veits nagu sitt tunne on selle tuleva mängu suhtes. Teisest küljest, ma vaatan koosseisu ja mõtlen liverpool lol. 0-0 siis ilmselt. Torres on veits wtf startija tho.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Mis panused on, kas väljakule tuleb Torres või Zorres? Ba peaks jah rohkem puhanud olema ja pingeid ka vähem olema Liverpooli vastu. Eks see Benitez ole teadatuntud taktik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X