320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas M1kker Vaata postitust
    jagage mulle ilusat liikuvat pilti ja ma armastan teid oma suurest südamest
    Kui Sopcasti kasutaja oled, siis Channel - 146104 pealt tuleb neutraalset ja väga professionaalset venekeelset kommentsit (mis sest, et ma kogu jutust ca. 35% aru saan. Põnev on ja kvaliteet hea - tingimusel et kanal juba offline ei ole. Ei julge proovida ka).

    Aga reeglina oskavadki venelased kõige paremini piraatlusega tegeleda, nii et soovitan http://livetv.ru/eventinfo/185720_chelsea_basel/ vaadata. Muidu aga vana hea http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...95&part=sports

    Kommentaar


      Tublid poisid!

      Kommentaar


        Pathetic, just pathetic. No see oli veel sitem mäng kui Evertoni vastu, kurat mis juhtunud on? Hooaeg algas paljulubavalt, Bayerni vastu tegid igati võimsa mängu tegelt ja nüüd - sitt mis sitt. Eelmine aasta oli raskem grupp ja ei saanud edasi - kurat kui see aasta ka edasi ei saa, siis on ikka tõesti nutused ajad Chelseal käes. Basel ilmselt oli kõige ebamugavam vastane sellest satsist, aga kurat seda Schalket teab. Potentsiaali on, häid mängijaid ju tegelt palju, aga no miks kurat asi väljakul ei suju enam. Ja osad vahetused - miks De Bruyne ja Essien ära kaotatud on, miks eelistada Eto'o/Ba kombinatsiooni Torres/Schürrle asemel? Fuck this bullshit.
        Remember, remember, we're shit in November!

        Kommentaar


          Kõik te suured chelsea fännid... olge nüüd nii armsad ja vaadake oma teema 822. lehekülge. ERITI just neid postitusi mis tulevad peale alagrupi meeskondade teadustamist

          nõrgematele IT gurudele teen asja lihtsamaks:
          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...sea-FC/page822

          Kommentaar


            AHHA Super!
            Kõige kergemad tiimid vastas teil Cl-s ja juba esimene mäng põruvad. Küll tänane õhtu on ikka imeline, nagu ka siis kui everton teile ära tegi LOL

            Mou vist lootis, et Eto on sama hea nagu ta oli Barcas kunagi? Huiat

            Kommentaar


              Täielik treeneri kaotus. Mourinho ei saaks nagu üldse asjale pihta, et kuidas see kamp häid mängijaid mängima saada.

              Kommentaar


                Parim õhtu Loodan et sõpradest fännid seda ei loe,sest... muidu.....
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Sakslastel siiani tagumik valus Allianzil taha saamisest 2012. aastal?

                  Kommentaar


                    Huvitav kas ma olen ainus kes nagu ei tule mujale teemadesse mingit s*tta ajama ?
                    Väga aus olla siis ma isegi ei viitsi saksa teemat lahti teha, rääkimata mingi jama kirjutamisest sinna

                    Leheküljel 822 kirjutasin minagi... ent " siiski Meistrite liiga "

                    Nojah... jään huviga ootama laupäevast mängu Spursi vastu

                    Kommentaar


                      HAHAHA mine munni hea töö PAAASEL

                      Kommentaar


                        Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                        Basel ja Steua on näidanud läbi aegade superhäid mänge kohati, jättes nii mõnegi suurema kala kõht taeva poole ulpima
                        told ya
                        The One and Only

                        Kommentaar


                          Hazardi halvim mäng ever? Tulnuks välja vahetada. Lamps ja Cahill ja Ivan piiiikaks ajaks pingile. Luizile peaks ainult maadmööda söödud lubatud olema. Jaanuaris paluks Southamptonist uus LB. See veider mäng, kus midagi ei õnnestu ja ei saa aru miks. Unustada. Edasi minna. Tervitan erivajadustega sakslasi ka. Keeps it up guys
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Mourinho out nii ikka ei saa...

                            ta mängib vist mingi vana ideoloogia järgi et siis kui läks siis oli hea ja nüüd üritab tagasi tuua seda. Williani mina väga ei märganud, Lampard, Hazard, IVAN, Cahill, Eto'o pasad. Luiz võiks ka ikka kuhugi mujale vaadata kui täiesti ette ja sinna ainult peksta no täpselt sama pask nagu Ivan oma tsenderdustega.. nahhui te teete. Oscar ainult jäi hea mekiga sest lõi ära ja kõmmutas igitoorelt lati ära aga ega siin kedagi kiita pole, väga sitt mäng, võtke aru pähe mehed irw
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Rafa in jah
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Ei tea, miks meie omad siin pauguvad. Tagumiku teema ka ju nüüd 1-1 ja poleks justkui põhjust.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X