320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas decrakas Vaata postitust
    told ya
    steaua kaotas btw, Või teeme nii, et mainime KÕIK mitte favoriidid tiimid ära ja kui üks üllatab, siis uhkustame kui tark ma ikka olen!
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Ma ei oska isegi öelda mis pask see eile väljakul toimus. Esimene pealelöök oli Oscarilt 45 mis läks sisse. Kõik -üks löök! Basel mängis ikka nii üle nad söötudega, vahepeal iseennast ka üle, muidu oleks 1-3 ka olnud. Mida Mourinho mõtles üldse? Seis on 1-1 on vaja võita ja toon kaks kummi sisse ??? Sellepärast tullakse ka siia paukuma sest see oli lihtsalt HALE !

      Kommentaar


        Kannatust, gloryd, kannatust...
        KTBFFH

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Rafa in jah
          Aga polekski ju paha mõte. Treenerina ju igati pädev vana ja Napoli suutis ka eile Dortmundi kotti pista, aga see selleks. Kaks kaotust järjest ei ole üldse hea. Midagi peab muutuma ja kiiresti või näeme varsti jälle uut treenerit Chelsea eesotsas. Kombo Torres/Schürlle Toimis ju hästi(see ainuke kord kui seda prooviti). Miks lõhkuda toimivat asja. Saan aru, et mehi on palju ja kõik tahavad mängida, aga iga mäng uue koosesuga peale minemine ei ole kah õige.

          Kommentaar


            Williani ja Eto'o ostud paistavad selles valguses ikka täiesti võta-aga-pane-tagasi diilid. Mõistusevastane kommišoppamine. Muidugi, time will tell, aga osta sisse ukraina brass ja võõrandada eelmise hooaja parim mängija? Mou is losing it ja seda näitas juba Reali karjäär.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas MMclub Vaata postitust
              Huvitav kas ma olen ainus kes nagu ei tule mujale teemadesse mingit s*tta ajama ?
              Väga aus olla siis ma isegi ei viitsi saksa teemat lahti teha, rääkimata mingi jama kirjutamisest sinna

              Leheküljel 822 kirjutasin minagi... ent " siiski Meistrite liiga "

              Nojah... jään huviga ootama laupäevast mängu Spursi vastu
              Ehk siis järgmise laupäevast jah ? See nädalavahetus on kavas Chelsea-Fulham ja siis 28. on mäng Spursiga.

              Aga muidu järgmiseks mänguks täitub täpselt kuu aega meeskonna viimasest võidust (21.08 2:1 võit Aston Villa üle).

              Pärast seda siis seeria:
              0:0 ManU
              1:1 Bayern (kaotus penaltiseerias)
              0:1 Everton
              1:2 Basel

              Arvestades Romani ja kui pikalt CL võitjale di Matteole aega anti, siis peaks vist hasmourinhobeensackedyet.com'i vist käima panema ? (mitte, et see ratsionaalne või mõistlik oleks, aga nii need asjad tunduvad käima ju vene rikkuri peas)...

              Kommentaar


                according to this http://www.hasbenitezbeensackedyet.com/ on Rafa siiani IN veel ju

                Kommentaar


                  Järgmise laupäeva mängu jah ...
                  Ega see nv ka ei tule lihtne mäng aga ootan ikkagi järgmise nädalavahetuse mängu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ehk siis järgmise laupäevast jah ? See nädalavahetus on kavas Chelsea-Fulham ja siis 28. on mäng Spursiga.

                    Aga muidu järgmiseks mänguks täitub täpselt kuu aega meeskonna viimasest võidust (21.08 2:1 võit Aston Villa üle).

                    Pärast seda siis seeria:
                    0:0 ManU
                    1:1 Bayern (kaotus penaltiseerias)
                    0:1 Everton
                    1:2 Basel

                    Arvestades Romani ja kui pikalt CL võitjale di Matteole aega anti, siis peaks vist hasmourinhobeensackedyet.com'i vist käima panema ? (mitte, et see ratsionaalne või mõistlik oleks, aga nii need asjad tunduvad käima ju vene rikkuri peas)...
                    Näe, täitsa võimalik on viisakalt postitada
                    Di Matteoga oli see keiss, et teda ei tahetud algusest peale. Aga Pep saatis pikalt ja siis kiirelt muud varianti ei leitud. Josega räägiti esimesi jutte juba detsembris vist ja kevadeks (nagu rääkis kasutaja ChelseaFC mulle) oli mingisugune eellepingki juba tehtud. Robbiel oli vaja aind ühte vähe sitemat seeriat, et saabast saada. CL ei määrand pea midagi.
                    Iseenesest arvan, et kui keegi üldse romalt aega saab, on see Jose.
                    Aga võistkond tuleb mängima saada. See on veidrus,mis praegu toimub.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tolmulest Vaata postitust
                      Kõik te suured chelsea fännid... olge nüüd nii armsad ja vaadake oma teema 822. lehekülge. ERITI just neid postitusi mis tulevad peale alagrupi meeskondade teadustamist

                      nõrgematele IT gurudele teen asja lihtsamaks:
                      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...sea-FC/page822
                      Hilarious lihtsalt...

                      Kommentaar


                        Midagi muutund pole ju. Grupp on jätkuvalt lihtne ja võit tõenäoline. Mitte ükski 1st seed klubi toetaja poleks sama gruppi teisiti kirjeldanud.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          oleks pidanud tõesti täheldama et manu sai pähe, äkki saame meie ka, olge ettevaatlikud kutid!11oneone


                          ??
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Kuidas hängib, Roman ?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Ülikerge jalutuskäik Saab liigale keskenduda

                              Oli küll 1:2 Baselilt ja veel oma kodus
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Oli küll 1:2 Baselilt ja veel oma kodus
                                Kuule tont, kui Bayern kodus kotti saaks, siis ma ei tuleks seda sulle sinu teemasse nina alla hõõruma. Grow up.
                                Remember, remember, we're shit in November!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X