320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Oli küll 1:2 Baselilt ja veel oma kodus
    No nii kerge ta nüüd tõesti pole kui see 2012 mai, aga ma siiski liigitan nad sama termini alla, ega sa ei pahanda musi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mushroom Ninja Vaata postitust
      Kuule tont, kui Bayern kodus kotti saaks, siis ma ei tuleks seda sulle sinu teemasse nina alla hõõruma. Grow up.
      Nu ma ei h66ru,aga pidi olema "Ülikerge jalutuskäik" olema.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Nu ma ei h66ru,aga pidi olema "Ülikerge jalutuskäik" olema.
        Suht palju kiunud kuigi .. 2012 saite TEIE ... CL finaalis OMA KODUS paaki ... augustis jäi seis 1:1 ja võitsite pennaldes .. pole ju mingit põhjust sul siin üleolevalt olla...

        Tule siis tagasi kui me peaks mingil imepõhjusel taaskord alagruppide järel välja kukkuma.

        Kommentaar


          Viive sünnipäeval öeldi targasti, et ole rahulik, las ta läheb ära. Võib iseenesest ju siingi rakendada.

          Ps. See, et me Allianzil mingil moel 0-4 ei kaotand ja kuskilt nastikuvinnast läbi selle karika tõime, ei ole eriti pädev comeback. Rohkem nagu väikeklubilik (dont even start!) keksimine oma ühe vahva kopsikuga (noh, a la nagu teistel Londoni klubidel on cupfinal ja open top bus parade, kui liigas meid võitma satuvad). Las rapsivad tühja siin, vajuvad ära nagunii
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Praegu jäin Chelsea koosseisu peale mõtlema ajast, mil Jose esimest stinti Stamfordi sillal majandas ja ei suuda meenutada, kes lisaks Drogbale ründajad olid?
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Mutu
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Praegu jäin Chelsea koosseisu peale mõtlema ajast, mil Jose esimest stinti Stamfordi sillal majandas ja ei suuda meenutada, kes lisaks Drogbale ründajad olid?
                Islandlasest ründaja Eidur Gudjohnsen, kes hiljem liitus Barcelonaga.
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Praegu jäin Chelsea koosseisu peale mõtlema ajast, mil Jose esimest stinti Stamfordi sillal majandas ja ei suuda meenutada, kes lisaks Drogbale ründajad olid?
                  Täpselt ei mäleta, mis aknas kes kuhu liikus, aga kiire otsing ja sobramine mälusoppides toob välja sellised nimed nagu Kezman, Gudjohnsen, Forssell ja Mutu. Hasselbaink, Crespo ja C. Cole tõmbasid tollel (2004/05) hooajal vist juba nafikusse.

                  Oli neid veel? Oh olid alles ajad

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Oli neid veel? Oh olid alles ajad
                    Always believe in
                    Carlton Cole, Cole!
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Chelsea pole manu, meie ju tegime eelmine hooaeg ära neile.
                      Siiski siiski.
                      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                        oleks pidanud tõesti täheldama et manu sai pähe, äkki saame meie ka, olge ettevaatlikud kutid!11oneone


                        ??
                        Kui ma teile sellest mõni lehekülg tagasi märku andsin, siis öeldi, et te pole ManU, kes pähe peaks saama.
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          Tra nagu väikesed värdjad siiin lükkavad paska nina alla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Tra nagu väikesed värdjad siiin lükkavad paska nina alla
                            Ise sa ju toodad seda paska mida teised sulle nina alla lükkavad.
                            Nutt,hala ja paanika on nüüd arse teemast siia kolinud.

                            Kommentaar


                              Josh McEachran Watfordi laenule.

                              http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/24182458

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Tra nagu väikesed värdjad siiin lükkavad paska nina alla
                                Tulebki teisi norida ja pasaga üle valada kui neil halvasti läheb eks meid valatakse ka. Jalgpall ongi selline ja see on osa kultuurist, mõned vanahärrad üritavad siin üles näidata piinlikult naljakat intelligentsust ja haritust, kuid jalgpallimaailmas on nad sellise käitumisega impotendid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X