320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Assa rsk... Päris nõrganärvilistele see pole. Hooaja lõpuni väljas?
      Omal jalal läks väljakult ära. Ei saa asi nii hull olla. Paar kolm kuud ehk.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        Omal jalal läks väljakult ära. Ei saa asi nii hull olla. Paar kolm kuud ehk.
        Ootab ehk scani ära?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Omal jalal läks väljakult ära. Ei saa asi nii hull olla. Paar kolm kuud ehk.
          Doktor Kivi on rääkinud. Aamen!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Optimist näeb plusse, pessimist riste.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Omal jalal läks väljakult ära. Ei saa asi nii hull olla. Paar kolm kuud ehk.
              Kusjuures ... vaatasin ise ka ... kui nägin mis moodi see põlv käis.. jooksis Eva väljakule.. viisid õlanajal ära.. kutt oli korra isegi platsil tagasi ja siis vahetati välja alles.

              Kommentaar


                van ginkel hooajaks väljas, täitsa sitad uudised

                Kommentaar


                  Aga Kivi ütles, et paar kuud ainult!?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Optimist näeb plusse, pessimist riste.

                    Pessimist ütleb- mul ei seisa. Optimist ütleb- vaadake, kui ilusasti mul ripub.
                    Füsiot sinust ilmselgelt ei saa.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Pessimist ütleb- mul ei seisa. Optimist ütleb- vaadake, kui ilusasti mul ripub.
                      Füsiot sinust ilmselgelt ei saa.
                      Tundub, et kõik on rahul, et mu ennustus täppi ei läinud, Kurb.

                      Kommentaar


                        Kuradi kahju Ginkelist, 2014 MM jääb unistuseks...
                        FCTW

                        Kommentaar


                          Suhteliselt noor poiss.. loodame et kõik ruhnu ei lähe .. praegu oleks olnud vägahea võimalus ennast siniste eest mängimas näidata.. looadme et poisist ei saa nüüd mingisugust lükka ja tõmba laenupoissi kes mööda klubisid jookseb

                          Kommentaar


                            Läheb aega siis läheb, peaasi, et poiss tervenedes vaimselt end valmis tõestama on, esimene suurklubi ja koondisekutsed, kõik teed justkui valla ja kohe siis niimoodi...küllaltki julm tegelikult. Aga selline see elu on, aega ennast veel tõestada küll, pettumused tuleb unustada ja tööeetika paika saada ja küll läheb minna.

                            Kommentaar


                              Cech, Iva, Luiz, Terry, Cole, Mikel, Lampard, Ramires, Oscar, Hazard, Torres


                              Looking good brah's

                              Kommentaar


                                PINK: Schwarzer, Azpilicueta, Cahill, Essien, Mata, Schurrle, Eto’o.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X