320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oh lawd...

    Kommentaar


      No t*ra väga hea, et nüüd paus on, sellise mänguga võib rahulikult League One minna. KUNN hakkab väsima, vaja kedagi kes paneks need söödud käima, sest kurat Ramiresele peaks küll pika söödu bänni peale panema...ebareaalne
      FCTW

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust

        Oh jeebus
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Marriner on teada debiil, aga no Popov ja Brunt võivad ka eelnenud minuti eest kommi võtta. tere mõistus.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ben Foster @BenFoster
            Load of shit.

            Mou: "I don't think it was a penalty, I know it was. Andre Marriner is one of the best ref's in Europe."

            Kommentaar


              Algselt postitas Gutman21 Vaata postitust
              No t*ra väga hea, et nüüd paus on, sellise mänguga võib rahulikult League One minna. KUNN hakkab väsima, vaja kedagi kes paneks need söödud käima
              Kas Oskar selleks satsis pole mitte?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Rõve.

                Kommentaar


                  Algselt postitas teadlane Vaata postitust
                  Rõve.
                  Mou on klass. Nagu alati.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Ben Foster @BenFoster
                    Load of shit.

                    Mou: "I don't think it was a penalty, I know it was. Andre Marriner is one of the best ref's in Europe."
                    Haha, kuld. Ja terve nv räägib taas press sellest, kuidas Mou on lollakas, mitte aga sellest, millist sõnnikut mängijad tootsid. Well trolled või midagi.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      hahah. Kõiksugu kinumehi kohe teema täis jälle.

                      Mängust nii palju, et kari krdi ülemakstud alla igasugust arvestust mängivaid tegelinskeid. Viimati nägi nii sihitut mängu Rafa esimestel nädalatel. Kõige pädevam söödumäng tundub kaitsva keskvälja ja kaitseliini vahel. See pall on seal niiiiii masendavalt palju. Kasti ümber oli justkui meie pealt õpitud buss korralikult ees ja ei läind sealt läbi sööt ega tsenderdus.

                      Vaatasin ühe njuuka fänniga koos mängu, kes umbes minut enne west bromi teist väravat ütles, et krdi kõrgelt mängib Chelsea, üks kiire ja on teine värav taskus.

                      Lampard sai maha üksnes valesöötude ja ühe west bromi mehe testiikulite hävitamisega. Meritocracy my ass. Vähemalt Cole dropiti. Cesar oli tubli. Willian jooksis nagu segane ning võitis palle tagasi (tegelt see oli ainus asi, mida terve tiim päris hästi tegi), aga suurt ründefaasis tast ju tolku polnud.

                      Pennal oli nõrk, väga nõrk ja kuigi ma mõistan härraste valu, et konkurendid kuskilt taevast selle punkti välja imesid, siis need päris elninolikud/kivilikud livescore announcemendid ju pole ka vajalikud


                      Kehv maitse jäi suhu sest mängust ja pole nagu aimu ka, kuhu siit võiks edasi liikuda. Nädalast nädalasse kirveid mänge registreerivad pallurid on iga kord alg xi-s, noored ja potentsiaalselt teravad on pingil või treenivad u21ga. Ma isegi ei kutsuks seda puusalt tulistamiseks, kui väidaks, et vaieldamatult liiga kõige igavam jalgpall.

                      Aitäh, Eden, et pea külma hoidsid. Aga seda punkti me ei väärinud. (Sest siin teemas possessioni protsendi järgi punkte ei jagata.)
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Pausile tõesti natukene mõtteainet kaasa... sellist mängu ei taha nähagi ... Tundub et sinised mängivad ainult karikate peale... sest liiga võidule nad kohe mitte ei taha kunagi mängida :S

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Kas Oskar selleks satsis pole mitte?
                          Ma mõtlen just sellist Pirlo/Alonso taolist kutti
                          FCTW

                          Kommentaar


                            Korralik video ka Mou ütlemistest:

                            Kommentaar


                              Kohutavalt vastik aktsent sellel Mou-l, vähemalt minu jaoks on vastik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Pennal oli nõrk /../ livescore announcemendid ju pole ka vajalikud

                                Ramires kukkus praegu või?

                                kõik arutlused penalti asjakohasuse üle siin teemas on küll mängujärgsed
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X