Lehekülg 2, kokku 1126 EsimeneEsimene 12345612521025021002 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 22502

Teema: Chelsea FC

Algupärane Replying to Topic \'Chelsea FC\'

No siis oli sul lihtsalt rumal küsimus
    Samamoodi võiks küsida, miks sa oled Depori fänn.
    Supplies!

Professionaal Kasutaja mikk avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

We are the pride of all Europe
    The best in the North
    We hate the Man U
    and Chelsea of course
    Y R A

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2002

No kui sind tõesti huvitab siis ma võin sulle sellest kirjutada, aga ma ei tea, kas siin õige koht selleks on Chelsea foorum.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2002

Originally posted by Yourself

No kui sind tõesti huvitab siis ma võin sulle sellest kirjutada, aga ma ei tea, kas siin õige koht selleks on Chelsea foorum.
    Krt jälle kirjutasin valesti peaks olema ma ei tea, kas Chelsea foorum selleks õige koht on. Ja milline küsimus sinu arust rumal oli.

Ausalt öeldes ei huvita. Lihtsalt minu arvates on kohatu väljendada arvamust a la miks peaksin ma selle või tolle klubi poolt olema. Kõlas kuidagi halvustavalt.

Veel üks asi: vaata, seal allpool on edit nupp, eesti keeles muuda. Seda võid ka vabalt kasutada.
    Supplies!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Chelsae\'it võib ju mitte sallida aga selle hooaja tulemused on ju head:liigas teine koht (ainult 2 punkti vähem kui liidril), ainult kaks kaotust(mis on vähem kui ühelgi teisel), Chelsea\' ile on siiani löödud kõige vähem väravaid(14), nad ise on löönud 31(ainult Arsenal on löönud rohkem).See kõik näitab,et Chelsea on ikka päris tugev, kui nad nii jätkavad ehk tulevad hooaja lõpuks isegi kolme hulka.

U21 Kasutaja Rainman avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Mulle näiteks Chelsea mäng meeldib, aga ma ei ole selle klubi fänn. Aitäh.
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Ka minule on Chelsea sümpaatne klubi. Hoian pöialt just seal mängivatele hollandlastele, kes on minu arvates päris osavad pallurid.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Hmm selliseid asju Inglismaal tihti ei toimu, et nõutakse mängu kordamist: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/charlton_athletic/2661515.stm
    Aga see mis Stamford Bridge\'il pildi järgi maas tundub olevat muru küll ei meenuta...
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

õige värk charltoni poolt imho. see on ju ilusam rand kui pirita

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

muru,muruks..mängu kordamist nõuab Charlton ikka tulemuse tõttu. Kohtunik vaatas enne mängu ju platsi üle ja leidis, et võib mängida. Nüüd tagantjärele pole mõtet viriseda.

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Selline näeb siis välja Stamford Bridge\'i \"muru\".

no türa see kohtunik on mingi eri türa kui sellise väljaku peal mängida laskis

jube äss, ma olen sellist \'väljakut\' isegi eesti oludes vaid Kalevi varustaadionil näinud

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Guardiani ajakirjanike nägemuses on staadion hoopis selline:

Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

Sunis iriseb mingi nn. chelsea legend et muru peal oleks charlton imenud 8-0. ja et ta on omal ajal mänginud veel sitemate väljakute peal. no sellist auku on raske leida isegi eestis... sile võis ju väljak olla aga kui seal pole ühtki liblet rohtu siis... chelsea vendade põhi argument ongi see, et \"aga väljak oli sile\". no fakk mine mängi siis betoonplatsi peal kui nii meeldib.

frank lampard on ka geenius peaks mainima. \"aga meie peame seal iga nädal mängima\". haha. idikas. sa sitapea oled sellega ju harjunud mis sa raisk vigised

kas need türad aru ei saa et kui ikka lähed lootuses mängida muruväljakul ja vastu vahib mingi peenramaa siis enam erilist soovi mängida küll ei ole.

ja peab veel mainima et kohtunik oli türa..

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Mitte sugugi uhkutesemise ega muu pärast..lihtsalt Newcastles tehti väljak korda . Chelsea võiks õppust võtta - kõik ju teavad, miukses sitas olukorras St. James Park enne oli...

kusagil struktuurides ... Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Magpie

Mitte sugugi uhkutesemise ega muu pärast..lihtsalt Newcastles tehti väljak korda . Chelsea võiks õppust võtta - kõik ju teavad, miukses sitas olukorras St. James Park enne oli...

kas kuidagi poleks võimalik jätta mõned neist mõttetutest postitustest tegemata? samamoodi võiks panna siia ka siia näiteks theirry henry pildi ja öelda, et näe hasselbaink võiks õppida ka väravaid lööma, kui henry on seda teinud ... tobe, kas pole?

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Sul, unesk2ija, on menopaus v6i? Jutt l2ks ju kehvadele muruplatsidele ja siin oli Magpie positus omal kohal. V2ga hea eeskuju J6uluvanale. Muuseas, Chelsea\'l ongi muruvahetus kavas.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

kusagil struktuurides ... Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Jaan

Sul, unesk2ija, on menopaus v6i? Jutt l2ks ju kehvadele muruplatsidele ja siin oli Magpie positus omal kohal. V2ga hea eeskuju J6uluvanale. Muuseas, Chelsea\'l ongi muruvahetus kavas.
    come on, kui ma paneks üles highbury pildi ja ütleks, et see pole ju kaugel stamford bridgest - ning korras ja ilus väljak - võtku chelsea õppust - oleks selle postitusega loodud lisandväärtus märkimisväärselt väike mu meelest. sama ka newcastle või magpie postitusega - pole kasu tänitamisest, et meie plats tehti korda, võtke õppust!

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud