320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      vasak-winger ehk siis Malouda positsioon ... võib samuti väga edukalt mängida ka paremal äärel.

      Kommentaar


        West Bromwichi vastu siis 4-3-3 ja algkoosseis siis selline:
        40 Hilario
        17 Jose Bosingwa
        33 Alex
        26 John Terry (c)
        3 Ashley Cole
        10 Yossi Benayoun
        12 John Mikel Obi
        8 Frank Lampard
        39 Nicolas Anelka
        9 Fernando Torres
        21 Salomon Kalou

        Pink: 22 Ross Turnbull, 2 Branislav Ivanovic,19 Paulo Ferreira, 10 Yossi Benayoun, 15 Florent Malouda, 11 Didier Drogba.

        Loodame eelmise hooaja mängu kordust

        Kommentaar


          Aa, Benayoun on nii platsil kui ka pingil. Mingi error. Tegelt ma arvan, et platsil on tema asemel ikka Ramires ja ta pingil. Ja miks pannakse Kalou Drogba asemel mängu ma aru ei saa. Tuleb kindel võit: 2-0 või 3-1, ennustan.

          Kommentaar


            Chelsea jäi juba kaotusseisu. S. Longilt värav.

            Kommentaar


              Longil paistab kuri jalg olevat hooaja alguses

              Kommentaar


                Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                Chelsea jäi juba kaotusseisu. S. Longilt värav.
                Excuse moi, aga milleks livescoreda siin? Me kõik näeme ju ise ka telekast/streamist/veebsaidilt kui midagi juhtub.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Excuse moi, aga milleks livescoreda siin? Me kõik näeme ju ise ka telekast/streamist/veebsaidilt kui midagi juhtub.
                  Tra kas sul tuleb tükk küljest ära selliste postide peale v?
                  Nagu tegele oma asjadega, keda fkn kottib =/ . Rõve on lugeda seda vingumist pidevalt mingi livescore postituste kallal, vahest kui mängu ajal pole kodus, siis hea lugeda imo.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Tra kas sul tuleb tükk küljest ära selliste postide peale v?
                    Nagu tegele oma asjadega, keda fkn kottib =/ . Rõve on lugeda seda vingumist pidevalt mingi livescore postituste kallal, vahest kui mängu ajal pole kodus, siis hea lugeda imo.
                    Vaadates mööda labasest keelekasutusest, siis esiteks - nagu mina olen aru saanud vanemad foorumlased ja ka moderaatorid LSi peale threadides hästi ei vaata ja enamasti need isegi kustutatakse. Ning teiseks, sa "pole kodus mängu ajal" ning ometigi omad ligipääsu internetile, aga selleks et informatiivset ülevaadet saada mängust ei lähe saitidele kust korralikku infot päriselt saab vaid tahad lugeda siit foorumist seda hoopiski?

                    Alrighty ... carry on sel juhul.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Tra kas sul tuleb tükk küljest ära selliste postide peale v?
                      Nagu tegele oma asjadega, keda fkn kottib =/ . Rõve on lugeda seda vingumist pidevalt mingi livescore postituste kallal, vahest kui mängu ajal pole kodus, siis hea lugeda imo.
                      Mängu ajal lugejatest kordades rohkem on siiski neid, kes loevad teemat tagantjärgi ja jube tüütu on lapata läbi mingeid "jee üks null" stiilis poste. Kui on üks-kaks tükki, siis kannatab veel ära, aga suuremate mängude puhul tuleb seda rämpsu ju hunnikutes. Oleks nad siis vähemalt sisukad, aga kasvõi seesama viimanegi. Shane Long viis West Bromi 1:0 ette - suvaliselt livescore lehelt saad sa ju täpselt sama info kätte?

                      Ja kui tahaks pikemalt teada, siis live tekstülekandeid on mitmeid, saab palju parema pildi. Näiteks:

                      BBC, Sport, BBC Sport, bbc.co.uk, world, uk, international, foreign, british, online, service

                      Minute-by-minute report: Chelsea struggled to victory over an impressive West Brom. Scott Murray was watching

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        jube murelikuks teeb see kaitseliin, nüüd 88' minutil oli jälle näha seda ebakindlust kuidas lihtsalt oli vabaks jäetud mees kastis. tänu hilariole jäi seis 2-1..

                        //kuidas bosingwa nii heaks saanud järsku on? ja noh kalou substitution ütles kõik ära selle mehe põhikoosseisu kuulumise kohta.

                        Kommentaar


                          Torres jälle hea. Lampard ja ääred on kesised, võiks Benayouni ju kasutada. Lee Masonilt sitt vile ja Bosingwale kommi. Vähemalt AVB'l oma esimene võit käes, siit läheb ainult ülesmäge. Tahaks Lukakut ka näha juba. Aa ja Ivanovic põhisse raudselt, mida ta seal pingil passib!!! Kõige rohkem hingega asja juures ju.

                          Kommentaar


                            Boss wingeri kohta võib tõesti boss winger öelda. Mis mees on suvel agaralt fifat tagunud või mis toimunud on? Tõsiselt hästi täidab oma rolli praegu. Äkki mingi klapp Villas-Boasega? (a'la et tee hea pela ja saad mu naist?)
                            Kalou oli ikka täielik hunnik sitta. Malouda ei olnud just parim aga tõi 3 punkti ära, ning mina olen siiani mehesse väga kiindunud. Ei müü teda kuhugi veel
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Mnjah. Tänase mängu puhul oli ainuke positiivne asi 3 punkti, mis kätte suudeti võidelda - muude asjade eest kõnelevad valesöödud, kehvad palli omaksvõtmised, täielik ideedepuudus ja pallikaotused. Kiidaks ka Bosingwat ning lisaks ka Ivanovici - "oleks" tüüpi jutud on nõmedad, aga Drogs võinuks selle megasöödu omaks võtta ja ära karistada
                              Drogba võiks lepingut pikendada, kuna tema mängu sekkumine tõi justkui uut hingamist.
                              Arvata oli, et WBA tõmbab pärast väravat umbkaitsesse, mis neil tegelikult ka väga hästi õnnestus pluss paar korda päästis neil päeva ka Ben Foster, kes kuramus on Chelseale ikka eriline kirstunael (eelmine hooaeg Birmingham võõrsil näiteks).
                              Kas koha peal olnud foorumlane oskab kommenteerida, et miks stata nii vaikne oli või tundus see ainult televiisorist vaadates nõnda?

                              Kommentaar


                                Torres mängis nagu Kristen Viikmäe. Enam mul fantasy meeskonda ei mahu igatahes.
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X