320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hehee Vaata postitust
    Imestama paneb tegelikult, et Sturridge teile jäi. Väga lootsin, et ärite ta meile ära. Kurb on vaadata sellist talenti pingi viimases otsas. Ehk saab asi järgmise või ülejärgmise aknaga teoks... või kuidas Chelsea sõbrad tema võimalustesse suhtuvad?
    Sturridge Liverpooli pole kunagi reaalselt teemas olnud, võite edasi unistada.

    Meireles tundub päris okei ost, keegi peab seda palli liigutama ju hakkama, kui Lamps enam ei oska.

    Kommentaar


      Algselt postitas elevant Vaata postitust
      Sturridge Liverpooli pole kunagi reaalselt teemas olnud, võite edasi unistada.
      Ärme jah poisi sünnipäeval sellistel koledatel teema spekuleeri. Palju õnne, Studge! Aastaid ühe võrra vähem kui ta särginumber

      Kommentaar


        ,,Keegi peab palli ka veeretama hakkama kui Lamps enam ei oska'' on ikka väga idiootne lause eriti veel see lõpp. Sa tahad väita ,et Meireles oskab paremini palli veeretada ,kui Lampard? Mul on kahtlane tunne ,et see on jälle Romani töö. Talle meeldib hirmkalli raha eest
        mängijaid soetada ning öelda Peatreenerile ,et leia tollele vennale platsil koht. Sama oli ju Torresega. Seda võib ju järeldada sellepõhjal ,et Villa Boas on otse öelnud ,,Me viime tiimis paari aastaga läbi uuenduskuuri'' ning mingi 28 Meirelese ostmine on sellele täielik vastand.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          ,,Keegi peab palli ka veeretama hakkama kui Lamps enam ei oska'' on ikka väga idiootne lause eriti veel see lõpp. Sa tahad väita ,et Meireles oskab paremini palli veeretada ,kui Lampard? Mul on kahtlane tunne ,et see on jälle Romani töö. Talle meeldib hirmkalli raha eest
          mängijaid soetada ning öelda Peatreenerile ,et leia tollele vennale platsil koht. Sama oli ju Torresega. Seda võib ju järeldada sellepõhjal ,et Villa Boas on otse öelnud ,,Me viime tiimis paari aastaga läbi uuenduskuuri'' ning mingi 28 Meirelese ostmine on sellele täielik vastand.
          Alati huvitav näha, mida uut Roman väidetavalt arvab. Meireles oli muidugi väga kallis ka.

          Ja väidan tõesti, et Lampard peale vigastust pole vormi end veel ajanud ja keskväljal on just tema hetkel peamine pidur.

          Ääremärkusena võib öelda, et tühik pannakse peale koma, mitte enne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            ,,Keegi peab palli ka veeretama hakkama kui Lamps enam ei oska'' on ikka väga idiootne lause eriti veel see lõpp. Sa tahad väita ,et Meireles oskab paremini palli veeretada ,kui Lampard? Mul on kahtlane tunne ,et see on jälle Romani töö. Talle meeldib hirmkalli raha eest
            mängijaid soetada ning öelda Peatreenerile ,et leia tollele vennale platsil koht. Sama oli ju Torresega. Seda võib ju järeldada sellepõhjal ,et Villa Boas on otse öelnud ,,Me viime tiimis paari aastaga läbi uuenduskuuri'' ning mingi 28 Meirelese ostmine on sellele täielik vastand.
            Romani ostupoliitika üks osa ongi see, et tuleb proovida osta iga LFC mängija kes neile värava on löönud.

            Kommentaar


              Romani ostupoliitika tekitab meeskonnas väga suuri sisepingeid. Fernando Torres võib täht olla ,kuid Drogba on CHELSEAS parem ning ma usun, et Uefa Veerandfinaalist ei saadudki sellepärast edasi kuna Torres jättis ju niipalju võimalusi kasutamata. Chelsea ründeliin on liiga suur ning keegi oleks vaja hädasti kuhugi laenule saata või üleüldse maha müüa enam ei saa kuid Talvisel aknal see võimalus ju avaneb.

              Kommentaar


                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                Ääremärkusena võib öelda, et tühik pannakse peale koma, mitte enne.
                arva ise kelle varikas see on

                Kommentaar


                  Ma usun küll, et Sturridge saab juba järgmises voorus väljakule. Pre-season oli korralik, ent see eelmise hooaja lõpus saadud loll punane kaart hoidis teda kolm esimest vooru eemal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Romani ostupoliitika tekitab meeskonnas väga suuri sisepingeid. Fernando Torres võib täht olla ,kuid Drogba on CHELSEAS parem ning ma usun, et Uefa Veerandfinaalist ei saadudki sellepärast edasi kuna Torres jättis ju niipalju võimalusi kasutamata. Chelsea ründeliin on liiga suur ning keegi oleks vaja hädasti kuhugi laenule saata või üleüldse maha müüa enam ei saa kuid Talvisel aknal see võimalus ju avaneb.
                    Sul on vist kindel plaan oma soovitustega Chelsea esiliigasse kukutada? Uskuda võib kõike, aga Torres hakkab paugutama. Ainest sellel hooajal juba näidanud kordades rohkem, kui Poola meedia Pareikot kiitnud on. Sa võid tõesti mõelda et Chelsea ründe valik on suur ja lai, kuid mitu neist suudavad äärtel tegutseda? Üks hooaeg(ei mäleta täpselt millal, siin mõni aasta tagasi) pani Chelsea hooaja mingi 15 mängijaga(ilmselt liialdan) ning hooaja lõpp vajus lihtsalt ära selle suure koormuse tõttu.. Las need "tähed" istuvad seal. Mängida saavad vaid need, kes suudavad end AVB'le silma jääda treeningul.

                    Kommentaar


                      Avb'le silma jääda haha. Osad mängijad mängivad sellepärast, et see on Romani käsk. Kõigepealt ütleb Roman, siis tuleb tükk tühja maad, siis tuleb veel tükk tühja maad ja siis hakkavad paistma teised kelle sõna midagi maksab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Avb'le silma jääda haha. Osad mängijad mängivad sellepärast, et see on Romani käsk. Kõigepealt ütleb Roman, siis tuleb tükk tühja maad, siis tuleb veel tükk tühja maad ja siis hakkavad paistma teised kelle sõna midagi maksab.
                        Sa oled liiga loll, et isegi kellegi varikonto olla.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Tõesta mu jutule vastupidist. Chelseas kehtib selline kord ning see on punkt. Ma ei ole kellegi varikonto ja see teema jätke üldse rahule.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez
                            no senjoor, eeldusel, et sa eelmisest uefa veerandfinaalist räägid, siis mina ei tea palju torres neid võimalusi kasutamata jättis. need mängud, mis mina vaatasin, oli torres cuptied. pretty sure, et teistega on sama lugu. ning mina olen viimane, kes siin võiks wannabe '10 aastat foorumlane' targutavaid poste teha, aga tõesti, blääd sa nahka teed?
                            Eeee ei olnud ju ?
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Kuule kloun, v6ta tuure maha! Sa t6esta mulle, et Chelskis kehtib dikatatuur? ALLIKAID PALUKS! Roman ei vestle Chelsea teemal ju ajakirjanduses ehk k6ik suht pastakast v2lja imetud v6i "l2hedal oleva isiku kinnitusel"...mis on ju puhas BS!

                              Kommentaar


                                Miks läks minema Mourinho? Halbade suhete pärast Roman Abramovichiga. Tegelikkuses on paljud sellel ajal tegutsenud Chelsea treenerid öelnud, et R.Abramovich dikteeris kõik Mourinhole ette ning sellest tekkiski see lahkarvamuste jada mille tulemusena Morinho lahkus/vallandati. Guus Hiddink ja Roman olid head sõbrad kuigi öeldi ,et ka seal hakkas Roman liialt ''ütlema'' mille tulemusena Hiddink ikkagi eelistas Venemaa koondist Chelseale. Miks lahkus Carlos Ancelotti? Räägitakse ,et halbade tulemuste pärast jne, kuid kui vaadata Tema tiitleid 2 aasta jooksul Premier League võit ,Fa Cup, Community Shield ning 2009 alistati peaaegu Barcelona. Kurjad keeled rääkisid ,et juba siis tekkis Romani ja Ancelotti vahel tüli ,kuna Ancelotti oli juba leidnud tiimi kellel on potensiaali võita Uefa meistrite liiga, kuid Roman ostis uusi mängijaid nagu näiteks Torrese ja käskis teda igas mängus rakendada ründesse. Torres ,aga ei suutnud täita Romani ootusi ning selles oli süüdi Carlos Ancelotti. Ta vallandati halbade tulemuste pärast. Siin on puhas tõestus sellele, et kui sa ei tee seda mida Roman ütleb või ei suuda piisavalt tema lemmik mängijaid esile tuua ,siis sa saad kinga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X