320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Läänerindel muutuseta sain läbi lõpuks, väga meeldis. Äkki keegi oskab soovitada veel mõnda sellist huvitavat sõjateemalist ja sõduri hingeelu peegeldavat raamatut ?
    Albert Uustulnd "Acheroni kaldal".

    Kommentaar


      Tänud soovituste eest, järgmisena võtsin ette raamatu, mille lugemist juba varemgi kaalunud olin - Kurt Vonnegut - Tapamaja, korpus viis.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Läänerindel muutuseta sain läbi lõpuks, väga meeldis. Äkki keegi oskab soovitada veel mõnda sellist huvitavat sõjateemalist ja sõduri hingeelu peegeldavat raamatut ?
        Harri Rent '' Ma jäin ellu ''
        väga hea lugemine, sõja koledused ja õudused on päris hästi kirjeldatud, näiteks kuidas pidid kaevikus roomama, sest seal oli juba 3 kihti laipu all .

        Kommentaar


          Lugesin läbi Scott Adamsi - "Joonista koomikseid edasi, ahv!" või "Stick to drawing comics, monkey brain!" Kus Adams särab oma geniaalsete mõtetega. (Scott Adams on Dilberti koomiksi autor)
          Et asjale mingitki paremat aimu saada, siis tema blogi sissekanded on sarnased raamatu peatükkidele. http://www.dilbert.com/blog/

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Läänerindel muutuseta sain läbi lõpuks, väga meeldis. Äkki keegi oskab soovitada veel mõnda sellist huvitavat sõjateemalist ja sõduri hingeelu peegeldavat raamatut ?
            Samalt kirjanikult "Aeg antud elada, aeg antud surra". Omal ajal jätsid mõlemad väga hea mulje. "Aeg antud.." teoses käib küll minu mälu järgi palju tegevust rindejoonest eemal, kuid see ongi selleks, et mõtiskleda sõja mõtte või mõttetuse üle.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Tapamaja, korpus viis ehk laste ristisõda- Kurt Vonnegut
              Kohustuslik
              Loetud. Kusjuures väga ei meeldinud. Ei pea ennast selliseks läbi ja lõhki realistiks, sellessuhtes, et natukene sürrealismi ja skisofreenilisust on tore, aga selles raamatus vist oli seda natukene liiga palju. Või no äkki oli see miski muu mis mind häiris, aga Läänerindel muutuseta meeldis mulle rohkem igastahes. Eks ta ole.
              Ei ütleks muidugi, et see ka halb raamat oleks olnud.

              Järgmiseks võtsin igastahes Remarque "Aeg antud elada, aeg antud surra".

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Harri Rent '' Ma jäin ellu ''
                väga hea lugemine, sõja koledused ja õudused on päris hästi kirjeldatud, näiteks kuidas pidid kaevikus roomama, sest seal oli juba 3 kihti laipu all .
                Samuti soovitaks Juhan Lindströmi "Tšehhi põrgus"!
                Annab elava kujutluse II MS viimastest päevadest ning sellele järgnenud "rahust", mis tabas eesti (ning paljude teiste maade) leegionäre
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  Ma ei tea, kuidas teistele tundub, kuid minu jaoks on kõik Remarque raamatud ühesugused. Need ei erine teineteisest palju, selles suhtes, et ise olen lugenud tema raamatutest Triumpfikaart, Läänerindel muutuseta, Lissaboni öö, Aeg antud elada, aeg antud surra, Kolm sõpra ja siis mingi mille nime ma ei mäleta, kõik raamatud on üksteisele väga sarnased, ainuke mis rohkem silma paistab oli minu jaoks Lissaboni öö. Aga jahh lugege Gabriel Garcia Marquesi "Minu mälestused nutvatest hooradest"

                  Kommentaar


                    Avastasin hiljaaegu endale Boris Akunin'i. Erast Fandorini seiklused, terve seeria raamatuid. Päris hea lugemine neile, keda naine sunnib päevas mitu tundi rannal peesitama, selliselt saab rahus päeva-kahega raamatu läbi
                    308

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matys Vaata postitust
                      Ma ei tea, kuidas teistele tundub, kuid minu jaoks on kõik Remarque raamatud ühesugused. Need ei erine teineteisest palju, selles suhtes, et ise olen lugenud tema raamatutest Triumpfikaart, Läänerindel muutuseta, Lissaboni öö, Aeg antud elada, aeg antud surra, Kolm sõpra ja siis mingi mille nime ma ei mäleta, kõik raamatud on üksteisele väga sarnased, ainuke mis rohkem silma paistab oli minu jaoks Lissaboni öö. Aga jahh lugege Gabriel Garcia Marquesi "Minu mälestused nutvatest hooradest"
                      Eks ta ole jah nii aga nii ta paraku on - igal kirjanikul oma käekiri.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matys Vaata postitust
                        Ma ei tea, kuidas teistele tundub, kuid minu jaoks on kõik Remarque raamatud ühesugused.
                        Sama hästi võiks öelda, et kõik õlled maitsevad ühtemoodi.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Eks ma parandan end, Remarque raamatud on üksteisele nii sarnased, et meenutades läheb raskeks mis raamatus mis juhtus. Samas Hemingwayl on kõrvale pakkuda Vanamees ja meri, mis on ilgelt tasemel ja eristub ilmselgelt teistest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas matys Vaata postitust
                            Eks ma parandan end, Remarque raamatud on üksteisele nii sarnased, et meenutades läheb raskeks mis raamatus mis juhtus. Samas Hemingwayl on kõrvale pakkuda Vanamees ja meri, mis on ilgelt tasemel ja eristub ilmselgelt teistest.
                            Jajah. Oled peale keskkooli kohustusliku kirjanduse läbitöötamist veel mõnd raamatut lugenud ka? Niisama huvi pärast küsin.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Jajah. Oled peale keskkooli kohustusliku kirjanduse läbitöötamist veel mõnd raamatut lugenud ka? Niisama huvi pärast küsin.
                              Noh, siis oleks ta ju ainult ühte Remarki raamatut lugenud.

                              Kommentaar


                                On nad jee. "Lissaboni öö" on juba näiteks tohhuijaa erinev "Triumfikaarest". Kahe minu lemmikuga tegu siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X