320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpetasin siis Peeter Oja eluloo "17x4" lugemise.Väga värskendav igatahes!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Lõpetasin siis just Ibrahimovici värske autobiograafia. Sain kinnitust juba varasemalegi tõele, et Ibra on arrogantne ja ego inimene. Aga ka tugeva iseloomuga võitleja/võitja. Temasugused võivad otsustada mänge. Palju põnevat ka teiste mängijate kohta, samuti treenerite ja üldse kogu selle jalgpalliäri virrvarri telgitagustest.
      Soovitan igale jalgpallifännile ja ka neile kellele Ibra konkreetselt vastukarva on.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Mis puutub sporditeemaliste raamatute lugemisse, siis siin on lahendus lihtne - Tiksi Korvpalliromaan.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Mis puutub sporditeemaliste raamatute lugemisse, siis siin on lahendus lihtne - Tiksi Korvpalliromaan.
          Seda on ilmselt kõik lugenud. Mingi Tiksi lasteraamat oli mul isegi koolis kohustuslik kirjandus. Nimi oli vist "Ja kui teile siin ei meeldi". Päris naljakas raamat oli (vist), kus olid omad peatükid ka sporditegemisel.

          Kommentaar


            2 viimast on e-lugerist pärit "HTML5 for Web Designers" ja "CSS3 for Web Designers" aga teile ei soovita.

            Huvitav on veel see, et e-lugeriga ma (praegu veel) isegi viitsin mõnd raamatud lugeda ka.
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Minge perse oma kossuraamatutega. Peded.

              Lugege parem Gaz Neville'i autobiod. (Ma võin teile laenata, kui vince kunagi tagasi toob.) Lugege, isegi kui teile manku ei meeldi. Praegune hitt-telemees on tavaliste kõigepealt-mängisime-nendega-ja-siis-nondega-ja-skoor-jäi-autobiode kõrval ikka värskendavalt mitmekülgsem. Eriti meeldis mulle, et ta pühendas igale inglise peatreenerile oma peatüki. Ja kõik ei saanud kaugeltki pai. Lisaks pole raamatus pikki heietusi sellest, kuidas nooremana käidi kõrtsides linde laskmas, sest Gaz lihtsalt pole selline mees! Gaz käis trennis.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                wow, mai teadnudki, et GAZi autodest elulooraamatuid kirjutatakse. Kindlasti on need väga huvitavad.

                järgmine kord kui (jalgpalli)kohtunik teil tuju rikub, siis võtke kätte Pierluigi Collina mängureeglid ehk tema bio. Ma küll ei tea otseselt kohtunike maailmast essugi, kuid karvane tunne on, et see on ajast ja arust.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  wow, mai teadnudki, et GAZi autodest elulooraamatuid kirjutatakse. Kindlasti on need väga huvitavad.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Lisaks pole raamatus pikki heietusi sellest, kuidas nooremana käidi kõrtsides linde laskmas, sest Gaz lihtsalt pole selline mees! Gaz käis trennis.
                    Off-topic, aga ma ei saa jätta märkimata, et vanakooli inimesena meenutab sõna Gaz mulle jalka kontekstis ainult ja ainuüksi Gazzat. On sel Manku vennal tõesti võetud nii sarnane hüüdnimi?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Minge perse oma kossuraamatutega. Peded.

                      Lugege parem Gaz Neville'i autobiod. (Ma võin teile laenata, kui vince kunagi tagasi toob.) Lugege, isegi kui teile manku ei meeldi. Praegune hitt-telemees on tavaliste kõigepealt-mängisime-nendega-ja-siis-nondega-ja-skoor-jäi-autobiode kõrval ikka värskendavalt mitmekülgsem. Eriti meeldis mulle, et ta pühendas igale inglise peatreenerile oma peatüki. Ja kõik ei saanud kaugeltki pai. Lisaks pole raamatus pikki heietusi sellest, kuidas nooremana käidi kõrtsides linde laskmas, sest Gaz lihtsalt pole selline mees! Gaz käis trennis.
                      Ma ei loe jalkaraamatuid.

                      Kommentaar


                        Loe ikka, Bradolf. Mina äsja taasleidsin näiteks sellise pärlikese pööningult:



                        See on päris kindlasti küll käinud läbi siit foorumi arhiividest, aga tasub ikka lugeda. Ajastut ja autoreid silmas pidades kuluvad muidugi mõningad reservatsioonid ja kriitilised prillid ära lugemisel, aga muidu tubli tükk raamatut.

                        Veel on präägast pooleli Anna Reid'i "Leningrad. Piiramisrõngas linna tragöödia." Mulle meeldib lugeda histooriaraamatuid, mis inimeste mälestuste põhjal ja pilgu läbi kokku pandud ja siis liidetud faktilise ajalooga. See mainitud raamat on just selline ja sellisena hüva mis hüva.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Loe ikka, Bradolf. Mina äsja taasleidsin näiteks sellise pärlikese pööningult:



                          See on päris kindlasti küll käinud läbi siit foorumi arhiividest, aga tasub ikka lugeda. Ajastut ja autoreid silmas pidades kuluvad muidugi mõningad reservatsioonid ja kriitilised prillid ära lugemisel, aga muidu tubli tükk raamatut.

                          Veel on präägast pooleli Anna Reid'i "Leningrad. Piiramisrõngas linna tragöödia." Mulle meeldib lugeda histooriaraamatuid, mis inimeste mälestuste põhjal ja pilgu läbi kokku pandud ja siis liidetud faktilise ajalooga. See mainitud raamat on just selline ja sellisena hüva mis hüva.
                          Pele on mul kusjuures loetud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Pele on mul kusjuures loetud.
                            Ma miskipärast ei kahelnud selles

                            Kommentaar


                              Spordile soovitaks vahelduseks vägivalda, Ice Man Maffia palgamõrvari pihtimused..hea dokumentaal täiesti sürrist vennast,kes nottis Usas 10 nete kaupa inimesi nii raha eest,kui just for fun.
                              b-day

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Off-topic, aga ma ei saa jätta märkimata, et vanakooli inimesena meenutab sõna Gaz mulle jalka kontekstis ainult ja ainuüksi Gazzat. On sel Manku vennal tõesti võetud nii sarnane hüüdnimi?
                                Sa ei tea siis, et Manchesteris on kõik mingid Wazzad ja Bazzad koos?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X