320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eestlased võõrsil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    oskab keegi öelda palju üldse noori jalgpallureid väljaspool eestit mängib?kõigile on teada muidugi Ojamaa ja nüüd Belov,hollandis peaks vist ühe Liivaku poeg olema aga rohkem ma ise küll ei tea.ehk keegi on targem
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #32
      üks poiss elab ju Kanadas, kes eelmisel aastal U17 Eestis mängis; keegi on vist Soomes ka (HJK?)

      Kommentaar


        #33
        HJK's mängib Eron Krillo.

        Kommentaar


          #34
          Kas Henri Erti vist ka kusagil porode juures?

          Kommentaar


            #35
            orkut andis north-carolina,
            minu meelest ka peaks teine siin Soomes mängima.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Kas Henri Erti vist ka kusagil porode juures?
              Erti on USA`s ja mängib kolledzhi meeskonnas

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas pedro
                Ei ole see palk nii väga hea seal midagi. Seal maksud nii palju kõrgemad, et peaaegu pool su palgast läheb kohe ära.
                Aga nojah vähemalt saad raha igakuiselt, mitte nagu Eestis, kus kuskil 2-3 kuu tagant midagi tilgub arvele äkki. Näiteks Sidorenkovile ja tema koondisekarjäärile oleks olnud kindlasti kasulikum jääda Florasse, aga lihtsalt kui kuskilt pakutakse sulle võimalust saada regulaarselt palka, siis selle variandi sa ka valid. Kurb, et asjad meil siin Eestis nii on.
                sorri et võib olla sain sust valesti aru, kuid kõik sõltub ju kui palju jääb sul kätte peale makse ja mis saad endale lubada selle eest. maksud võivad ju kõrged olla, aga kui palk on ok, siis pole ju probleemi
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  oskab keegi öelda palju üldse noori jalgpallureid väljaspool eestit mängib?kõigile on teada muidugi Ojamaa ja nüüd Belov,hollandis peaks vist ühe Liivaku poeg olema aga rohkem ma ise küll ei tea.ehk keegi on targem
                  Frank Liivak on Almere Omniworldi D1 vanuseklassi nimekirjas ründajana täitsa olemas. Kuidas tal seal läheb, pole aimugi.

                  Kommentaar


                    #39
                    joosep2 ei viitsinud õiget teemat otsida,nii et jätka oma teemat siis siin
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #40
                      to budulojus. Miks sa arvad, et sina oled see ütleja, kes kus foorumis peab sõna võtma? Minu arust võibolla oled sina siis üldse valedes foorumites aga ma tee sellest numbrit, sest se ei ole minu asi.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                        to budulojus. Miks sa arvad, et sina oled see ütleja, kes kus foorumis peab sõna võtma? Minu arust võibolla oled sina siis üldse valedes foorumites aga ma tee sellest numbrit, sest se ei ole minu asi.
                        ma heast tahtest juhatasin sind õigesse teemasse aga kui ei meeldi sis pole midagi teha
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #42
                          Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                          Šišov testimisel Ungaris. Vanuse poolest oleks üsna viimane aeg Eestist välja pääseda.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            #43
                            Tänane päev on mul juba ültse väga super olnud. Tegin siis kompuutri lahti ja tohoh tonti. Soccerneti esilehel lajatab kohe, et eestlased välismaale testimisele. Võtame nüüd need kõik poisid Anier&co kes saksamaal viibisid ja nüüd Viikna siis Sisov ja on teisigi kes hetkel tesitimisel on. Tundub, et midagi nagu areneb juba.
                            Jätkame nimodi ja 7 aasta pärast on meie koondis juba Soome tasemel.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Jätkame nimodi ja 7 aasta pärast on meie koondis juba Soome tasemel.

                              7 aasta pärast on Soome teisest killust.

                              Kommentaar


                                #45
                                Selline küsimus,et vahepeal oli mingi jutt eestlasest kes pidavat mängima kuskil Austria madalamas liigas,ehk keegi teab midagi täpsemalt?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X