Lehekülg 153, kokku 153 EsimeneEsimene ... 53103143149150151152153
Näidatakse tulemusi 3 041 kuni 3 051, kokku 3051

Teema: Tennis

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mitte konfliktne vaid täidab reegleid. Mis muidugi võib iseenesest konfliktne olla, kui keegi teine ei täida.
    Jup.

Mulle tundub see selline "sõidan koos teistega 50 alas 70ga ja politsei võtab ainult ühe inimese maha" keiss

Normaalne reaktsioon: Jep, sorri, ületasin kiirust. Rohkem ei tee.
    Natuke üle võlli, samas arusaadav reaktsioon (sest tõesti tundub ka antud hetkel olevat karistamine mõnevõrra valikuline/suvaline): Miks te kõiki maha ei võta? Mu ees ja taga olid ka kiiruseületajad!
    Praegune reaktsioon: Te, meespolitseinikud, olete tropid, sest võtsite mu rajalt maha, sest ma olen naine ja tegelikult ma ei ületanud kiirust ning politsei on naissõitjate vastu, te petate ja valetate ja ta peaksite trahvitegemise asemel minu ees vabandama!

Selle asemel, et arutelu oleks näiteks "Kas on üleüldse mõistlik, et antud teelõigul on kiirusepiirang 50" on kogu jaur selles, et miks meespolitseinikud naissõitjaid karistavad? Ja nii ta läheb. Virginiawoolfid kirjutavad, et kuidas mehed on tegelikult ikka hullemad sõitjad ja toovad näiteid, kus keegi on kiiruseületamisest pääsenud ning samas kuidas on väga sümpaatne, et see naiskiirusületaja lõpuks liikluses lakkava probleemi üles tõstatas. Ja kui keegi peaks olema "noh, võibolla oli reaktsioon ikka natuke liiga üle võlli, sest kiiruseületamine ju oli", siis oled šovinist ja naistevihkaja. Elame ilusal ajal!

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Mis debiilne reegel see selline üldse on, et treener ei või mängijat juhendada? Suht nonsense.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mis debiilne reegel see selline üldse on, et treener ei või mängijat juhendada? Suht nonsense.
    Wimbledon executive Richard Lewis: We are philosophically very against it. We believe it is a gladiatorial sport, an individual sport; you go on court and the whole premise of tennis is that you are on your own.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Wimbledon executive Richard Lewis: We are philosophically very against it. We believe it is a gladiatorial sport, an individual sport; you go on court and the whole premise of tennis is that you are on your own.
    Okei. Vaikuses võitlevad gladiaatorid.

Kas see on mingi uus reegel muidu? Pole aastaid viitsinud ühtegi tennisemängu otsast lõpuni vaadata, aga meenub, et mingisugune juhendamine ikka toimus toona. Või on mingid eraldi pausid selleks, kus saab treeneriga rääkida vms?

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Suures slämmis on treeneri juhendamine keelatud. Tuleb Serena treenerilt küsida, miks ta seda tegi - Serena seda ei soovinud ja kokkulepet polnud.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ja kui keegi peaks olema "noh, võibolla oli reaktsioon ikka natuke liiga üle võlli, sest kiiruseületamine ju oli", siis oled šovinist ja naistevihkaja. Elame ilusal ajal!
    Siis on olukord täitsa pupus, kui ei saa mingit rassismi, šovinismi, huiabellanismi ja muidu silti külge kleepida. Nuh, ei saa sama asja teise pakendisse pakendada.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

It's chess, not checkers. Treenerid on debiilikutele.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Okei. Vaikuses võitlevad gladiaatorid.

Kas see on mingi uus reegel muidu? Pole aastaid viitsinud ühtegi tennisemängu otsast lõpuni vaadata, aga meenub, et mingisugune juhendamine ikka toimus toona. Või on mingid eraldi pausid selleks, kus saab treeneriga rääkida vms?
    Ei ole uus reegel. See on lastest saati. Muidugi hellitatud jorsid oma jorsimate treeneritega ei saa üksi platsil hakkama. Uus on hoopis versioon, kus treenerid võivad rääkida. Ei teagi, kus maal see debatt ja praktika on omadega.

(ja noh, tippspordis püütakse igalt poolt millimeetrit varastada)

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Wimbledonis alates järgmisest aastast tie-break viimases setis- https://sport.err.ee/870337/wimbledo...ab-ees-uuendus
    Elu on lühike, pidu on pikk.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Wimbledonis alates järgmisest aastast tie-break viimases setis- https://sport.err.ee/870337/wimbledo...ab-ees-uuendus
    No vähemalt alles 12:12 seisult. Tõeliste maratonlahingutega on aga nüüd siis lõpp.
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud