320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Lukas Rosol! Püha müristus, mis hull poiss! Mul on kahju neist, kes vuti tõttu tenniseajalugu ei näinud.
    Seni kuni katust peale pandi ja uuesti soojaks löödi sai jalkamäng juba läbi tegelikult.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Seni kuni katust peale pandi ja uuesti soojaks löödi sai jalkamäng juba läbi tegelikult.
      Jah, aga see mäng vääris tervikuna vaatamist. Vähemalt ühe silmaga. Poiss lihtsalt lõi sõna otseses mõttes täie jõuga Nadali Wimbledonist välja. Servide ja puhaste võidulöökidega.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        mul tekkis isegi küsimus, et kas äkki pole McN palveid kuulda võetud ja taotluslikult üle-eelmise kümnendi hõngu loodud. väljaku/palli kombinatsioon tundus tavatult kiire.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          mul tekkis isegi küsimus, et kas äkki pole McN palveid kuulda võetud ja taotluslikult üle-eelmise kümnendi hõngu loodud. väljaku/palli kombinatsioon tundus tavatult kiire.
          Ei tea tõesti. Suur Ivo jõudis eile ka servile väga ilusasti võrku järele.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Järjekordne täiesti hull Wimbledoni õhtu. Benneteau 2:0 settidega ees Federeri vastu, aga Kuningas jätkab. Lihtsaid vigu tegi ta siiski nii palju, et Djokovici vastu sellise mänguga ei saa.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Eelmise aasta poolfinaali kaotuse eest tasutud.Sabine Lisicki saatis WTA esinumbri Sharapova koju 6-4, 6-3!!!
              Otsustavaks said Lisicki ülihead servid ning Sharapova kehv algus teises setis.
              Mängu lõpetas sakslanna teisel servil löödud ässaga!

              Sellist mängu näidates on ka turniiri võit reaalne.


              Hea spordist saadud emotsioon, viimaste halbade sündmuste leevenduseks
              Müün jalkasärke!:
              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

              Kommentaar


                Nõustun 100% eelkirjutajaga

                Kommentaar


                  Ladies and gentlemen your Wimbledon Men’s Champion 2012.... Mr Roger Federer





                  7 tiitlit, maailma esinumber - sürrealne.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    ei oleks ilmas uskunud, et minu silmad veel seda näevad. turniirivõit turniirivõiduks - seda ikka tuleb ette - aga tagasi esireketiks tõusmine olukorras, kus Nadal ja Djokovic on mõlemad terved ja väga heas hoos.. see on ikka üle mõistuse.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      US Openi valikturniiril on huvitav jälgida, kuidas läheb Wimbledonis Nadalile kuuma suppi keetnud Lukas Rosolil. Esimene tõke igatahes ületatud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        US Openi valikturniiril on huvitav jälgida, kuidas läheb Wimbledonis Nadalile kuuma suppi keetnud Lukas Rosolil. Esimene tõke igatahes ületatud.
                        Pärast Nadali mängu on ta mänginud enam-vähem sel tasemel, mis peakski olema tema puhul tavapärane. Samuti on pärast seda üllatust Nadal juba võrdlemisi pikalt vigastustepausil. Seega võib vähemalt järgmise sähvatuseni küll spekuleerida, et supikeetmist toetas hispaanlase füüsiline seisund.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          Seega võib vähemalt järgmise sähvatuseni küll spekuleerida, et supikeetmist toetas hispaanlase füüsiline seisund.
                          Toonast mängu näinuna kahtlen sügavalt selles väites.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            Pärast Nadali mängu on ta mänginud enam-vähem sel tasemel, mis peakski olema tema puhul tavapärane. Samuti on pärast seda üllatust Nadal juba võrdlemisi pikalt vigastustepausil. Seega võib vähemalt järgmise sähvatuseni küll spekuleerida, et supikeetmist toetas hispaanlase füüsiline seisund.
                            Sellist juttu saab rääkida ainult inimene, kes ei näinud Nadal-Rosol matši Wimbledonis.

                            Kommentaar


                              Ei näinud tõesti, lihtsalt kolm tugevat argumenti toetas mu teooriat.

                              Aga heaküll, kuna te mõlemad sama asja väitsite siis vaatasin eile selle mängu kaks viimast setti üle. Päris keeruline hinnata, mis võib mängija tagasihoidliku mängu põhjuseks olla, sageli on see tõesti lihtsalt hea vastane. Samas ei julgeks ma ka väita, et Nadal liikus tagajoonel nagu oma parimatel päevadel ja Rosol lihtsalt põrmustas ta ülihea mänguga. Natuke hiljaks jäädes tehaksegi kehvemaid lööke, mis annab initsiatiivi vastasele ja umbes nii neid mänge võidetaksegi. Aga võibolla ma tahtsin seda lihtsalt näha.

                              Tuletan veel meelde, et mainitud mäng toimus 28.06. Nadal teatas kohe pärast mängu puhkusele minekust ja pole sellest ajast alates põlvekõõluste (oli vist) vigastuse tõttu mänginud. Pean ikka keeruliseks seda vigastust ja Rosoli võitu mitte seostada.

                              Igal juhul usun ma, et kui Nadali tõesti oli sel päeval 100% trimmis, siis peaks Rosoli helge tulevik seda kinnitama.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Zopp vs Goffin oleks kaunikesti magus, belglasel on olnud suurepärane suvi. Samas mahuks Zopp vs Berdych ehk isegi teleplatsile. Aga nii või teisiti: juba üks võit suures slämmis on suur samm edasi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X